fnenseninq.nl Louisa Maria Vael-Schreurs Rudolf Levinus Hamelink Gerda Korving Pieternella van der Schraaf - van Eenennaam =M Hendrik Broodman Henk 38 I donderdag 21 februari 2013 Als het leven niet meer gaat zoals je had gehoopt, als je zoveel wordt ontnomen. Als jouw leven niet meer "jouw levenis, dan komt de tijd dat wij erin moeten berusten, dat ook voor jou het einde is gekomen. Heden overleed zacht en kalm Clementina de Witte-Schuerman weduwe van Jan de Witte Hulst, 13 juni 1917 t Hulst, 19 februari 2013 Familie Schuerman Familie de Witte Korenmarkt 1Hulst Correspondentieadres: Trumanlaan 54,4561 WD Hulst De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 25 februari om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Vele malen heeft zij de strijd gewonnen. Deze keer echter is haar tegenstander de baas." Met pijn in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze (schoon)moeder, oma en (schoon)zus Vlissingen, 27 mei 1945 Vlissingen, 19 februari 2013 Anton Silvan en Anita Luca, Tara Ramon en Jaco Jacqueline en Ad Geheel naar de wens van Louise zal op vrijdag 22 februari om 15.00 uur in de aula van het crematorium in Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 een korte herdenking plaatsvinden. Louise en ook wij willen dat iedereen haar op eigen wijze herdenkt. Zij stelt geen prijs op toespraken. Gelegenheid tot condoleren is er om 16.00 uur in het clubhuis van haar geliefde Dynamica op sportpark Vrijburg, Sportlaan 14 in Vlissingen. Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. A. Termeer, dr. J.J. Wielenga, verpleging Oost 4 van hetADRZ en het Hospice van Ter Reede. Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven, heb je ons een goed voorbeeld gegeven. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al hét goede dat hij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van in de leeftijd van 77 jaar. Terneuzen: G. Hamelink - Korving Terneuzen: Edwin en Sandra Hamelink - Muys Reinier Wouter Terneuzen: Sylvia en Eelke Kasteleijn-Hamelink Jelle Thomas 14 februari 2013 G.Gezellestraat 40 4532 EC Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, maar verdrietig om haar heengaan geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Nel sinds 1998 weduwe van Marinus Leendert van der Schraaf in de leeftijd van 85 jaar. Jaap van der Schraaf en Lia Vermue Laurens, David Annet van der Schraaf en Ed van de Velde 19 februari 2013 Oostkeure 3,4481 AM Kloetinge De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 25 februari om 13:30 uur in de Grote of Maria Magdalenakerk, Singelstraat 21 te Goes. Aansluitend zal omstreeks 15:00' uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Geerteshuis, Jachthuisstraat 13 te Kloetinge. Ik leefde mijn leven zoals ik het wilde van het begin, tot mijn laatste snik Niet altijd gemakkelijk voor mijn beminden Maar zoals ik leefde, zo was ik Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het nog onverwachts overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootopa In de leeftijd van 94 jaar Hoek: Grobbendonk: Correspondentieadres: Rozenlaan 29 4542 CW Hoek Anton en Emmie Ria en Eduard Klein en achterkleinkinderen De crematie heeft in besloten familiekring plaatsgehad. '4. Op zondag 17 februari jl. is overleden oud-medewerker van politie Hubertus Franse Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van hun verlies. Namens alle collega's van Politie Zeeland-West-Brabant Hans Vissers, politiechef Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerkster Francien Kaijser Francien was werkzaam bij de gemeente Terneuzen als receptioniste bij sociale zaken. Haar overlijden heeft ons diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar haar broer en overige familie. Wij wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Hoogachtend, Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, secretaris, F.M.L. Lauret RA burgemeester, J.A.H. Lonink Ondernemers in Hulst zijn er stil van, niet te bevatten, dat Francklin de Maat rots in de branding voor ondernemersland Hulst, niet meer is. Wij wensen de familie en vrienden heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Ondernemersvereniging Hulst Vestingstad Eén houdt over ons de wacht! Heére, trek mee, Door stormen en door zee. Verdrietig laten wij u weten dat de Heere na een ernstige ziekte heeft weggenomen onze lieve man, vader en opa Piet Krijger (Pieter) 16-09-1956 20-02-2013 Yerseke: Addie Krijger-van den Berge Yerseke: Sas en Emmely Krijger-de Bat Amilyn Jealinde Pete Tim Yerseke: Rien en Marie-Louisse Krijger-de Bat Melissa (in liefdevolle herinnering) Ryan Jesse Yerseke: Mart jan Krijger Yerseke: Laurens Krijger Veerle Arnemuiden: Bart en Nadine Krijger-de Koeijer Sophie Steven Yerseke: Frank en Leonie Krijger-Jansen van Randwijckstraat 44 4401 KM Yerseke De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 23 februari om 10.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen Ieder die Piet gekend heeft is welkom. Intens bedroefd geven wij u kennis, dat na een ernstige ziekte uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde zoon, onze dierbare broer, zwager en oom Piet Krijger Hij is maar 56 jaar geworden. We wensen Addie en de kinderen Gods kracht en sterkte toe. Joz. Krijger J.M. Krijger-Nieuwenhuijse (in liefdeyplle herinnering) Jaap en Digna Krijger-Sinke Janny en Danny Bout-Krijger Leo en Marga Krijger-Hoekman Neven en nichten Yerseke, 20 februari 2013 Verdrietig zijn wij dat na een ernstige ziekte van ons is weggenomen onze lieve zwager en oom -Piet Krijger Wij wensen Addie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Yerseke: Joke en Jaap van Houte-van den Berge Waarde: Wilna en Rainier Sonke-van den Berge Neven en nichten Bewogen hebben wij kennis genomen van fiet overlijden van de heer Piet Krijger echtgenoot van onze collega Addie Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Addie, kinderen, kleinkinderen en familie. Laat de goede herinneringen een steun zijn bij het verwerken van dit verlies. Namens collega's, cliënten en vrijwilligers SVRZ locatie Ter Valcke Ruud de Groot, locatiemanager Gabrielle Davits en Rien Heijboer, directie SVRZ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 85