üvsrJsdau O H1ensenlinq.nl familieberichten I 37 Johannes Bartholomeus Peter Hoebé Joop donderdag 21 februari 2013 Tevreden terugkijkend op een goed leven, gekenmerkt door eerlijkheid, zorgzaamheid en liefde voor zijn gezin en familie, is vredig ingeslapen mijn lieve man, onze sterke pa, trotse opa en overopa Dies Minnaard 's-Heer Abtskerke, 6 juli 1927 Yerseke, 19 februari 2013 Steun en toeverlaat voor iedereen. Yerseke: Corrie Minnaard-Verlare Goes: Foorten Tilly Nw. en St. Joosland: Joke en Jaap Mark en Tanja, Summer, Tijn Stefan en Daniëlle Wemeldinge: Anja en Jan Dennis Ronnie en Manon Annemarie. en Johan Wemeldinge: Ko en Jolanda Dies Anne Moerplein 85 4401 HZ Yerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. S. Dierx, wordt vrijdag 22 februari om 14.00 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condo leren. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar alle verzorgenden die het mogelijk gemaakt hebben dat Dies tot het laatst thuis kon blijven. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Release me Ons allerliefste en grootste bezit is ons ontvallen door een auto ongeluk Kimmo Pankow Ouwerkerk 10 oktober 1972 Antwerpen 19 februari 2013 Zo dynamisch, zoveel plannen en liefde voor mensen en zijn werk. Het was zijn leven. lieve zoon van, Nico Pankow en Lucie Pankow-Hofman allerliefste pappa van, Luca en Zoë correspondentieadres, Talingstraat 30 4451 DS Heinkenszand. Kimmo is thuis in zijn Korenbeurs, Heerenstraat 17 te 's-Heerenhoek, alwaar u afscheid van hem kunt nemen op vrijdag 22 februari en zaterdag 23 februari van 18.00 uur tot 20.00 uur. Maandag 25 februari om 13.00 uur begint de samenkomst in 'De Korenbeurs' waarna wij aansluitend Kimmo zullen begraven op de begraafplaats te 's-Heerenhoek. Na de begrafenis bent'u in de gelegenheid tot persoonlijk condoleren in 'De Korenbeurs'. Wij vinden het fijn als u allemaal één roos meeneemt voor Kimmo, en kom zoals je bent. Na een toegewijd en avontuurlijk leven is vredig ingeslapen onze vader, schoonvader en grootvader Weduwnaar van L.P. Hoebé-Wisse Generaal-Majoor b.d. der Artillerie Officier in de Orde van Oranje-Nassau met de zwaarden en overige onderscheidingen Axel, 13 maart 1923 Rhenen, 18 februari 2013 Marjan en Hans Palm-Hoebé Victor en Lidia Sophie Silvia Axel Elske Hoebé Jan-Pieter en Malou Joline en Hoessein Annemarie Jolanda Hoebé en Kees Bos Henriëtte Floris Robert Lisanne Correspondentieadres: Houtduif 6 3481 DC Harmeien Wij zijn diep dankbaar voor de liefdevolle zorg en aandacht tijdens zijn laatste weken in YltmBuitenhof. De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 23 februari om 17.00 uur in crematorium Den en Rust, Frans Halslaan 27 in Bilthoven. Kimmo Wij zijn sprakeloos: zo onverwachts, zo oneerlijk, zoveel verdriet. Je was voor ons een 'groteneef. Dat zal altijd zo blijven! Wij wensen Luca, Zoë, oom Nico, tante Lucie en alle dierbaren van Kimmo veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Neven en nichten: Wim en Wilma Els en Ad Leo en Rita Johan en Marja Marco en Tanja Jan en Bianca Iwan en Josette Louis en Jolanda Beppie en Leen Wim en Pauline Doortje Jan en Connie Jacqueline en Paul Yvonne en Paul 'Sjohn en Christel Andre en Irma Wim en Suzanne John en Marcha Margot en Diana Lennert en Ada Ineke en Johan Dorien en Gijs Sonja en Ernesto Joeri (in herinnering) Rian en Ronald Erwin en Saskia Marian en Robb Door een tragisch ongeval kwam veel te vroeg een einde aan het leven van onze lieve neef Kimmo Pankow Wij zijn bedroefd. Ons medeleven gaat uit naar zijn directe naasten. Ooms en tantes: Johan en Rina Suze en Gerrit Jan en Corrie Annie en Han t Riet en Jo Willie en Dirk Corrie en Piet Wim en Joke Marina Rinus en Ali Onwezelijk, oneerlijk en niet te begrijpen. Door een tragisch ongeval zijn wij een zeer gewaardeerde collega en goede kennis verloren. Kimmo Pankow Hoe kunnen wij de dood begrijpen, we begrijpen het leven nog niet eens. Wij wensen familie en vrienden heel veel sterkte met dit zware verlies. Kees en Margot Tom en Luka van Damme Partycentrum de Geveltjes Discotheek Kiekieris Spek mie stroop 's-Heerenhoek Geschokt zijn wij door het droevige bericht van het over lijden van Kimmo Pankow Wij wensen familie en vrienden alle sterkte en kracht toe met het verwerken van dit enorme verlies. Stichting Wielercomite 's-Heerenhoek 20 februari 2013 Kimmo Bedankt voor alle mooie jaren. We zullen je missen... Renier Myra Rob Inge Stefan Sylvia Marco Gise William Petra Peter Elina Raoul Mariska Pau Annika Niels De leegte zonder jou is met geen pen te beschrijven. De leegte zonder jou zal altijd bij ons blijven. Maar veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar voor altijd in ons hart. Met dankbaarheid omdat we hem zolang in ons midden mochten hebben en verdrietig omdat hij nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mee dat van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa Zacharias Johannes Jansen -Johan - echtgenoot van Geertruida Maria Jansen-Maalman A Schore, 20 januari 1924 f Hansweert, 20 februari 2013 Truus Jansen-Maalman John en Maria Sébastien en Iris, Marc, Lusiana en Sharon Frans en Betty Rias, Adriënne en Danny, Josephien en Neill Ina t en Hein-Jan Jan-Willem, Alexander, Géanne Jolanda en Ronald Kristel Yvonne André en Margreta Joyca, Bonno, Daïra René Boomdijk 39,4417 BG Hansweert Zaterdag 23 februari is er van 15.30 - 16.00 uur gelegen heid om persoonlijk afscheid van Johan te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 26 februari om 11.00 uur in de R.K. kerk, Kerklaan 9 te Hansweert. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in dorpshuis 'De Burcht', Johan Frisostraat 3 te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 84