L O (Hensenlinq.nl familieberichten I xx Elizabeth Maria van Deventer ~Bep~ Johannes Jacobus Adam Cornelia Jacoba Christiaansen - van der Steen Marijke van Hommert Louisa Maria Vael-Schreurs Louise Vael Familieberichten donderdag 21 februari 2013 De leegte zonder jou is met geen pen te beschrijven. De leegte zonder jou zal altijd bij ons blijven. Maar veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar voor altijd in ons hart. Met dankbaarheid omdat we hem zolang in ons midden mochten hebben en verdrietig omdat hij nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mee dat van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa Zacharias Johannes Jansen - Johan - echtgenoot van Geertruida Maria Jansen-Maalman Schore, 20 januari 1924 f Hansweert, 20 februari 2013 Truus Jansen-Maalman John en Maria Sébastien en Iris, Marc, Lusiana en Sharon Frans en Betty Rias, Adriënne en Danny, Josephien en Neill Ina t en Hein-Jan Jan-Willem, Alexander, Géanne Jolanda en Ronald Kristel Yvonne André en Margreta Joyca, Bonno, Daïra René Boomdijk 39,4417 BG Hansweert Zaterdag 23 februari is er van 15.30 - 16.00 uur gelegen heid om persoonlijk afscheid van Johan te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 26 februari om 11.00 uur in de R.K. kerk, Kerklaan 9 te Hansweert. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in dorpshuis 'De Burcht', Johan Frisostraat 3 te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Je was zo moe Iedere dag werd je wereld kleiner De mogelijkheden minder De levenswil nam af Het laatste beetje is op Ga maar slapen het is goed. Op 19 februari 2013 ging rustig en kalm van ons heen weduwe van in de leeftijd van 90 jaar. Martin Piet en Ineke Fam. Adam Wij willen het verzorgend personeel van Ter Reede, bedanken voor de goede zorgen. Correspondentieadres: Oudewerfstraat 11, 4331 HM Middelburg U wordt uitgenodigd, maandag 25 februari om 11.00 uur, om de afscheidsdienst in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg bij te wonen. Na de dienst bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium. Kom zoals je bent. Bedroefd, maar dankbaar voor wat ze voor ons heeft betekend, hebben wij na een moeizame laatste levensfase afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 1998 weduwe van Willem Francois Christiaansen 30 mei 1920 117 februari 2013 Vlissingen: Annetta en Chris Breda: Jan Willem en José Ralf en Cathelijne Mika, Finn Sanne en Twan Robijn, Liv Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van verpleeghuis ter Reede voor de liefdevolle zorg, aan haar besteed. Correspondentieadres: Nieuwedijk 38,4381BX Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Liever geen bezoek aan huis. Zij stond altijd voor anderen klaar, met haar liefde en zorg. Geschokt omdat het zo snel ging, is uit onze handen weggeglipt mijn zus, schoonzus en tante Zwijndrecht, 12-8-1946 t Vlissingen, 19-2-2013 Appingedam: Kees van Hommert Grietje van Hommert - Snelleman Evelien en Ronald Annechien Correspondentieadres: Klaprooslaan 38 9903 EL Appingedam De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 25 februari om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Marijke hield veel van bloemen. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Diep getroffen hebben we kennis genomen van het onverwacht overlijden van onze zeer gewaardeerde en gerespecteerde bestuursvoorzitter, de heer Francklin de Maat Francklin heeft met zijn passie en kennis heel veel voor onze vereniging en voor ons bedrijf betekend. Wij streven in zijn geest de realisering van de doelstelling van onze vereniging voort te zetten. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Goes - 's-Gravenpolder, 19 februari 2013 Vereniging Psyiënt Nederland (VPN) Fruit- en Natuurhoeve Namens bestuur Hellen Slager- Achterberg, vice-voorzitter/secretaris Namens directie en personeel Adri Walhout en Wim Elenbaas Namens de Leden Advies Raad Christine Hozee, voorzitter- contactpersoon "Vele malen heeft zij de strijd gewonnen. Deze keer echter is haar tegenstander de baas." Met pijn in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze (schoon)moeder, oma en (schoon)zus Vlissingen, 27 mei 1945 Vlissingen, 19 februari 2013 Anton Silvan en Anita Luca, Tara Ramon en Jaco Jacqueline en Ad Geheel naar de wens van Louise zal op vrijdag 22 februari om 15.00 uur in de aula van het crematorium in Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 een korte herdenking plaatsvinden. Louise en ook wij willen dat iedereen haar op eigen wijze herdenkt. Zij stelt geen prijs op toespraken. Gelegenheid tot condoleren is er om 16.00 uur in het clubhuis van haar geliefde Dynamica op sportpark Vrijburg, Sportlaan 14 in Vlissingen. Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. A. Termeer, dr. J.J. Wielenga, verpleging Oost 4 van hetADRZ en het Hospice van Ter Reede. Met grote verslagenheid ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van Secretaris Atletiek- en duursportvereniging Dynamica Louise was een zeer gewaardeerd lid van onze vereniging en wij willen haar bedanken voor haar vele verdiensten voor onze club. Wij wensen haar man Anton, kinderen en kleinkinderen, familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. We zullen je missen! Bestuur en leden ADSV Dynamica Bedroefd geven wij kennis van het feit, dat na een kort ziekbed is overleden, onze zeer vitale en levenslustige man, vader, groot- en overgrootvader Anton Marinus van den Broecke Aardenburg, 6-2-1928 Middelburg, 17-2-2013 H. van den Broecke-Heester Volksje en Rolf Westerhout-van den Broecke Hanneke en Joost, Danique Rik en Mireille, Noa Paulien en Chris, Rachel, Evanna Jolien en Kees Lenselink-van den Broecke Sjoerd en Karlijn Koen Jop Corien en Frans van Liere-van den Broecke Marlies en Bart Pim en Madeleen Marjolijn en Bart de Lange-van den Broecke Marijn Auke Floortje Anneloes van den Broecke Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Beukenlaan 14334 BZ Middelburg E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39