Kimmo Pankow (firuiAmosi/, ^o/asi/i&s Pieternella van der Schraaf - van Eenennaam Onwezelijk, oneerlijk en niet te begrijpen. Door een tragisch ongeval zijn wij een zeer gewaardeerde collega en goede kennis verloren. Kimmo Pankow Hoe kunnen wij de dood begrijpen, we begrijpen het leven nog niet eens. Wij wensen familie en vrienden heel veel sterkte met dit zware verlies. Kees en Margot Tom en Luka van Damme Partycentrum de Geveltjes Discotheek Kiekieris Spek mie stroop 's-Heerenhoek Geschokt zijn wij door het droevige bericht van het over lijden van Kimmo Pankow Wij wensen familie en vrienden alle sterkte en kracht toe met het verwerken van dit enorme verlies. Stichting Wielercomite 's-Heerenhoek 20 februari 2013 Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Kimmo was één van de initiatiefnemers en inspirators van Energiek Borsele. Hij heeft zich op vele fronten ingezet wat uiteindelijk heeft geleid tot de Stichting Land van Borsele. We zullen zijn gastvrijheid, humor en energieke inzet enorm missen. Onze gedachten gaan uit naar Kimmo's kinderen en familie. Bestuur Stichting Land van Borsele Marco van Sabben Mardick Minnaard Joost Schuijs Ondersteunende partners Sandra Dekker Richard Rozemeijer Marcel Aanen Peter Koppejan Heden 19 februari overleed zacht en kalm, na een lang durige ziekte, onze geliefde zwager Dingenis Minnaard Matty en Ko Verlare Stil en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve tante Lo Waldo, Linda Lisa en Anne Cindy, Ernst Marit Intens verdrietig omdat wij Jan moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg, waarmee hij ons omringde, geven wij kennis dat van ons heen is gegaan Pa en Opa in de leeftijd van 84 jaar. Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Ineke Bruikman-van Bergen Rudy Ardy en Sija Janiek Vlissingen, 15 februari 2013 Correspondentieadres: Schubertlaan 14, 4384 LN Vlissingen De crematie heeft 20 februari 2013 plaats gehad in besloten kring. Tevreden terugkijkend op een goed leven, gekenmerkt door eerlijkheid, zorgzaamheid en liefde voor zijn gezin en familie, is vredig ingeslapen mijn lieve man, onze sterke pa, trotse opa en overopa Dies Minnaard 's-Heer Abtskerke, 6 juli 1927 Yerseke, 19 februari 2013 Steun en toeverlaat voor iedereen. Yerseke: Corrie Minnaard-Verlare Goes: Foort en Tilly Nw. en St. Joosland: Joke en Jaap Mark en Tanja, Summer, Tijn Stefan en Daniëlle Wemeldinge: Anjaenjan Dennis Ronnie en Manon Annemarie en Johan Wemeldinge: Ko en Jolanda Dies Anne Moerplein 85 4401 HZ Yerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. S. Dierx, wordt vrijdag 22 februari om 14.00 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condo leren. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar alle verzorgenden die het mogelijk gemaakt hebben dat Dies tot het laatst thuis kon blijven. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij U kennis dat is overleden, onze dierbare lieve broer, zwager en oom Dingenis Minnaard Dies echtgenoot van Corrie Verlare Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen veel troost en sterkte toe in deze moeilijkê tijd. Namens de familie: S.P. Otte-Minnaard Fortrapastraat 53 4431 BV 's-Gravenpolder Dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, maar verdrietig om haar heengaan geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Nel sinds 1998 weduwe van Marinus Leendert van der Schraaf in de leeftijd van 85 jaar. Jaap van der Schraaf en Lia Vermue Laurens, David Annet van der Schraaf en Ed van de Velde 19 februari 2013 Oostkeure 3,4481 AMi Kloetinge De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 25 februari om 13:30 uur in de Grote of Maria Magdalenakerk, Singelstraat 21 te Goes. Aansluitend zal omstreeks 15:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Geerteshuis, Jachthuisstraat 13 te Kloetinge. =sl Op zondag 17 februari jl. is overleden oud-medewerker van politie Hubertus Franse Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van hun verlies. Namens alle collega's van Politie Zeeland-West-Brabant Hans Vissers, politiechef Eén houdt over ons de wacht! Heere, trek mee, Door stormen en door zee. Verdrietig laten wij u weten dat de Heere na een ernstige ziekte heeft weggenomen onze lieve man, vader en opa Piet Krijger (Pieter) 16-09-1956 20-02-2013 Yerseke: Addie Krijger-van den Berge Yerseke: Sas en Emmely Krijger-de Bat Amilyn Jealinde Pete Tim Yerseke: Rien en Marie-Louisse Krijger-de Bat Melissa (in liefdevolle herinnering) Ryan Jesse Yerseke: Martjan Krijger Yerseke: Laurens Krijger Veerle Arnemuiden: Bart en Nadine Krijger-de Koeijer Sophie Steven Yerseke: Frank en Leonie Krijger-Jansen van Randwijckstraat 44 4401 KM Yerseke De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 23 februari om 10.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen Ieder die Piet gekend heeft is welkom. Intens bedroefd geven wij u kennis, dat na een ernstige ziekte uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde zoon, onze dierbare broer, zwager en oom Piet Krijger Hij is maar 56 jaar geworden. We wensen Addie en de kinderen Gods kracht en sterkte toe. Joz. Krijger J.M. Krijger-Nieuwenhuijse (in liefdevolle herinnering) Jaap en Digna Krijger-Sinke Janny en Danny Bout-Krijger Leo en Marga Krijger-Hoekman Neven en nichten Yerseke, 20 februari 2013 Verdrietig zijn wij dat na een ernstige ziekte van ons is weggenomen onze lieve zwager en oom Piet Krijger Wij wensen Addie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Yerseke: Joke en Jaap van Houte-van den Berge Waarde: Wilna en Rainier Sonke-van den Berge Neven en nichten Bewogen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Piet Krijger echtgenoot van onze collega Addie Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Addie, kinderen, kleinkinderen en familie. Laat de goede herinneringen een steun zijn bij het verwerken van dit verlies. Namens collega's, cliënten en vrijwilligers SVRZ locatie Ter Valcke Ruud de Groot, locatiemanager Gabrielle Davits en Rien Heijboer, directie SVRZ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38