(I1ens9nljnq.nl famiiieberichten I 37 Leon de Bruine Leon de Bruine Bas Lieve Kimmo, rust zacht KIMMO KIMMO Kimmo Pankow donderdag 21 februari 2013 Op 19 februari hebben wij het verdrietige bericht ontvangen dat na een kort ziekbed op veel te jonge leeftijd is overleden man van onze medewerker en collega Sandra, papa van Bart en Sam. Wij wensen Sandra, Bart, Sam en familie veel sterkte. Directie, medewerkers Meulenberg Woninginrichting Kamperland Om alle collega's de gelegenheid te geven de familie te condoleren zal de winkel gesloten zijn op zaterdag 23 februari Afgelopen dinsdag bereikte ons het verdrietige bericht dat na een kort ziekbed is overleden man van onze collega en vriendin Sandra, papa van Bart en Sam Johan Suzanne Anneke Ella Eunice Don Gillis Joke Kamperland, 19 februari 2013 Met veel verdriet geven we kennis van het overlijden van mijn lieve zoon en onze broer op veel te jonge leeftijd Bas Neele N.E. Manni-Hart Koos en Cor Hart-Neele Tinus en Cora Neele-Seits Bunus Neele en Jessie in herinnering Neven en nichten Lieve Bas, Afscheid nemen bestaat niet Wat zullen we je missen Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzoon, zwager en oom Pa en Ma Kenters Janet en Hans Diana en Leen Isa Jack en Jennifer Zoë en Macy Ouwerkerk, 19 februari 2013 We hebben onze grote vriend verloren. Niet te bevatten Niet te geloven William en Erna Piet en Yolanda Ouwerkerk, 19 februari 2013 Release me Ons allerliefste en grootste bezit is ons ontvallen door een auto ongeluk Kimmo Pankow Ouwerkerk 10 oktober 1972 Antwerpen 19 februari 2013 Zo dynamisch, zoveel plannen en liefde voor mensen en zijn werk. Het was zijn leven. lieve zoon van, Nico Pankow en Lucie Pankow-Hofman allerliefste pappa van, LucaenZoë correspondentieadres, Talingstraat 30 4451 DS Heinkenszand. Kimmo is thuis in zijn Korenbeurs, Heerenstraat 17 te 's-Heerenhoek, alwaar u afscheid van hem kunt nemen op vrijdag 22 februari en zaterdag 23 februari van 18.00 uur tot 20.00 uur. Maandag 25 februari om 13.00 uur begint de samenkomst in 'De Korenbeurs' waarna wij aansluitend Kimmo zullen begraven op de begraafplaats te 's-Heerenhoek. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid tot persoonlijk condoleren in 'De Korenbeurs'. Wij vinden het fijn als u allemaal één roos meeneemt voor Kimmo, en kom zoals je bent. Kimmo Wij zijn sprakeloos: zo onverwachts, zo oneerlijk, zoveel verdriet. Je was voor ons een 'groteneef Dat zal altijd zo blijven! Wij wensen Luca, Zoë, oom Nico, tante Lycie en alle dierbaren van Kimmo veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Neven en nichten: Wim en Wilma Els en Ad Leo en Rita Johan en Marja Marco en Tan ja Jan en Bianca Iwan en Josette Louis en Jolanda Beppie en Leen Wim en Pauline Door t je Jan en Connie Jacqueline en Paul Yvonne en Paul 'Sjohn en Christel Andre en Irma Wim en Suzanne John en Marcha Margot en Diana Lennert en Ada Ineke en Johan Dorien en Gijs Sonja en Ernesto Joeri (in herinnering) Rian en Ronald Erwin en Saskia Marian en Robb Door een tragisch ongeval kwam veel te vroeg een einde aan het leven van onze lieve neef Kimmo Pankow Wij zijn bedroefd. Ons medeleven gaat uit naar zijn directe naasten. Ooms en tantes: Johan en Rina Suze en Gerrit t Jan en Corrie Annie en Han t Riet en Jo Willie en Dirk Corrie en Piet Wim en Joke Marina Rinus en Ali Dames, op tijd!!! Dit stond altijd in jouw carnavalsprogramma. We waren op tijd dit jaar, maar hebben nooit kunnen denken dat dit de laatste keer zou zijn. We zullen je missen! D'n Derden Elt Petra, Marina, Judith, Petra en Myra Hij stond altijd voor ons klaar, er was altijd een oplossing Energiek en creatief bezig voor zijn omgeving Onbegrijpelijk en niet te bevatten dat Lucie, Nico, Luca en Zoë hun zoon en vader moeten missen Wij wensen familie en vrienden veel kracht om dit onmetelijke verlies te dragen Directie en medewerkers COVRA N.V. I am myself Like you somehow I'll ride the wave Where it takes me I'll hold the pain Release me Bedankt voor de mooie herinneringen. Tabee maat. Rinus en Magda Alex, Rosemarie, Koen en Denise Niels en Annechien Mark en Jessica Nooit meer je vrolijke glimlach, Nooit meer je grapjes, Nooit meer je sleutels kwijt... We gaan je missen Kimmo! We wensen Nico, Lucy, Luca, Zoë en verdere familie en vrienden veel sterkte met dit verlies. Het Scheldeoord team Robbert, Trude, Philip, Willem, Jörg, Annet, Miranda, Mariska, Daniëlle, Veerle, Agata "Kom maar weer, ik ga er staan. Kom maar weer" De teleurstelling door het vervliegen van onze gezamenlijke droom is niets vergeleken bij het verdriet om het verlies van een hele goede vriend. Heel veel sterkte voor kinderen, familie, vrienden en collega's. Dennis Sommeijer Ovezande, 20 februari 2013 'ome Wimmo we gaan je missen' Je collega's van De Landing Björn, Jeroen, Maurice, Chris, Anneke, Evy, Jolien, Roy, Stephan, Jane, Dewi, Linda, Liza, Krista, Marloes, Ilona, Natasja, Tamara, Djesse, Niels, Esther, José, Anniek, Mirjam, Ilse, Karin, Mohammed, Lars, Tristan, Dionne, Jurgen, Imara, Cindy Kimmo Bedankt voor alle mooie jaren. We zullen je missen... Renier Myra Rob Inge Stefan Sylvia Marco Gise William Petra Peter Elina Raoul Mariska Pau Annika Niels

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37