<1 [Tlensenlinq.nl Cornells Boogaard Leon de Bruine Leon de Bruine Leon de Bruine Leon de Bruine 36 I familieberichten donderdag 21 februari 2013 Ovsr Jstlan Met droefheid geven wij kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen echtgenoot van Adriana Maria Schoe in de leeftijd van 81 jaar Middelburg: C. Tilroe-Schoe Oostkapelle: F. Wijkhuys-Schoe Neven en nichten Middelburg, 19 februari 2013 Samen plezier, samen op reis, Samen een eenheid, samen eigenwijs Samen kwaad en samen goed Samen verdriet en samen weer moed Nu verder zonder jou dat doet pijn Te weten nooit meer samen te zijn. Zwijgzaam, stil en zonder klagen, heb jij je ziekte gedragen. Lieve Leon, lieve papa, wat zullen we je missen. We houden van je. Je bent en blijft onze kanjer. 18-06-1970 19-02-2013 Sandra de Bruine - Kouwer Bart Sam Peppeldreef 18 4493 EL Kamperland De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 23 februari om 11.00 uur in "de Ark", Veerweg 100 te Kamperland. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid om afscheid van Leon te nemen vanaf 10.15 tot 10.45 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis gaan we samen naar de ZeelandNet studio's. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Je wilde nog zoveel... Altijd stond je klaar, voor ons en voor een ander. Al die herinneringen, verzachten onze smart. Verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden. Voor altijd in ons hart. Verslagen en met groot verdriet moeten wij afscheid nemen van mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Kamperland: H.J. de Bruine L. de Bruine-van der Heijde (in herinnering) Kapelle: Rie en Steven Sandee-de Bruine Kamperland: Nelly (in herinnering) en Rinus Kouwer-de Bruine Vlissingen: Ko en Betty de Bruine-Hamelink Leersum: Hannie en Roel Willemse- de Bruine Kamperland: Ad en Bianca de Bruine-Versluis Kamperland: Henk de Bruine Kamperland: Cor en Tonja de Bruine-Meulenberg Kamperland: Henny de Bruine en Tonny Koole Neven en Nichten Wij wensen Sandra, Bart en Sam heel veel sterkte en kracht toe. De strijd is gestreden, met telkens nieuwe moed. Verbazingwekkend krachtig, 't is op. Zo is het goed. Vol respect en bewondering nemen we afscheid van onze schoonzoon, zwager en oom 18-06-1970 19-02-2013 Leon was de allerliefste man van Sandra. De fantastische en trotse vader van Bart en Sam. Sandra, Bart en Sam, we zullen er altijd voor jullie zijn. Kamperland: Johan en Birgit Margriet Tonja en Leo Koen en Laura Utrecht: Riny en Susanne Je was een man van een goed gesprek en weinig woorden Herkenbaar voor diegenen die bij.je hoorden Een man, een vader een v(riend op wie je kon bouwen En wiens woord je kon vertrouwen Zo bescheiden als je hebt geleefd Zoveel moois hebben we samen beleefd We moeten je laten gaan En beloven je dat we voor Sandra en de jongens klaar zullen staan Danny, Alinda Luna en Yara Natalie, Ger Cor (in liefdevolle herinnering) Peter, Elly Max en Kristy Lonny, Jaap Sara, Hanna, Kaj en Freya Lieve Leon, Je was een bijzonder mooi mens. Wij zullen je niet vergeten en vaak aan je terugdenken met een lach en traan. Zeker als wij het liedje "Big girl you are Beautiful" horen. Sandra, Bart en Sam wij blijven er voor jullie zijn. Wij wensen jullie, de familie en vrienden heel veel sterkte toe voor nu en later! Liefs xxx, Annelies, Adrie, Gert, Max en Cato van Schoonhoven- Jongejan I.v.m. de begrafenis van Leon is Annelies Mode zaterdag 23 februari gesloten. Bedroefd hebben wij kennisgenomen dat na een kortstondig ziekbed, vrij plotseling op jonge leeftijd, uit onze familiekring is weggenomen Leon de Bruine Oma en Opa t de Visser Betsy en Wim Leen en Annie Kees t Anja en Rien Rinus en Alie Ria en Jan Niek en Mariëttte Janneke en Ko neven en nichten Wij zullen hem missen en wensen Sandra, Bart en Sam en verdere familie en vrienden veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn. Waarom jij! Lieve Leon Wat zullen we je missen We wensen Sandra, Bart, Sam en familie heel veel sterkte toe dit zware verlies te dragen. Jan en Gerrie Veel te vroeg heb ik afscheid moeten nemen van mijn beste maat Leon de Bruine Onze vriendschap voor altijd in mijn hart. Erik Versluis Soms is er zoveel wat we voelen, Maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Stil en verdrietig zijn wij door het overlijden van Leon de Bruine Leon, bedankt voor je vriendschap. We wensen Sandra, Bart, Sam en de familie heel veel sterkte. Henk en Karin, Claudia en Justin, Dennis, Patricia Bert en Carolien, Demi, Jeroen Gert en Maaike, Nynke, Michiel Sjaak en Willemien, Evelien, Sofie Leen en Jolanda, Jessica en Jeroen, Wilbert Robert en Marieke, Thijs, Marije, Joost André en Carolien, Mare, Rick Wilco Miranda Kamperland, 20 februari 2013 Achter de tranen van verdriet, schuilt de glimlach van herinnering: De leuke trainingen, spannende wedstrijden, wijze voetballessen en voorop staat het voetbalplezier! Leon bedanktJe gaf het team een super tijd. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Leon de Bruine Vader van onze teamgenoten Bart en Sam, leider/trainer van ons team. W Bevelanders D1 Joel, Rick, Michiel, Jeroen, Dennis, Thijs, Jasper, Alwin, Kevin, Jeffrey, Ryan, Jimmy, begeleiding en ouders Bedroefd en met diep medeleven hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerde werknemer Leon de Bruine Wij wensen zijn vrouw Sandra en de kinderen Bart en Sam en verdere familie veel kracht toe bij het dragen van dit grote verlies. Aannemings- en Schildersbedrijf Snoep Familie Snoep Wissenkerke Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Leon de Bruine Wij wensen zijn vrouw en kinderen en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Collega's Aannemings- en Schildersbedrijf Snoep Wissenkerke Woorden schieten tekort bij het overlijden van Leon de Bruine Trainer van de D-pupillen en oud-speler van V.V. Bevelanders Wij wensen Sandra, Bart en Sam en verdere familie heel veel sterkte met dit enorm zware verlies. Bestuur, Jeugdbestuur en leden V.V. Bevelanders Heel verdrietig zijn we bij het overlijden van de vader van onze leerling Sam en onze oudleerling Bart Leon de Bruine We wensen Sandra, Bart, Sam en de overige familie veel kracht en Gods steun toe om dit grote verlies te dragen. Kinderen, leerkrachten en ouders van CBS De Kamperschouw cb

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 36