Corendon 50% korting op een dagje wellness! PZC 50% korting! HET MEEST VOORDELIGE AANBOD NAAR Voordelig genieten en heerlijk ontspannen Kos Kos-Stad Stavroula Appartementen Rhodos Faliraki Sun b Sea Appartementen Kreta Chersoriissos Appartementen Neptune WEBWINKEL pzc.nl/webwinkel Voorwaarden Informatie en bestellen SLIM NAAR DE ZON Logies Logies Logies Prijzen zijn gebaseerd op 2 pers. bezetting p p voor 8 dagen exclusief evt. weekend en/of datatoeslag. Druk- en zetfouten voorbehouden. Voor alle overige prijzen en info zie onze website! woensdag 20 februari 2013 Stavroula appartementen is een eenvoudig maar net appartementencomplex met een goede service en vriendelijk personeel. Op loopafstand vindt u het strand en het gezellige centrum van Kos-Stad met talloze winkels en uitgaansgelegenheden. Dit gemoedelijke appartementencomplex ligt in een rustige en natuurlijke omgeving aan de voet van het St. Ilias gebergte. Het fijne zandstrand vindt u al op een steenworp afstand. In Sun Sea heerst een familiaire sfeer. Neptune is een ideaal complex voor iedereen die rustig, maar toch op loopafstand van het bruisende en levendige centrum en het strand van Chersonissos wil verblijven. Een echte aanrader en bekend op de Nederlandse vakantiemarkt. Op loopafstand vindt u het strand 500 m van het centrum 200 meter van het strand Rustige en natuurlijke omgeving WIFI (Gratis) Zwembad met kindergedeelte A la carte restaurant Fraai gelegen Nabij het strand en het bruisende centrum Op loopafstand van Star Beach Zwembad en sfeervolle pool/snackbar Ruime en comfortabele appartementen Goede service en vriendelijk personeel Zwembad met kinderbad Sun Sea Appartementen is rustig gelegen aan de rand van Faliraki aan de voet van St. Ilias op nog geen 200 m van het strand. U bent binnen 20 minuten lopen in het levendige centrum van Falirèki. Het strand van Lambi bevindt zich <5p slechts 1 km. In de directe omgeving vindt u een supermarkt, een bushalte, winkels en bars. Kleinschalig en leuk appartementencomplex met een centrale ligging nabij het centrum van Chersonissos en op korte loopafstand van zee WIFI in openbare ruimtes Vertrekperiode Vertrekperiode [Studio 2 pers studio voor 2 pers [Studio 2 pers extra week 2 kamer app - 2 pers 2 kamer app - 2 pers 2 kamer app - 2 pers 2 kamer app - 4 pers 2 kamer app - 3 pers 2 kamer app - 4 pers 2 kamer app - 5 pers 2 kamer app-4 pers Studio max 2 personen 2-kamerappartement max 4 personen Kijk voor ovenge pnjzen op wwwcorendon.nl Studio: max 2 pax 2-kamerappartement: max 5 pax Kijk voor overige pnjzen op wwwcorendon.nl Studio max 2 pers 2-kamerappartement max 4 pers Kijk voor ovenge prijzen op wwwcorendon nl Profiteer als lezer van deze krant van 50% korting op de dagentree bij 5 van de mooiste wellness- resorts verspreid in Nederland! Vergeet even de hectiek van alle dag, laat alle stress van u afglijden en geniet van een dagje wellness. categorie abonneevoordeel Adviesprijs Lezersprijs Thermae 2000, 31,50 (ma-vr) 15,75 (ma-vr) Valkenburg 33,50 (za-zo) 16,75 (za-zo) Elysium, Bleiswijk 30,95 15,50 Thermen Tilburg 24,95 12,50 Thermen Bussloo 31,50 15,75 Thermen Houten v 24,95 12,50 Toegangskaarten zijn geldig t/m 31 maart 2013 (Thermen Bussloo t/m 28 maart!) Uiterlijk te bestellen t/m 3 maart 2013 Excl. 2 boekingskosten (per boeking, niet per ticket) Toegangskaarten zijn in de vorm van een e-ticket! Meer informatie per wellnessresort vindt u in de webwinkel. Bestel snel!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 62