Colofon www.mensenlinq.nl dlensenlinq.nl URN WINKEL. digitaal tastbaar gedenken amilieberichten Hl9nseniinq.nl familieberichten I 39 alle overlijdensberichten online directe links naar social media e-mailservice familieberichten webwinkel voor gedenkmonumenten 4 online assortiment urnen assieraden Mensenlinq.nl is een digitaal monument. Een ontmoe tingsplaats voor naasten en nabestaanden. Zoek, vind en reageer. Hier vindt u alle familieberichten uit de dag- en weekbladen. Even als actuele nieuwsfeiten uit diverse dagbladsites. Mensenlinq-urnwinkel.nl- is de webwinkel voor gedenk- artikelen. Hier vindt u het grootste assortiment bij zondere urnen, assieraden, gedenkartikelen. Overzich telijk, eenvoudig bestel len, snelle levering en een uitstekende service. woensdag 20 februari 2013 20-2-2003 Lieve Trees 20-2-2013 Het waren afschuwelijke woorden, toen men jou vertelde dat je door een speling der natuur tot heengaan werd veroor deeld. En de zon jouw schaduw binnen korte tijd niet meer op aarde zou doen werpen. Jij hebt dit alles meegemaakt en gevoeld. Dit feit in stilte en -waardigheid tot het einde meegedragen, naast je lichamelijk lijden. Het demonstreerde hoe je altijd bent geweest, taai, niet teveel klagen, vastberaden, verdraagzaam. Je was ten prooi gevallen aan een inwendig vuur dat je hele lichaam verteerde, waardoor je uiteindelijkje identiteit en bestaan verloor. Toen ging je weg door die deur. Je bent nu in een onvoorstelbaar niets terecht gekomen, het geheim der geheimen. Door dit feit voelen wij ons armer, ons leven is niet meer zo vol. We missen je warmte, je lach. Er hadden nog zoveel mooie momenten kunnen zijn. En we voelen ons verdrietig en verbitterd omdat met 58 jaar jij je taak nog niet had afgemaakt. maar toch Leef je in je kinderen en kleinkinderen voort, er leeft iets van jou in hen. De herinnering aan jou blijft in ons hart en geest voortleven. Je was een blijmoedige optimistische vrouw, die zich van haar plichten bewust was. Je had een blik die soms meer zei dan woorden. Jouw deugdzaamheid was voorbeeldig. Ik mis je. Walter A UITVAART VERZORGING Peter Butler iliib Voor een foeróoonlijhe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 61