r .38 Ifamilieberichten IHensenlinq.nl Jan Francois Dees Sarie Vlaander Marina Pieternella Dieleman Adriaan van Kolk Julienne Pauline Wijne V Thijs Steijaert Jurghen de Bakker woensdag 20 februari 2013 Bedroefd geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen, mijn lieve man, onze schoonbroer en oom echtgenoot van in de leeftijd van 84 jaar. Terneuzen: S. Dees - Vlaander Terneuzen: T.C. van de Velde - Vlaander Terneuzen: J.S. Vlaander - Bakker Zaamslag: J. Vlaander S.E. Vlaander - Dobbelaar Zaamslag: N.A. Hamelink - Vlaander Neven en nichten 19 februari 2013 Fahrenheitlaan 420 4532 JS Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 25 februari van 12.45 tot 13.15 uur in het Monuta Crematorium, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Aansluitend wordt om 13.30 uur in het crematorium de afscheidsdienst gehouden, die geleid zal worden door ds. G. Sinke. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in het crematorium. Psalm 116 Bedroefd geven wij u kennis, dat na een langdurig ziekbed, veel te vroeg van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zeer zorgzame moeder en oma Nel Giljam-IJzelenberg in de leeftijd van 62 jaar. Familie Giljam Familie IJzelenberg Rammekensweg 13 4389 TZ Ritthem Zaterdag 23 februari om 11.00 uur wordt er een afscheids dienst gehouden in de Protestantse Kerk te Ritthem, waarna aansluitend om 12.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Ritthem. Voor aanvang van de dienst is er in de consistorie van de Kerk van 10.15 uur tot 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid tot persoonlijk condoleren in dorpshuis 'Ons Dorpsleven' te Ritthem. Liever geen bloemen'. in de leeftijd van 93 jaar. Terneuzen: A.van Kolk Familie: van Doorn Familie: Krijger Terneuzen, 18 februari 2013 Correspondentieadres: Reuzenhoeksedijk 10 4533 PK Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 21 februari om 14.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Enige en algemene kennisgeving Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij heeft betekend, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en onze lieve tante echtgenote van "De dood is niet slecht als het leven goed is geweest. Na een liefdevolle verzorging in "Vremdieke" is op bijna 99-jarige leeftijd overleden onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Ludovicus Jacobus Segers t levensgezellin van Leon Johannes Haers f *25-02- 1914 Philippine Veghel: Philippine: Philippine: Breda: Haar klein- Philippinê: Philippine: Philippine: t 17-02-2013 Hoek Zr. Marie Julienne Segers t Ludwig f en Margot Segers-Pieters Willy en Elona Segers-Notschaele Eddy en Miran Segers-van Halteren en achterkleinkinderen: Imca en Eric, Jelco Mario en Evelyne, Jesper Valerie Patrick en Mariska, Melissa Kevin Jordy Serge Pascal en Daniëlla, Mike Amber Udo en Kim, Hanne Noortje Paul en Ria Haers-Wijne Walter en Elona Haers-van Voren Oswald en Diana Haers-Laurijs Familie Wijne Veel dank zijn wij verschuldigd aan de medewerkers en de vrijwilligers van "Vremdieke" voor de goede zorgen en aandacht aan oma besteed. Hoek, 17 februari 2013. Corr.adres: Klaprooslaan 92,4537 CS Terneuzen De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 23 februari om 14.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Philippine, waarna we haar te rusten leggen bij opa Segers op het kerkhof aldaar. Voorafgaand aan de dienst is er om 12.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van oma in familiehuis De Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. Na afloop van de begrafenis is er een informeel samenzijn met de familie in restaurant "De Fijnproever" te Philippine, waar u hartelijk welkom bent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje Lieve oma Liesje, Wat was je helder, tot het laatste moment. Wat jammer dat je niet meer in ons leven bent. Heel bijzonder was je, heel bijzonder ben je. We gaan je missen. Melissa, Kevin, Jordy, Jesper, Valerie, Mike, Amber, Hanne, Noortje en Jelko Algemene Kennisgeving Vlieg nu maar weg! We volgen je tot aan de horizon. Verdrietig maar dankbaar voor de vele goede herinneringen delen wij u mede dat is overleden onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overopa weduwnaar van Maria Pijcke 24 september 1926 18 februari 2013 Sint-Michielsgestel: Delphie Dukelo-Steijaert Robin Dukelo Maaike en Onko Jinte Hanneke en Art Biervliet: Mieke Haverbeke-Steijaert Peter Haverbeke Lobke en Hans Noah en Tirza Bart en Julie Aardenburg: Roel Steijaert Thijs Joris Krabbegat 2 4522 GN Biervliet Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging van Woonzorgcentrum Emmaus te IJzendijke. Het afscheid voorafgaand aan de crematie, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 22 februari om 14.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. De crematie vindt plaats in besloten kring. Met groot verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze speler, jeugdcoördinator en vader van onze junioren Arne en Mart Wij herinneren ons Jurghen als een gewaardeerd lid die met name ook zijn steentje heeft bijgedragen aan de jeugdafdeling van onze vereniging. Wij wensen Martine, Thiemen, Arne, Mart en verdere familie heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Spelers, leden en vrijwilligers van de voetbalvereniging IJzendijke V.V. IJZENDIJKE HIK* 1*18 Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze vriend en voetbaltrainer Jurghen de Bakker We wensen Martine, Thiemen, Arne, Mart en familie veel sterkte toe. Hans en Marian, Carlo Alex en Ilse, Roderick en Benjamin Louise, Max Frans en Rineke, Jeroen, Pieter en Thijs Ruud en Bianca, Justin en Zoë Met verslagenheid vernamen we het bericht"van overlijden van Jurghen de Bakker echtgenoot van ons bestuurslid Martine. We wensen Martine, Thiemen, Arne, Mart en familie kracht en warmte toe van allen om hen heen in deze verdrietige periode. Bestuur, kinderen, jongeren, vrijwilligers, ouders van St. Commissie d'r Bie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 60