Ovsrladsu 38 Ifamilieberichten (Hensenunq.nl Bastiaan Simon Neele Bas knipcafé "De Barbier" Bas Marina Pieternella Dieleman Adriaan van Kolk Joop (Johannes) de Smit Joop (Johannes) de Smit Anna Petronella Henrica de Kort - van Belkom Annie Dag lieve oma de Kort woensdag 20 februari 2013 Ingehaald door zijn ziekte... Na een actief en betrokken leven hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve 11 mei 1957 f 19 februari 2013 Zijn liefde, humor, warmte en knuffels zullen wij missen. Cora Neele - Kenters Eline en Lee Mae Maaike en Pascal Nienke Ring 39 4305 AG Ouwerkerk Bas is bij ons thuis, daar is donderdag 21 februari vanaf 19.00 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen. Zaterdag 23 februari gedenken we zijn leven in de aula van crematorium "Zoomstede", Mastendreef 5 te Bergen op Zoom, aanvang 10.30 uur. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Door het overlijden van Bas willen wij deze dagen en ook daarna in alle rust bij elkaar zijn, daarom is ons tot vrijdag 1 maart a.s. gesloten. Onze lieve en beste vriend is niet meer... Elza en Olivier, Chantal en Edmee Pascale en Quirine Nelleke Enige en algemene kennisgeving Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij heeft betekend, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en onze lieve tante echtgenote van in de leeftijd van 93 jaar. Temeuzen: A.van Kolk Familie: van Doom Familie: Krijger Temeuzen, 18 februari 2013 Correspondentieadres: Reuzenhoeksedijk 10 4533 PK Temeuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 21 februari om 14.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Toen God zag dat de weg te lang, de berg te hoog en 't ademen te zwaar werd, legde Hij zijn arm om hem heen en zei: "Het is goed zo". Met veel respect en bewondering voor de manier waarop hij al die jaren met zijn ziekte is omgegaan, nemen wij afscheid van onze lieve 30 september 1938 19 februari 2013 Lenie de Smit - van Oosten Jeroen en Jacqueline Guusje, Pepijn Oscar en Marleen Onze dank gaat uit naar Buurtzorg, team Goes-Noord voor de goede zorg en begeleiding. Graaf Adolfstraat 35, 4461TD GOES De uitvaartdienst vindt plaats op vrijdag 22 februari om 14:00 uur in de aula van het uitvaartcentrum, Gelde- loozepad 20 te Goes. Aansluitend zal om 15:00 uur de begrafenis in familiekring plaatsvinden. Na de begrafe nis is er vanaf 15:30 uur gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het uitvaartcentrum. Tot aan de begrafenis geen bezoek aan huis. Voor bloemen wordt gezorgd. Dag lieve opa Joop. Ik zal je missen. Guusje Je was de liefste en grappigste opa op de wereld. Pepijn Het leven dat jij zo beminde Hans Bouma We zijn bedroefd om het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Echtgenoot van Lenie de Smit - Van Oosten Henk en Loes in herinnering Montrose (Canada) Bert en Franki Harderwijk Jossy Kamperland Piet en Martha Leiden Adrie en Mieke Neven en nichten Wij danken Lenie voor de liefdevolle verzorging van Joop 19 februari 2013 Psalm 116 Bedroefd geven wij u kennis, dat na een langdurig ziekbed, veel te vroeg van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zeer zorgzame moeder en oma Nel Giljam-I|zelenberg in de leeftijd van 62 jaar. Familie Giljam Familie IJzelenberg Rammekensweg 13 4389 TZ Ritthem Zaterdag 23 februari om 11.00 uur wordt er een afscheids- dienst gehouden in de Protestantse Kerk te Ritthem, waarna aansluitend om 12.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Ritthem. Voor aanvang van de dienst is er in de consistorie van de Kerk van 10.15 uur tot 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid tot persoonlijk condoleren in dorpshuis 'Ons Dorpsleven' te Ritthem. Liever geen bloemen. Op van lichaam Op van geest Het is goed geweest Na een moeizame levensavond, waarin haar wereld steeds verwarder werd en haar lichaam het langzaam af liet weten is, voorzien van het laatste sacrament, van ons heengegaan onze dierbare moeder, lieve oma en overgrootmoeder sinds 2008 weduwe van Petrus Cornelis Antonius de Kort Tilburg, 12 maart 1928 t Goes, 18 februari 2013 's-Heer Arendskerke: Bussum: Joost en Josée Goes: Marga en Peter Maarten en Inge, Elin, Sanna Robbertj an en Henriëtte Goes: Jeanny en Jan Miriam en Ralph, Aniek, Sander Johan en Linda Paul en Henny Charlotte en Robert, ThomasSteijn Marion en Mark, Femm Wouter en Lara Gapinge: Maya Becky, Petite Correspondentieadres: Boudewijnstraat 28 4458 BW 's-Heer Arendskerke De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op vrijdag 22 februari om 10.30 uur in de R.K. Kerk H. Maria Magdalena, Singelstraat te Goes. Aansluitend begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad te Goes. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de begrafenis in de aula van Monuta op de begraafplaats. Wij zijn de medewerkers van Randhofen Ter Valcke dankbaar voor alle zorg en aandacht, die zij aan "ons mam gegeven hebben. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. We zullen u missen! Liefs van alle klein- en achterkleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38