I 34 Ifamilieberichten O IHensenlinq.nl ÜTdfrdÜ'dïl Jurghen de Bakker Levinus Klaassen dinsdag 19 februari 2013 Enige en algemene kennisgeving Hij hield van de polders, het weidse land daar aan had hij zijn hart verpand. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd, Daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Verdrietig geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende gezondheid, geheel onverwacht is overleden mijn broer en onze oom Laurus Cornelius de Vos - Eau - 11 juni 1927 Borssele f 18 februari 2013 's-Heerenhoek: E. Verbart-de Vos P. Verbart in herinnering Kees Lisanne, Charlotte Wij willen het verzorgend personeel van Thuiszorg Allévo heel hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Theresiaplein 22, 4453 BV 's-Heerenhoek De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 21 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de R.K. begraafplaats te 's-Heerenhoek. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'De Jeugdhoeve' te 's-Heerenhoek gelegenheid tot condoleren. Rustig Tevreden Senang... Verdrietig dat wij hem nu moeten missen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, opa en overgrootopa Abraham Johannes Haartsen Bram weduwnaar van Coby Meerman t Groede, 27 december 1925 t Terneuzen, 16 februari 2013 Joke en Henk Zegers-Haartsen Kenneth Inge en David, Isa, jurgen Ida en Jan Hangoor-Haartsen Alexander Leonie en Daphne Frans Haartsen en Anneloes Kegels Correspondentieadres: Oranjestraat 70,4532 BV Terneuzen Vader is thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving. U kunt afscheid nemen van hem op woensdag 20 februari van 19.00 tot 20.00 uur, Oranjestraat 70 te Terneuzen. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 22 februari om 14.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend zal hij worden bijgezet bij zijn vrouw op de begraafplaats aldaar. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in Restaurant 't Vijverhof, Frederik van Eedenstraat 2 te Temeuzen. Met gróte verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Jurghen de Bakker In de ruim 25 jaar dat Jurghen bij ons in dienst was hebben wij hem leren kennen als een fijne initiatiefrijke en vooral collegiale medewerker. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Martine, de kinderen en naaste familie. Directie Van Kerckhoven Bouw Soms is er zoveel wat we voelen maar zó weinig wat we kunnen zeggen. Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze dierbare collega Jurghen de Bakker De herinnering aan de prettige samenwerking zal in onze gedachten blijven. Wij wensen Martine, de kinderen en familie alle sterkte om dit verlies te dragen. Collega's Van Kerckhoven Bouw Met groot verdriet nemen wij afscheid van onze collega Jurghen de Bakker Wij wensen Martine, de kinderen en naaste familie alle sterkte om dit verlies te dragen. Personeelsvereniging Van Kerckhoven Bouw Wij zijn erg aangeslagen door het overlijden van We zullen hem als teamgenoot en voetbalvriend erg missen. Wij wensen Martine, Thiemen, Arne Mart veel sterkte toe. Je voetbalmaatjes W IJzendijke Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Jurghen de Bakker vader van onze leerlingen Arne uit klas TL3B, Mart uit klas TL1F en zoon van ons oud-directielid de heer Theo de Bakker Wij wensen Arne, Mart, hun moeder, Theo en echtgenote en overige familieleden heel veel sterkte toe om dit verlies té dragen. Namens alle geledingen van het Zwin College te Oostburg, F.C.M. Neefs, bestuurder/algemeen directeur Diep bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jurghen de Bakker vader van onze leerling Thieinen Wij wensen Martine, Thiemen, Arne en Mart heel veel sterkte in het omgaan met dit grote verlies. Leerlingen, medewerkers en bestuur van De Regen boog-Wingerd te Terneuzen J.J. Willemstein, directeur Bedroefd hebben wij kennis genomen van het bericht dat de vader van onze medewerker Arne is overleden. Jurghen de Bakker Wij wensen Martine, Thiemen, Arne en Mart heel veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Jan Tiny Team C1000 Buysse IJzendijke Geheel onverwachts is onze medewerker Arnold den Boer overleden Arnold werkte sinds 1989 bij Dethon als monteur meubel- zichtwerk op de meubelafdeling in Hulst. In 2012 is hij overgeplaatst naar de montage-afdeling. Arnold was een goede collega. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en medewerkers Dethon Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Arnold den Boer Arnold heeft met veel plezier samen met ons in de hout bewerking en in de montage/verpakking gewerkt. Hij was een goede collega met een gouden hart, had gevoel voor humor en was altijd blij zijn collega's te zien. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn familie veel kracht bij het dragen van dit grote verdriet. Collega's Dethon Hulst Geschokt en verdrietig geven we u kennis van het overlijden van mijn geliefde zwager en onze zeer gewaardeerde oom Terneuzen, 29 december 1941 Hoek, 16 februari 2013 Terneuzen J. van de Wege Woubrugge Bertie en Levien Terneuzen Kees en Monique Goirle Hans en Margriet Driebergen-Rijsenburg Piet en Willemien Wijk en Aalburg Nel en Dert 's-Gravenpolder Kees en Ria Terneuzen Bep en Kees Kampen Gert en Elisabeth Achterneven en-nichten Postadres: E.C. Kolijn-Van de Wege M. de Ruytersingel 23 4535 AW Terneuzen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 22 februari om 11.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bedroefd maken wij u bekend dat is overledén onze beste vriend Levien Klaassen op de leeftijd van 71 jaar. Jo en Corrie de Rijke-van Pienbroek Kinderen en kleinkinderen cB

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 66