Coloton O URN WINKEL. amilieberichten www.mensenlinq.nl O ITIensenlinq.nl familieberichten I 35* Fred Teunisse iïlensenlinq.nl dinsdag 19 februari 2013 Voor de hele wereld ben jij alleen iemand. Maar voor iemand, ben jij de hele wereld. Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor al die liefdevolle jaren samen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve levenspartner, mijn man, onze vader en opa Adriaan Franciscus Blokpoel levenspartner van Ion Taizs 30 maart 1934 t 17 februari 2013 Middelburg, Middelburg, Oost-Souburg, Middelburg, Eindhoven, Middelburg, Janos Taizs Joke Blokpoel-Helm Izak en Rose Blokpoel Victor en Casper Titia Blokpoel Cisca Blokpoel Michaëla Blokpoel correspondentieadres: Haringplaats 6 4331 EJ Middelburg Woensdag 20 februari van 19.00 uur tot 20.00 uur is er gelegenheid afscheid te nemen in de Lutherse Kerk, Zuid singel 70 te Middelburg. Donderdag 21 februari om 13.00 uur wordt er een dienst gehouden in voornoemde kerk, waarna aansluitend om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid tot persoonlijk condoleren in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhove- laan 1 te Middelburg. Geheel onverwachts is onze medewerker Arnold den Boer overleden Arnold werkte sinds 1989 bij Dethon als monteur meubel- zichtwerk op de meubelafdeling in Hulst. In 2012 is hij overgeplaatst naar de montage-afdeling. Arnold was een goede collega. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en medewerkers Dethon Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Arnold den Boer Arnold heeft met veel plezier samen met ons in de hout bewerking en in de montage/verpakking gewerkt. Hij was een goede collega met een gouden hart, had gevoel voor humor en was altijd blij zijn collega^s te zien. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn familie veel kracht bij het dragen van dit grote verdriet. Collega's Dethon Hulst Geschrokken ontvingen wij het overlijdensbericht van Anneke Mijnsbergen Afgelopen december nam zij na een dienstverband van 22 jaar afscheid als collega van ons. Vanaf dat moment kon zij met haar partner Nico gaan genieten van haar pensioen. Dit heeft helaas niet zo mogen zijn. Wij wensen Nico, Edward, Linda en de kleinkinderen heel veel sterkte met dit onverwachte verlies. Raad van bestuur en collega's Dé Provinciale Kraamzorg Toch nog onverwachts is na zijn strijd tegen zijn ziekte overleden Zijn betrokkenheid tot het laatst toe als lid van onze fietsvereniging, vrolijkheid, humor en optimisme zullen in onze herinnering blijven. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden van RijwielToerClub Schouwen-Duiveland Noordgouwe, 18 februari 2012 Het was moeilijk om uit te leggen wat jij bedoelde, om precies te zeggen wat je voelde. Maar steeds weer probeerden we elkaar te begrijpen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Paula Maria Francisca Duijm Zij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Axel: Emiel t Duijm Axel: Clara t Duijm Leiden: Marja f en Hans Duijm-Duijm Axel: René t en Maria t Duijm-van Nieulande Breda: Gabriëlle Duijm Bergen op Zoom: Hilda en Ad f Mol-Duijm Bergen op Zoom: Angèle en Peter t Peters-Duijm Neven en nichten Zaamslag, 15 februari 2013 Correspondentieadres: van Gistellelaan 414571 EG Axel Paula is opgebaard in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, alwaar geen bezoek. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 22 februari om 10.30 uur in de parochiekerk Onze Lieve Vrouw Hemelvaart, Dorpsplein 1 te Zuiddorpe. De begrafenis zal hierna in besloten familiekring plaatsvinden op de r.k. begraafplaats Westerzicht te Axel. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van verzorgingshuis de Molenhof te Zaamslag voor de liefdevolle verzorging. Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel van "Zorgstroom", voor de liefdevolle verzorging gegeven aan onze moeder en schoonmoeder Geert Marijs-van Belzen Johan en Marie-Louise Marijs-de Bree Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 1 088-0139999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl alle overlijdensberichten online webwinkel voor gedenkmonumenten directe links naar social media online assortiment urnen assieraden e-mailservice familieberichten nu ook mobiel Mensenlinq.nl is een digitaal mo nument. Een ontmoetingsplaats voor naasten en nabestaanden. Zoek, vind en reageer. Hier vindt u al|e familieberichten uit de dag- en weekbladen. Evenals actuele nieuwsfeiten uit diverse dagbladsites. Mensenlinq-urnwinkel.nl is de webwinkel voor gedenkartike- len. Hier vindt u het grootste assortiment bijzondere urnen, assieraden, gedenkartïkelen. Overzichtelijk, eenvoudig bestellen, snelle levering en een uitstekende service.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35