34 Ifamilieberichten (j) fnensenlinq.nl Oi/erJs dsn Joop Hoogerheijde a dinsdag 19 februari 2013 f "Geboren uit onze liefde" üex 15 februari 2013 Zoon van Niels Timmerman, Anita van den Driest, en broertje van Fay Postbus 454 4460 AW Goes "Timmerman Hypotheken" V y Verdrietig zijn wij door het veel te vroege overlijden van onze medewerker, de heer Mukesh Sukhraj Wij wensen zijn familie, vrienden en kennissen veel sterkte toe met het verwerken van dit onverwachte verlies. Met respect denken we terug aan de bijna 9 jaren dat Mukesh, ondanks ernstige gezondheidsbeperkingen, zijn werkzaamheden heeft verricht bij De Betho. Namens het Bestuur, het Managementteam en de Collega's van De Betho Op 15 februari 2013 is na een kort ziekbed overleden onze zwager en oom Kees Osté Biggekerke: N.Z. Hoogerwerf-Jobse J. Hoogerwerf Vlissingen: C.L. van Aalst-Jobse J. van Aalst Neven en nichten Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overleden onze oud-medewerker Kees Osté Wij wensen de familie sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van de Zeeuwse Ringrijders Vereniging Enige en algemene kennisgeving Hij hield van de polders, het weidse land, daar aan had hij zijn hart verpand. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd, Daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Verdrietig geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende gezondheid, geheel onverwacht is overleden mijn broer en onze oom Laurus Cornelius de Vos - Lau- 11 juni 1927 Borssele f 18 februari 2013 's-Heerenhoek: E. Verbart-de Vos P. Verbart in herinnering Kees Lisanne, Charlotte Wij willen het verzorgend personeel van Thuiszorg Allévo heel hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Theresiaplein 22,4453 BV 's-Heerenhoek De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 21 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de R.K. begraafplaats te 's-Heerenhoek. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'De Jeugdhoeve' te 's-Heerenhoek gelegenheid tot condoleren. Rustig Tevreden Senang... Verdrietig dat wij hem nu moeten missen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, opa en overgrootopa Abraham Johannes Haartsen Bram weduwnaar van Coby Meerman t Groede, 27 december 1925 t Terneuzen, 16 februari 2013 Joke en Henk Zegers-Haartsen Kenneth Inge en David, Isa, furgen Ida en Jan Hangoor-Haartsen Alexander Leonie en Daphne Frans Haartsen en Anneloes Kegels Correspondentieadres: Oranjestraat 70,4532 BV Terneuzen Vader is thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving. U kunt afscheid nemen van hem op woensdag 20 februari van 19.00 tot 20.00 uur, Oranjestraat 70 te Terneuzen. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 22 februari om 14.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend zal hij worden bijgezet bij zijn vrouw op de begraafplaats aldaar. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in Restaurant 't Vijverhof, Frederik van Eedenstraat 2 te Terneuzen. Na een rijk en waardig leven, de waardigheid ontnomen, doch voor het heengaan teruggegeven. Na bijna 2 jaren strijd is van ons heengegaan onze echtgenoot, vader, schoonvader en opa Hubertus Franse 18-4-1944 1 17-2-2013 in de leeftijd van 68 jaar. Heinkenszand: Ineke Franse-Vreeke Driewegen: Marcel Franse Francis Franse-van Dorst Mika Nieuwdorp: Richard Franse Jorit Henning Robin, Jewannes, Dies, Cristen Heinkenszand: Astrid Franse Roofvogelstraat 26 4451 CS Heinkenszand Gelegenheid tot afscheid nemen, donderdag 21 februari van 19.30 tot 20.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 22 februari om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats achter de kerk. Na de begrafenis is er in Ontmoetingscentrum 'De Stenge' gelegenheid tot condoleren. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart nemen wij afscheid van mijn lieve zoon, broer, zwager en oom Bertus Franse T. Franse-Oosthoek A.C. Franse t Ko t en Paula, Morea, Arthur Cor t Greta en Charles, Sylvia Lea, Arjen Wat de toekomst brengen moge mij geleidt des Heeren hand Moedig sla ik dus de ogen naar het onbekende land Op 73-jarige leeftijd is onze vader, schoonvader en opa plotseling overleden. 24 maart 1939 Vrouwenpolder 17 februari 2013 Hilversum Gouden handen, enorme werklust en volle strijdbaarheid maakten van hem een bijzonder mens. Bezige helpende handen voor velen en een sterke wil vielen na een bewogen leven stil. Mario en Sandra Carlo en Verena Claudine en Hans Joep, Kiki en Teuntje De samenkomst vindt plaats op donderdag 21 februari 2013 om 12:00 uur in de aula van Begraafplaats Berestein aan de Beresteinseweg 33 in 's-Graveland. Aansluitend zal de begrafenis volgen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres: Fam. M.J. Hoogerheijde Postweg 70 3794 MN De Glind

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 34