Eenmalige luxe setaanbieding! Bedrijven mogelijk redding kerk Axel ZEEUWS-VLAANDEREN 15 Clubgebouw Sint Alben krijgt gift van Oranje Fonds Bon voor gratis brochure! B www.molenaarweizijn.nl molenaar Toe aan een betere nachtrust? of bel direct 0341 - 27 40 40 Bel 0341 - 27 40 40 Elders 1,190,- Molenaarprijs 890,- MAANDAG 18 FEBRUARI 2013 genaar. „Super dat we van Michel en Lo Weemaes de carnavals markt hier mogen houden", zegt Ronny Vink van De Knosseljèrs. „Ze hebben zelfs de putten op het terrein dichtgegooid zodat alle wa gens er probleemloos konden ko men", zegt collega bouwer Ange- lo Buijs. Zelfs uit Limburg en Leidschendam zijn geïnteresseer den op de carnavalsmarkt afgeko men. De wagen van De Knossel jèrs, met cowboy- en indianenthe- ma, is al verkocht. Vink: „Aan een vereniging hier in de buurt. Zelf hebben we nog niks aangekocht. We moeten eerst nog ons thema van volgend jaar bepalen, pas dan gaan we gericht op zoek naar een passende wagen of onderdelen." Gaan de praalwagens, poppen en (loopgroep)pakken niet meteen van de hand, dan worden ze op Marktplaats gezet. De Mutsen hebben nog een aan- hangertje vol losse poppen en kop pen meegenomen die ze hopen ook te verpatsen. Wie een koopje op de kop wil tikken, is aan het goede adres. De prijs? „Ach, wat de zot er voor geeft." De bouwers van 'De Mutsen' (voorgrond) wachten op kopers voor hun praalwagen 'Venetiaans Bal'. Op de achter grond de Cowboys en Indianen-wagen van De Knosseljèrs, maar die is al verkocht, foto Peter Nicolai ■HBMRHHI 3 zones elektrisch verstelbaar Voor een betere nachtrust Veel 50-plussers hebben regelmatig slaappro blemen. Het te lang gebruiken van een matras is hier een grote oorzaak van. Zonder dat u het weet, slaapt u misschien op een bed dat licha melijke klachten veroorzaakt of versterkt. Dit veroorzaakt kramp in de kuiten en benen, stramme ledematen en vermoeidheid 's mor gens bij het opstaan. Niet fit dus! Een goed bed kan uw leven veranderen. Bij een Molenaar Thuisadvies (gratis, bel 0341 - 27 40 40) brengen we de mogelijkheden in kaart om uw nachtrust te verbeteren. Ideale instaphoogte matras met 5 comfortzones door Sheila van Doorsselaer AXEL - Er gloort hoop dat de Gre- goriuskerk in Axel de sloophamer bespaard blijft. De Bond Heem schut en het Cuypersgenootschap onderzoeken momenteel de moge lijkheid om bedrijven onder te brengen in het kerkgebouw. De sloophamer dreigt voor ker ken in midden Zeeuws-Vlaande- ren die sinds het eind van het jaar gesloten zijn. Naarstig wordt ge zocht naar mogelijkheden voor be houd. Voor Westdorpe lijkt dat al te zijn gelukt door de kerk in de toekomst de bestemming te ge ven van gemeenschapscentrum en als de Sluiskilse ondernemer Meerten Dallinga zijn zin krijgt, verwordt de kerk in Sluiskil tot een hotel. Een herbestemming voor de kerk in Sas van Gent en Axel is er nog niet. Voor de Axelse Gregoriuskerk zijn nog steeds geen middelen gevon den en definitieve bestemmingen bedacht om het gebouw te behoe den tegen sloop. De Bond Heem schut en het Cuypersgenoot schap, organisaties op het gebied van Monumentenzorg en -be houd, proberen nu of de kerk ge red kan worden door er kantoren of winkels in te vestigen. Bis schop Jan Liesen heeft zich kortge leden uitgesproken tegen een commerciële herbestemming van gesloten kerken. Mits het geen rijksmonument is, opteert het bis dom voor sloop. „Er valt nu nog niks over te zeggen of het onder zoek iets zal opleveren", zegt Niels van Leeuwen, voorzitter van de Stadsraad van Axel. „In ie der geval is de sloop van onze kerk nog geen gelopen race. En dat is al heel goed nieuws." SAS VAN GENT - Clubgebouw Sint Albert in Sas van Gent heeft drie duizend euro ontvangen van het Oranje Fonds. De bijdrage is be stemd voor de nieuwe pui met nieuwe voordeur voor Sint Al- bert. Mede dankzij eerdere giften van het Oranje Fonds zitten de gebrui kers van het gebouwtje aan de Van Milstraat, de KBO, tafeltennis vereniging, big swing band, mo torclub Zeeuws-Vlaanderen, de computerclub en werkgroep Paro chie er weer voor jaren comforta bel bij. Het Oranje Fonds trok in voor gaande jaren al de portemonnee voor het dak (negenduizend eu ro), een nieuwe vloer (bijna veer tienduizend euro) en de keuken (drieduizend euro). Op de klusdag van NLdoet, gaan vrijwilligers binnenkort aan de slag om de entree verder te verbe teren voor mensen die slecht ter been zijn. Ze gaan de toegang naar de voordeur aanpassen en gaan de hal opnieuw betegelen om de aanpassingen netjes af te werken. Naam Adres Posjcode i Telefoon Plaats Vrijblijvende demo? Wij komen graag langs met onze rijdende showroom voor een demonstratie bij u thuis. £9 Bezoek een winkel bij u in de buurt Open ma t/m vrij van 10-18 uur ën op za van 10-17 uur. Alkmaar Rijnstraat 117 Amersfoort Nijverheidsweg 53a Arnhem Ringoven 16 Best Eindhovenseweg 30 Capelle a/d IJssel Hoofdweg 4 Ooetinchem Havenstraat 150 Heerlen In de Cramer 21 Hengelo Vosboetweg 16 Nunspeet Laan 18 GRATIS Roden Westeresch 8 Roosendaal Oostplein 17a Veenendaal Groeneveldselaan 19 Waalwijk Prof. Zeemanweg 3 Waddinxveen Mercuriusweg 15 Wateringen Gravenzandseweg 28 Weert Roermondseweg 58b Zwolle Stadionplein 6 (In PEC Zwolle stadion, via Boerendanserdijk) Molenaar bevindt zich in een Prominent winkel. Niet alle producten staan in alle vestigingen. Bel 0341 - 27 40 40 E-mail wk08_M1_pzc Zonder postzegel naar: Molenaar, Antw. nr. 506, 8070 VB Nunspeet .490,- Hoogwaardig 1-persoons -Verstelbare 1-persoons 28- Hoogwaardig 1-persoons ledikant 'Windamere' lats elektrische lattenbodem comfortschuim matras 'Adour'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 73