COlOfOH leberict Dlensenlinq.nl familieberichten I 23 Jurghen de Bakker Hendrika Kusee-van Noorden Prof. dr. Carlo Heip Diana Luitwieler P.C. Ingen-Housz Ixi JfejlDfJiJfJ] PietTange jtvaart Informatie Hulplijn I Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden maandag 18 februari 2013 Ik ben verbonden met het land en de zee. Geboren en getogen in Zeeuws-Vlaanderen, daar waar ik ook zal sterven. Polders, dijken, wolken, duinen, de golven, het eindeloze zicht over zee. De geur van het zoute water dat diep landinwaarts is getrokken. Iedere vezel in mijn lichaam voelt en ervaart het unieke karakter van de streek. Zeeuws-Vlaandereh blijft een onmisbare factor in mijn leven en de roep om terug te keren is altijd hoorbaar. Mijn wortels zijn verankerd in de Zeeuws-Vlaamse grond, het is mijn thuis. J. de Bakker, april 2012 echtgenoot van Martine de Bakker-Speijer papa van Thiemen, Arne en Mart Kloosterzande, 28 april 1965 IJzendijke, 16 februari 2013 IJzendijke: Martine Thiemen, Arne, Mart Oostburg: Pa en Ma de Bakker IJzendijke: Pa Speijer Ma Speijer 7 mei 2010 Neeroeteren: Ronald en Nicole de Bakker Pieter, Hannah ZwSjndrecht: Karin Speijer en Fabion Fer Mijnsheerenland: Peter en Hillie Speijer Bart en Yuy, Myrthe Zaamslag: Kitty en George van de Poel-Speijer Joost en Annelies, Merel IJzendijke: Tanja en Luck Heijboer-Speijer Gus, Milly "And in the end, it's not the years in your life that count. It's the life in your years." Correspondentieadres: Koninginnestraat 19,4515 CH IJzendijke Het afscheid zal plaatsvinden in besloten kring. Dat liefde en trouw u niet verlaten Bind ze om uw hals, schrijf ze op de tafel van uw hart; Spreuken 3:3 Trouwtekst 27 juu 1939 Dankbaar voor haar liefde en zorg, laten wij u weten dat is overleden onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder echtgenote van Jan Willem Kusee f 10 januari 2010 Kruiningen, 28 februari 1916 Zaamslag, 16 februari 2013 Zaamslag Wim Kusee en Ans Kusee-Kolijn Jeroen en Sandra - Silvio Zaamslag Joop Kusee f en Dien Kusee-Heijboer Jan en Anja Corine en Anthony - Esmee, Jelle Marcel en Petra - Lars, Noa ZeistEls Kusee en Maria Beckers Wij danken de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum De Molenhof voor hun zorgzame omgang met onze moeder, oma en oude oma. Correspondentieadres: Axelsestraat 55 4543 CD Zaamslag De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op donderdag 21 februari om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis kunnen we elkaar ontmoeten in 't Stropievat, Molenstraat 14 te Zaamslag. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Ons bereikte het droevige bericht dat op 15 februari jl. na een kort ziekbed is overleden Oud directeur Koninklijk Nederlands Instituut voor Onderzoek der Zee in de leeftijd van 67 jaar Van 2006 tot 2011 was Carlo Heip algemeen directeur van ons instituut, vanaf 1987 was hij reeds vestigings directeur van NIOO-CEME, het huidige NIOZ Yerseke. Na zijn terugtreden bleef hij als adviseur voor het NIOZ werkzaam. Carlo was een warme persoonlijkheid, bevlogen wetenschapper en zeer gewaardeerd directeur en collega. Wij wensen Karline, kinderen en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Texel en Yerseke, 15 februari 2013 Bestuur, directie en medewerkers Koninklijk Nederlands Instituut voor Onderzoek der Zee (NIOZ) Geschokt namen wij kennis van het plotseling overlijden van de echtgenote van ons teamlid Ruud Diana wij zullen je missen! Wij wensen Ruud en verdere familieleden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bert, Justin, Stefan, Nico, Evan, Pavel, Brian en Ray Dartteam Blue Monkey's Ik mag je toevertrouwen ook als je de nacht ingaat. Ook in de slaap die de laatste zal zijn. Moegestreden, rustig ingeslapen. Dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder, onze oma, overgrootmoeder en zus Irmgard Po! weduwe van Cor Lamper in de leeftijd van 85 jaar. Friedhelm en Robert Lamper-Schroevers Rosemarie Daniel Marion Lamper, in liefdevolle herinnering Hans Schipper foeri Gunter en Mina Pol Inge Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging die zij in zorgcentrum 'Gasthuis' mocht ontvangen. Goes, 15 februari 2013 Correspondentieadres: De Zouterij 10 4461 ZV Goes De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op woensdag 20 februari om 13.30 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid om afscheid van Irmgard te nemen. Aansluitend is er gelegenheid voor samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd rouwcentrum. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het bericht dat op 86-jarige leeftijd is overleden onze medebewoner, de heer Wij wensen mevrouw Ingen-Housz en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bewoners en het bestuur van V.v.E. de Fonteyne Marktstraat 35 Vlissingen C 18-02-2009 18-02-2013 De leegte zonder jou is met geen pen te beschrijven. De leegte zonder jou zal altijd bij ons blijven. Maar veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Elly, Arno Olga Robin Kris Jack Janine Ricardo Jaylinn Sluittijden overlijdensadvertenties 1 Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.soj.nu Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 23