ÜTdf Inden 22 Ifamilieberichten O mensenlinq.nl Kornelis Osté Kees Kees Osté Kees Osté ANNEKE MIJNSBERGEN Anneke Anneke Minnaar - Mijnsbergen Jacomina Pieternella Vercouteren-Hamelink maandag 18 februari 2013 N Verdrietig, maar met respect voor de kracht en waardigheid waarmee hij met zijn ziekte omging, delen wij u mee dat thuis is overleden mijn man, onze vader en opa Serooskerke (W) Koudekerke 18-02-1937 15-02-2013 Koudekerke W. Osté-Jobse Biggekerke Inge en Jan Lampert-Osté Harm Koen en Mirella Wouter Koudekerke Leendert en Marja Osté-Aarnoutse Elmy en Roald, Saar David en Marissa Kapelle Willemien en Gert Huisman-Osté Dorien en Sander Sjors Koudekerke Ernst en Petra Osté-Verhagen Kevin Patrick Breeweg 4a 4371 SB Koudekerke We nodigen U uit om samen met ons afscheid van hem te nemen op donderdag 21 februari om 11.00 uur in de aula van het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Aansluitend gelegenheid tot condoleren. V Ons bereikte het droevig bericht dat na een kort ziekbed is overleden onze broer, zwager en oom Bigonville (Lux): Ada Herren-Osté Jean Herren Koudekerke: Jo Osté Hanny Osté-Koole Biggekerke: Matty Schout-Osté (t) Bram Schout Vlissingen: Diny Vos-Osté Dirk Vos Neven en nichten Zijn laatste wedstrijd was zwaar en helaas verloren. Een trouw lid sinds 1985 is ons ontvallen. Kees Osté Wij wensen Willy, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies Namens Biljart Vereniging Koudekerke, C.J. Boone, voorzitter P.D. Verboom, secretaris Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van ons oud-koorlid Zijn inbreng als zanger en jarenlange plichtsbetrach ting voor het podiumvervoer worden dierbare herinneringen. We wensen zijn vrouw Will en verdere familie veel sterkte bij dit verlies. Bestuur, dirigente en leden van het Zeeuws Byzantijns Koor Srétenje Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van Levenspartner van onze broer, schoonbroer en oom Wij wensen Nico, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte met dit grote verlies. Mattie van de Velde Willem Dies en Joke van de Velde Stefan en Sylvia Frank en Avalon Iris en Dennis Bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve schoonzus en tante Niec en Lenie Troost Jessica en Martin Alice en Kevin Justin We zullen je missen. Sterkte Nico, kinderen en kleinkinderen. Wij zijn bedroefd dat onverwachts is overleden onze (schoon)zus en tante Wij wensen Nico, Edward en zijn gezin en Linda en haar gezin veel sterkte toe. Kapelle: Rinus en Willy Mijnsbergen Monique Jacqueline en Cheyenne Kayleigh en Tycho Yvonne en Frank, Sander en Niels Lilian en David, Martijn Kapelle, 16 februari 2013 Bemind, gezorgd, geleefd, ik heb het allemaal gedaan. In levende lijve ben ik er niet meer, maar ik ben nooit ver bij jullie vandaan. Ze heeft het geprobeerd maar geheel onverwacht is, omringd door haar dierbaren, in alle rust ingeslapen mijn liefhebbende partner, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Anneke Mijnsbergen weduwe van Joop Minnaar partner van Nico van de Velde in de leeftijd van 65 jaar. Nico Edward en Mieke Priscilla Niels Ilona Linda en Erik Inge Robin Goes, 16 februari 2013 Correspondentieadres: Saartje Arnoldistraat 6 4475 AH Wilhelminadorp Er is gelegenheid om afscheid van Anneke te nemen op dinsdag 19 februari van 19.00 tot 19.30 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op woensdag 20 februari om 10.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Diepbedroefd geven wij u kennis, dat door de HEERE van ons is weggenomen, onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Geert Marijs-van Belzen sinds 28 april 1992 weduwe van Lieven Marijs in de leeftijd van 84 jaar. Johan en Marie-Louise Marijs-de Bree Tamara Marijs en Edwin Poppe Reno 16 februari 2013 De Manstraat 3,4341 GP Arnemuiden Onze moeder en oma is thuis opgebaard, waar gelegen heid is tot condoleren en afscheid nemen op D.V. dinsdag 19 februari van 19.30 uur tot 20.30 uur. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. woensdag 20 februari om 10.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland aan de Burgemeester Langebeekestraat te Arnemuiden. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. M. Krijgsman. Aansluitend zal om 11.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er ook gelegenheid tot condoleren in genoemde kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Deenvoudigen wil God steeds gadeslaan; Psalm 116. Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig, dat door de Heere van ons is weggenomen onze lieve tante, Tante Geert "Maya" Jan Blaas Anita en Jordan Sturm-Blaas Damian, Veron, Jayden Miranda en Johannes Elenbaas-Blaas Deslin, Jamilla, Jivan Arnemuiden, 16 februari 2013 Om haar heengaan hebben wij verdriet, om wat zij was zijn we dankbaar Moeders en oma's sterven niet, zij leven verder in ons. Na een leven dat gekenmerkt werd door goedheid, bez^ilhèid, eerlijkheid en liefde, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma - Mien - imt weduwe van Jacobus Pieter Vercouteren 16-2-2013 Levi en en Annie Vercouteren-Wisse Menno en Tina Hans en Astrid - Iris, Stijn Joop en Ans Vercouteren-Priester Jolanda en Jaap - Jeffrey Helen en Marc -Jordi, Mitchell Lia Vercouteren Andrea en Martijn - Tim, Nina, Juset Jaco en Lisa - Koen, Bente Zorgcentrum 'Bachten Dieke', Terneuzen correspondentieadres: Stuartstraat 4, 4551 HX Sas van Gent Vrijdag 22 februari is er vanaf 13.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het uitvaartcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Bachten Diekevoor hun inzet en goede zorg. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. 21-4-1920 Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 22