TCR neemt direct 18 werknemers van failliete TC Beheer over Eenmalige luxe setaanbieding! X Stoom, Spookrijder veroorzaakt aanrijding MODELBOUW Brand verwoest woning in Sint Laurens 16 WALCHEREN SNU LEVERBAAR- Bon voor gratis brochure! B molenaar Modelbouwers bijeen in de Machinefabriek in Vlissingen. Toe aan een betere nachtrust? Elders VL9ü,- Molenaarprijs 890,'- V.A. of bel direct 0341 - 27 40 40 Bel 0341 - 27 40 40 www.molenaarwelzijn.nl door Emile Calon VLISSINGEN - Taxicentrale Renesse (TCR) heeft zaterdag achttien werk nemers van het failliete TC Beheer in Vlissingen aangenomen. Aan staande vrijdag is een tweede ron de. Directeur Cees Hage en voorzitter Marjo van Dijk van de onderne mingsraad van TCR kunnen nog niet zeggen hoeveel vacatures er dan nog zijn. Volgens hen zijn de routeplanners van TCR momen teel volop aan het uitrekenen hoe veel er nog nodig zijn om opti maal te kunnen werken. Maar alle bei verwachten ze dat er nog wel extra mensen nodig zijn om alle klanten te kunnen vervoeren. Een aantal van de nieuwe werkne mers ging zaterdagavond al direct aan de slag. De anderen beginnen vandaag te rijden voor hun nieu we werkgever. Vrijdagmiddag werd duidelijk dat TCR het failliete TC Beheer mocht overnemen. Meerdere be drijven uit de taxibranche waren bereid de activiteiten van TC Be heer voort te zetten, maar TCR bracht volgens curator De Waard het beste bod uit. Zaterdagochtend hield TCR, sa men met de vakbonden, een spe ciale bijeenkomst in Middelburg voor alle medewerkers van TC Be heer. Volgens Van Dijk waren daar zo'n 45 mensen op af geko men. In eerste instantie werden ze bijgepraat over de nieuwe situa tie. Daarna werd bekend gemaakt welke vacatures er waren. Direct daarop werden individuele sollici tatiegesprekken gevoerd. Aan het eind van de dag had de directie voor achttien mensen verheu gend nieuws. Van Dijk benadrukt dat het over grote deel van de nieuwe werkne mers kan blijven doen wat ze ook al eerder deden. „Negentig pro cent van de nieuwe werknemers blijft: dat doen wat hij of zij al deed." Ook blijven volgens haar de mensen werken in de regio die ze al als werkgebied hadden. Vak bondsbestuurder Birgitte Staal (CNV) kijkt zeer positief terug op de overname door TCR en de han delwijze. Volgens haar namen de werknemers van TC Beheer zater dag in eerst instantie een afwach tende houding aan omdat ze tot dat moment slechte ervaringen hadden met hun failliete werkge ver. Maar gaande de dag kregen ze vertrouwen in TCR en heeft een aantal gesolliciteerd. „Niet ieder een, sommigen gaan voor zichzelf beginnen of willen hoe dan ook verder als straattaxichauffeur en dat werk heeft TCR niet." Staal wil kwijt dat het failliete be drijf een hele slechte werkgever was die heel wat regels aan zijn laars lapte. Zo kregen de werkne mers niet betaald volgens de CAO en hebben velen al twee maan den geen geld ontvangen. „Je zal maar kostwinner zijn en twee maanden niets krijgen. Dat hakt erin." NIEUW- EN SINT JOOSLAND - Bij een aanrijding tussen twee auto's op de afrit Arnestein van de A58 zijn zaterdagavond vier gewonden ge vallen. Beide auto's botsten in dichte mist frontaal op elkaar. De politie vermoedt dat een van de chauffeurs te veel alcohol had ge dronken en hij zou als spookrij der tegen de rijrichting in hebben gereden. Het ongeval gebeurde omstreeks 22.00 uur. Een automobilist (20) uit de gemeente Tholen, die uit de richting van Arnestein kwam, reed waarschijnlijk tegen de rij richting in. Hij botste frontaal op de auto van een vrouw (19) uit Burgh-Haamstede die uit de rich ting van de A58 kwam en in de richting van Arnestein ging. In de auto van de vrouw zaten nog twee meisjes (14 en 15) uit Burgh-Haamstede. Alle betrokke nen zijn door de ambulance mee genomen naar het ziekenhuis in Goes. De man brak bij de aanrij ding een been en een enkel. 3 zones elektrisch verstelbaar Voor een betere nachtrust Veel 50-plussers hebben regelmatig slaappro blemen. Het te lang gebruiken van een matras is hier een grote oorzaak van. Zonder dat u het weet, slaapt u misschien op een bed dat licha melijke klachten veroorzaakt of versterkt. Dit veroorzaakt kramp in de kuiten en benen, stramme ledematen en vermoeidheid 's mor gens bij het opstaan. Niet fit dus! Een goed bed kan uw leven veranderen. Bij een Molenaar Thuisadvies (gratis, bel 0341 - 27 40 40) brengen we de mogelijkheden in kaart om uw nachtrust te verbeteren. matras met 5 comfortzones Hoogwaardig 1-persoons ledikant 'Windamere' Verstelbare 1-persoons 28- lats elektrische lattenbodem Hoogwaardig 1-persoons comfortschuim matras 'Adour' Naam.G Mpv' O' Adres Postcode Plaats I Telefoon E-mailwk08_M1_pzc j Zonder postzegel naar: Molenaar, Antw. nr. 506, 8070 VB Nunspeet Vrijblijvende demo? Wij komen graag langs met onze rijdende showroom voor een demonstratie bij u thuis. Bezoek een winkel bij u in de buurt Open ma t/m vrij van 10-18 uur en op za van 10-17 uur. Alkmaar Rijnstraat 117 Amersfoort Nijverheidsweg 53a Arnhem Ringoven 16 Best Eindhovenseweg 30 Capelle a/d IJssel Hoofdweg 4 Ooetinchem Havenstraat 150 Heerlen In de Cramer 21 Hengelo Vosboerweg 16 Nunspeet Laan 18 GRATIS Roden Westeresch 8 Roosendaal Oostplein 17a Veenendaal Groeneveldselaan 19 Waalwijk Prof. Zeemanweg 3 Waddinxveen lAercuriusweg 15 Wateringen Gravenzandseweg 28 Weert Roermondseweg 58b Zwolle Stadionplein 6 (In PEC Zwolle stadion, via Boerendanserdijk) Molenaar bevindt zich in een Prominent winkel. Niet alle producten staan in alle vestigingen. Bel 0341 - 27 40 40 WIWIJNSPROOUCKN door Emile Calon Trots reed Levi Schuur- biers zaterdag op zijn stoomtractor door de oude Machinefabriek in Vlissingen terwijl zijn machine bruine rook uit braakte. De elfjarige inwoner van Kerkwerve rijdt vaker op die ma chine die zijn opa voor hem bouwde. Soms komt hij thuis uit school en dan gooit hij wat kolen in de ketel, vult het water bij, zorgt dat het vuur goed brand en rijdt hij al stomend een rondje door zijn dorp. Zaterdag vormde die tractor, een William Foster Lincoln, schaal 1:3, een van de vele bezienswaardighe- SINT LAURENS - Een leegstaande woning aan de Noordweg in Sint Laurens is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand. De brandweer rukte met vier wa gens uit om het vuur in de vrij staande woning te bestrijden. Het werd rond 00.45 uur ontdekt. Tij dens het blussen merkte de brand weer dat een gasleiding ge scheurd was waaruit brandend gas ontsnapte. Een monteur van de Delta sloot daarop de gastoe- voer af. Rond 01.35 uur kon het sein brand meester worden gege ven en startte het nablussen. Vanwege de brand moest de Noordweg enige tijd worden afge sloten tussen de kruising Van Cit- tersstraat en het kruispunt met de Boudaenlaan. De technische recherche deed za terdag onderzoek naar de oorzaak van de brand.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 16