Sigma korte huurtermijn m Sigma PeTsorieelsdieristeri Bedrijfsmakelaardij en taxaties www.sigmapersoneeLnl - koopcentrum Vlissingen - volop parkeren beschikbaar - van 63 tot 400 m2 begane grond en meer op de verdiepingen - o. a bij HEMA XENOS en NEWYORKER - samen in business IflCEPA in business "Samenwerken met Sigma, dat* toont." Personeelsdiensten Werkplaats opslagruimte met brandstofverkooppunt en bedrijfswoning gelegen in de groeikern Heinkens- zand. Prima locatie met een optimale bereikbaarheid voor de klanten uit de kern Heinkenszand en omliggende dorpen. Het bedrijfsdeel is gerenoveerd in 2012 2013. Er staan twee autobruggen, de vloer is vloeistofdicht. Verhuur als bedrijfsloods als garagebedrijf maar ook voor zelfstandige handel, aannemer, loodgieter, elektri cien en opslag is mogelijk (de bruggen zijn verwijderbaar voor verhuur). Oppervlakten: werkplaats 385 m2 kantine: 28 m2 bedrijfswoning: 75 m2 begane grond 56 m2 verdieping (bruto) De brandstofverkoop aan de voorzijde behoort tot het gehuurde en is inbegrepen in de huursom. Coosfc Buskeratraat 161 4381 LD Vfissingen Iet. 0118-440227 E. maikêbegifn.nl www.begqn.nt NVM Korting op de huurprijs per loods van 650 m2 gedu rende de eerste jaren. Te huur per bedrijfsruimte 650 m2 groot. Deze bedrijfsruimte is gelegen op het zeer goed ontsloten bedrijventerrein Arnestein 1 op mooie zichtlocatie aan de nieuwe N57 en niet ver van de snelweg A58, spoor en het centrum van Middelburg. Vrije werkhoogte 5 m1maximale stapelhoogte 6 m1 inrijhoogte sectionaaldeur 4,1 m1 aan de achterzijde. Ingericht met ingebouwde kantoren in twee verdiepin gen, voorzien van C.V. en infrastructuur voor elektra, telefoon, alarm etc. Kan als loods voor lichte industrie opslag e.d., handelsbedrijf, showroom, werkplaats etc. gebruikt worden. Zie foto's voor de diverse ge bruiksmogelijkheden. Gerenoveerde gevels nieuwe sectionaaldeuren en loopdeuren. Eigen parkeer plaatsvoorzieningen. Aangegeven huurprijs is voor 648 m2 in het eerste jaar. Gereduceerde huurprijs: representatieve bedrijfs ruimte met kantoren en werk- opslagruimte gelegen op het zeer goed ontsloten bedrijventerrein "Arnestein 1", voorzien van ingebouwde toiletgroep, kantine en kantoren. De ruimte is voorzien van een betonvloer en overheaddeuren aan voor- en achterzijde. Er is een kantoor van circa 115 m2. Totaaloppervlakte be gane grond 468 m2 (13 x 36 m). Eigen buitenterrein met parkeermogelijkheid. Wordt aankomend voorjaar aan de buitenzijde gerenoveerd. De ligging is gunstig t.o.v. snelweg A58, station NS en centrum Middelburg. Uitermate geschikt voor allerlei bedrijfsactiviteiten b.v opslag of werkplaats voor groothandel of aannemers bedrijf tot en met lichte industrie. Overige contract condities nader overeen te komen. HUUR/KOOP CLARA'S PAD 22 HEINKENSZAND Huurprijs: 3.500 per maand. Koopprijs op aanvraag. Huur: Middelburg, Grenadierweg 5 - 5a Aanvangshuurprijs 29,50 per m2 per jaar 19.000 per jaar. Huur: Kuipersweg 21, Middelburg Aanvangshuur vanaf 1167 per maand. n De regionale partner op het gebied van salarisverwer king, advisering arbeidsvoorwaarden en de werk- kostenregeling stelt zich voor. Sigma Personeelsdiensten is een betrekkelijk jong bedrijf. In januari 2008 is de organisatie ontstaan door het samen gaan van de afdeling Loonadvies van Schipper Accountants en S PP. een gelijksoortig bedrijf uit Zeeuws-Vlaanderen. 'SIGMA betekent 'de som der getallen'; een mooie naam voor het samenvoegen van twee bedrijven. Intussen heb ben wij vestigingen in Goes, Rotterdam, Rijen en Terneuzen* Aldus Marco Hamelink, directeur van Sigma Personeels diensten. Salarisadministratie 2*00 klanten Marco: "Met ons team verzorgen wij de totale salarisad ministratie voor 2500 klanten. Wij zorgen ervoor dat de medewerkers allemaal op tijd hun salarisstrookjes ont vangen en nemen hiermee onze klanten zoveel mogelijk werk uit handen. De klant levert de benodigde gegevens aan en wij zorgen voor de rest. Zo kunnen onze klanten zich bezig houden met hun eigèn kerntaken." Waterdichte systemen Het aanleveren gebeurt bij Sigma Personeelsdiensten hoofdzakelijk middels een beveiligde verbinding via internet. Dit systeem is te vergelijken met internet- foankieren, daar is ook een inlogcode en een wachtwoord voor nodig. Alle gegevens worden opgeslagen op grote servers, die voldoen aan de hoogste veiligheidseisen. Zo zorgt Sigma Personeelsdiensten er voor dat u uw priyacygevoeltge gegevens met een gerust hart uit handen kunt geven. "Als een organisatie de salarisadministratie uitbesteedt aan Sigma Personeelsdiensten dan wordt dit ondersteund door een team van specialisten. Hierbij kun je denken aan loonadviseurs. personeelsadviseurs. specialisten op het gebied van arbeidsrecht en sociale verzekeringen. Zo kunnen wij onze klanten ook adviseren bij ontslagzaken, arbeidsvoorwaarden en het coachen van hun werknemers, We bieden een totaalpakket aan en daarmee zijn we uniek in Zuidwest Nederland." vertelt Marco Hamelink met trots. Specialist in werkkostenregeling Met de werkkostenregeling kan maximaal 1,5% van de fiscale loonsom van uw werknemers onbelast aan de werknemer vergoed of verstrekt worden, ten werk gever die meer dan 1,5% van de loonsom vergoedt of verstrekt, betaalt 80% belasting over de over schrijving. Wilt u een juiste inventarisatie maken, dan biedt de WKR scan van Sigma Personeelsdiensten uitkomst. Marco-. "Wij hebben de meest voorkomende vergoedingen en verstrekkingen op een rijtje gezet en gerubriceerd als werkkosten, nihilwaardering of gerichte vrijstelling in de WKR scan." legt Marco uit. De scan is te vinden pp de webs51$ van Sigma Personeelsdiensten: www.sigmapersoneel.nl. Specialist op locatie Heeft uw onderneming een eigen personeel- en salaris afdeling, dan biedt Sigma Personeelsdiensten een concept om de continuïteit en kwaliteit op deze afdeling te borgen. Sigma levert de software en neemt de zorg voor het technisch beheer uit handen. De consultants zorgen voor een efficiënte inrichting en, indien nodig, begeleiding van de processen. Uiteraard kan Sigma Personeelsdiensten ook ondersteuning bieden wanneer uw salarisadministrateur (tijdelijk) uitvalt. Zij detacheren dan een specialist bij u op locatie. De specialisten zijn op de hoogte van de geldende cao's en regelingen in de betreffende bedrijfstak. Wanneer het nu gaat om een enkele dag of structureel voor een langere periode. Dit kan een uitkomst zijn, want de salarissen moeten immers wel op tijd betaald wordenI Postbus 8 - 4460 AA Goes - info@sigmapersoneel.rtl Vestigingen in Goes. Rijen, Rotterdam en Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 96