Colofon Q^/ïed de OSmet Voor betaalbare kwaliteit Familieberichten mensenlinq.nl Toos van Sorgen - den Hollander Fransina van Sluijs - Dingemanse Cor van der Moezel Martin Priester Ferdy van Giezen Leintje Vos-Dingemanse Kees de Jonge Marinus van Westen Uitvaartverzorging r van Wingen g Verzorgt de gehéle uitvaart De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde websit !<7ü: zaterdag 16 februari 2013 I 39 Graag willen wij iedereen bedanken voor het medeleven en de steun die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Het heeft ons goedgedaan. J. van Sorgen kinderen en kleinkinderen Middelburg, februari 2013 We zijn dankbaar voor de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze moeder en oma Het heeft ons getroffen dat zij voor zoveel mensen iets betekende en een plekje in het hart heeft. Dat heeft ons gesteund en goed gedaan. kinderen en kleinkinderen Zoutelande, februari 2013 De vele brieven, kaarten, bloemen en warme woorden bij het afscheid van hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Cor in zijn leven voor zovelen veel heeft betekend. Daarom willen wij u middels deze advertentie hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. Maija Manon en Peter Romy Niels en Vera Esmée Bram Scharendijke, februari 2013 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg wil ik u mijn dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vojmdan ook na het overlijden van mijn lieve iman, onsbaasje Voor mij een fijne gedachte dat Fred in zijn leven voor zovelen, veel heeft betekend. Marleen LinsySjJen FaidyJJ Hoek, februari 2013 '2 De zon scheen toen jij ons verliet De vele warme blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, Martin, onze zoon, mijn broer en zwager hebben ons erg goed gedaan. Wij danken u hiervoor hartelijk. Liesbeth Adriaanse Esmée Freek Priester -in liefdevolle herinnering- Dien Priester - Visser Rian Kik - Priester Ko Kik Romy ifr Goes, februari 2013 De aanwezigheid van zovelen bij de crematie van alsmede de talrijke reacties in de vorm van bezoek, telefoon, kaarten en de fijne brieven hebben ons diep getroffen. Het was een troost te ervaren, dat hij zo werd gewaardeerd. Wij willen u allen hiervoor heel hartelijk danken. Gerhild van Giezen Pieter Nona en Niels Puk Isis Middelburg, februari 2013 In plaats van kaarten Het heeft ons goed gedaan dat we zoveel belangstelling en medeleven hebben ontvangen tijdens het ziek zijn, en na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en ouwe oma hiervoor onze hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zoutelande, februari 2013 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het getoonde medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze zoon, broer en oom We blijven hem missen, maar de vele blijken van belangstelling zijn ons tot grote steun. Leen en Catrien de Jonge Kinderen en kleinkinderen 's-Heerenhoek, februari 2013 Lieve mensen, familie, vrienden en kennissen. Uw medeleven voor en na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa en de overweldigende belangstelling bij de crematie, maken het voor ons heel moeilijk u allen hiervoor persoonlijk te bedanken. De vele lieve reacties en steunbetuigingen zijn een grote steun voor ons bij de verwerking van dit grote verlies. Op deze wijze willen wij u hiervoor bedanken. S.M. van Westen-van de Bossche Jos en Ria Judith en Arthur Ruurd Eline Axel, februari 2013. Evelyn en Piet Voor uw medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het overlijden van onze moeder, oma en over-oma Hendrika Marcusse-Lisseveld willen wij u hartelijk dankzeggen. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Februari 2013 Vader, Hij wilde niemand storen. Al hoorden we de deur wel opengaan. Toen hij, heel stil, is opgestaan. Om de eerste vogels, ginds te horen. Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Vandaar dat wij eenieder willen bedanken middels deze advertentie. Wij zijn als familie werkelijk ontroerd door de enorme steun die wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa Hieronimus Taniwel De overweldigende belangstelling, de lieve reacties, brieven, kaarten en bloemen hebben ons goed gedaan om deze moeilijke periode door te komen. Wij bedanken eenieder die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. Elizabeth Taniwel-Nanuruw, kinderen en kleinkinderen Tel: 0113 - 63 91 08 pseweg 4, 4435 RL Baarland/Gratis boekje uitvaamvensen.' 3 Dillenburglaan 63, Goes *0113-216815 www.uit De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omnngd moet zijn met. zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voer de kieinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39