38 Ifamilieberichten zaterdag 16 februari 2013 0 ITIensenlinq.nl Julia Scheppers-Chaves Daguilar wm Piet de Poorter Nel van Driel - Vermeulen In plaats van kaarten. Huib Waverijn JÉ Dies Verdonk Leon Vanhijfte Cor van Marion Voor jou ging het sterven niet ineens. Niemand kan weten wat je hebt gevoeld en wat je hebt geleden. Heden overleed zacht en kalm onze broer en schoonbroer Joseph Omer Leonie Piessens - |opie - Hij overleed in de leeftijd van 61 jaar. Broers en schoonzussen Clinge, 14 februari 2013 Correspondentieadres: R. Piessens-v.d. Walle Wilhelminastraat 131 4564 AA St. Jansteen U kunt afscheid nemen van Jopie in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 17 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 18 februari om 14.00 uur in de aula van bovengenoemd uitvaart centrum. Samenkomst de ontvangsthal van het uitvaartcentrum, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de afscheidsdienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van Sterredreef 25 voor al de goede zorgen. Joop Piessens Zonnig, optimistisch, enthousiast, dichtbij, steeds stiller werd jij, en nu wij, Cliënten en personeel Sterredreef 25 en Labyrint 2 Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend nimmer klagend, altijd stil dragend moedig ging je door, steeds weer tot op het laatste moment het wilde niet meer al het werken en alle zorgen het was goed, het is nu gedaan rust zacht Na een werkzaam leven, dat gekenmerkt werd door eenvoud, zorg, liefde en eerlijkheid, is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 1 augustus 1993 weduwe van Marcel Scheppers 13 april 1924, Sint Laureihs (B) 14 februari 2013, Terneuzen Ronald en Sandra Kevin Robin Anouk Correspondentieadres: Familie Scheppers Roeselaerestraat 39 4528 EN Sint Kruis U bent in de gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg op maandag 18 februari om 19.00 uur. De uitvaart zal plaatsvinden op woensdag 20 februari om 10.30 uur in de kerk te Sint Kruis. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de r.-k. begraafplaats te Aardenburg. U bent in de gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemde kerk voorafgaand aan het afscheid van 10.00 tot 10.25 uur. Liever geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij vernomen dat is overleden na een moedig gedragen ziekte onze lieve zwager en oom Bram den Hamer Echtgenoot van onze zus, schoonzus en tante Truus den Hamer-de Pooter Kees Arjaan Ko en Elly Suus en Lesly Catharina en Kees Annie en Kees Sannie en Onno Neven en nichten We wensen Truus, Jeanine en Richard, Sander, Matthijs, Marco en Trinette, Rens, Amy veel sterkte en Gods hulp toe in deze moeilijke tijd. Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze dierbare vader, opa en overgrootvader betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. In het bijzonder het verplegend personeel en artsen van de spoedeisende hulp en de intensive care van ziekenhuis De Honte. I.de Poorter-van Acker Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Axel, februari 2013 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 16 februari 2013 Het definitieve is nog steeds moeilijk te aanvaarden maar de steun die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man en onze broer Eddij de Waal is een enorme stimulans geweest om weer samen verder te kunnen gaan. Voor al uw medeleven en steun danken wij u hartelijk. Joke de Waal - Scheele Familie de Waal Kloosterzande, februari 2013 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve vader, opa en overgrootvader Uw aanwezigheid bij de afscheidsdienst en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Heieen Waverijn Mieke Waverwijn en Marjan Brasser Anja Poortvliet - Paauwe (in herinnering) Jaap en Hanneke Paauwe - Dragt Marlies en Chris Westveer - Paauwe Kleinkinderen en achterkleinkinderen Kapelle, februari 2013 Hij was een man van het platteland. Hierbij bedanken wij u voor uw blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens het verblijf in De Stelle en na het overlijden van onze zorgzame vader, schoonvader en opa Cornells Nicolaas den Hamer Dit was voor ons een grote steun en zal een dankbare herinnering blijven. Comé en Maria, Jan-Kees Gerrit en Ellen, Bart, Niels Marina en Frans, Rob, Marijn Zuidzande/Biervliet, februari 2013 't Is goed zo, het speelt geen rol Voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van onze lieve, altijd belangstellende pa, opa en overopa willen wij u hartelijk dank zeggen. namens kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Verdonk Nieuwdorp, februari 2013. Het deed ons goed om uw medeleven te ontvangen na het overlijden van mijn levenspartner, onze vader, opa én overgrootopa Langs deze weg willen wij u daarvoor hartelijk danken. Ook dank aan het personeel van verzorgingshuis 'Vremdieke te Hoek voor alle zorg en aandacht. Licia Boeije kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Vanhijfte Frans-Jan kon de wereld niet meer verdragen en het leven vieren. Heel veel dank voor het medeleven, het geeft mij de kracht door te gaan, ondanks het grote verlies van mijn zoon. Hanny de Muijnck - Goeseije Veere, februari 2013 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van mijn lieve en zorgzame man, onze lieve pa en opa willen wij u hartelijk dank zeggen. Sien van Marion-Melis kinderen en kleinkinderen Westkapelle, februari 2013 Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Leen van Gessel Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Jo van Gessel-Rijk Kinderen en kleinkinderen 's-Heerenhoek, februari 2013 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor het medeleven, de steun en de vele bemoedigende kaarten, na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, opa en overopa Arie Johannes Eckhardt Het heeft ons erg goed gedaan. H.P.N. Eckhardt-Padmos Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, februari 2013 Het gemis za! altijd blijven. Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van onze lieve vader, opa en 'ouwe' opa Andries Poppe Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Riet en Henk Wim en Ria Tanneke en Lou Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, februari 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38