DvarJadsf) O H1eflS0nlinq.nl Anna Verbeem - Courtin Diana Luitwieler-van t Oever Lieve Diana rust zacht lieve muts Maria de Maesschalck Marinus Cornelis Oele Marinus Cornelis Oele 36 Ifamilieberichten zaterdag 16 februari 2013 Met verdriet laten wij u weten dat, na een lange periode van afnemende krachten is overleden, mijn man en lieve vader Johan Lodewijk Brasser echtgenoot van Cornelia Leuntje Dingemanse Drager van de eremedaille in goud in de Orde van Oranje Nassau Roosendaal en Nispen 15 juni 1925 Goes 13 februari 2013 C.L. Brasser-Dingemanse Lia Hardon Peter Hardon (in herinnering) Hans Brasser (in herinnering) correspondentieadres: Touwbaan 77 4331 VB Middelburg Dinsdag 19 februari om 13.30 uur wordt er een dienst gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de crematie zal plaatsvinden. Na de dienst bent u in de gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. J.L. Brasser C.L. Brasser-Dingemanse t Om haar heengaan hebben wij verdriet. Om wat zij was zijn we dankbaar. Moeders en oma's sterven niet, zij leven verder in ons. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma ~Antje~ echtgenote van Cornelis Petrus Verbeem t 26-5-1981 in de leeftijd van 93 jaar Han Verbeem - in liefdevolle herinnering 1983 - Kloetinge: Nellie van de Linde - Verbeem Hans van de Linde Marianne en Wijnand Lieve oma, je was er altijd voor ons Monique en Frangois we zullen je missen. Heinkenszand, 14 februari 2013 Correspondentieadres: Tervatenseweg 8, 4481 PB Kloetinge We hebben veel waardering voor de liefdevolle verzorging door het personeel van "de Koriander". Persoonlijk afscheid nemen is mogelijk op maandag 18 februari van 19.00-19.30 uur in het mortuarium aan de Kerkdreef te Heinkenszand. De eucharistieviering zal worden gehouden op dinsdag 19 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius aan de Kerkdreef 4 te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. kerkhof aldaar. Hierna ontmoeten we elkaar in ontmoetingscentrum "De Stenge" Stengeplein 1 te Heinkenszand. Hierbij wil ik alle medewerkers van Zorgstroom bedanken voor hun liefdevolle verzorgingsgegeven aan mijn man Bedroefd namen wij kennis van het toch nog plotseling overlijden van mijn broer, zwager en onze oom J.L. Brasser (Wiet) Wij wensen Corrie en Lia veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Souburg: H.J. Brasser E.C. Brasser-Kann Zierikzee: L. Brasser-van Eisden Neven en nichten Aan het einde van een veelzijdig en gelukkig leven, waarin het haar zwaar viel de beperkingen van de laatste periode te aanvaarden, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, Diana en oma in de leeftijd van 49 jaar. De herinnering aan een bijzondere vrouw is geboren. Ruud Luitwieler Ricardo, Luciano Brian Jamie en Quinsey Elroy en Mirjam, Rowena Joey en Marije Chelsea en Nieko Antwerpen, 13 februari 2013 Kanariesprenk 341, 4386 DN Vlissingen. Op woensdag 20 februari is er van 12.15 tot 13.00 uur gelegenheid om afscheid van Diana te nemen in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst waarin wij haar leven gedenken zal om 14.00 uur gehouden worden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. -Geen bloemen- Veel heb je voor ons gedaan Veel heb je voor ons betekend We zijn je dankbaar We houden van je! Dag maatje, dag lieve Nana Ed, Melanie, Deveney en Jennifer Anja Fabian 't Is goed zo. Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "De Redoute" zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Jacob Berkhout *26-11 - 1916 Axel f 14-02-2013 Sas van Gent Sas van Gent: Joke en Fons de Coninck-Berkhout Martijn en Sophie, Floor Familie de Maesschalck Familie Berkhout Sas van Gent, 14 februari 2013. Corr.adres: Zuidstraat 6,4551 BL Sas van Gent Ma ligt opgebaard in familiehuis De Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u dinsdag 19 februari om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 20 februari om 12.30 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor alle goede dingen die ik van hem mocht ontvangen, geef ik u kennis van het toch nog plotseling overlijden van mijn lieve Jan Jan de Kool in de leeftijd van 72 jaar. Groede: Jannie de Kool-Bos 8 februari 2013 Mr. A. Roeststraat 12,4503 AS Groede De crematie heeft donderdag 14 februari plaatsgevonden. "Wat is een mens, dat Gij hem gedenkt" psalm 8:5 Na een arbeidzaam leven is tot onze diepe droefheid, thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving onverwacht overleden, mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa ~Rinus~ 19 juni 1932 114 februari 2013 Wemeldinge: Adrie Oele - Bentschap Knook Paula - in liefdevolle herinnering - Wemeldinge: Kees en Patricia Angela Stephanie en Laurens Goes: Marco Molenstraat 37 4424 AJ Wemeldinge Onze speciale dank gaat uit naar de Thuiszorg "Cederhof" voor de liefdevolle verzorging. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 20 februari van 13.30 - 14.30 uur in dorpscentrum "De Wemel", Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Geen bloemen en liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Gij gaat ons voor langs alle wegen totdat ik rust in U In liefde gedenken wij onze broer en zwager (Rinus) Hij overleed vrij plotseling op de leeftijd van ruim 80 jaar. Wij verliezen in hem een lieve broer. F.N. Blaak-Oele C. Blaak (in herinnering) C. van den Akker-Oele J. van den Akker (in herinnering) N.J. Vedder-Oele C. Vedder C.M. Oele J. Oele-Labeur J.J. Oele H. Oele-van der Schraaf J. Oele (in herinnering) N.J. Oele J.D. Oele-Katsman Goes, 14 februari 2013 Met droefheid geven wij u kennis dat onverwacht is overleden op de leeftijd van 80 jaar onze lieve zwager Rinus Oele Dien en Arie Nellie en Kees Piet en Marrie Annie en Jan Wemeldinge 14 februari 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 36