A- i Luxe fly-drive ALGARVE PZC Ja, ik wil een Sportabonnement op de PZC! KRAS 5 dagen 40 korting bij 2 personen met actiecode WEG40004 woensdag 13 februari 2013 I 45 Vlieg vanaf Eindhoven, Rotterdam of Amsterdam! Vitor's Village**** SR nü vanaf Vertrekdata en prijzen Voor meer informatie en boekingen: Speciaal voor alle sportliefhebbers heeft de PZC het sportabonnement; iedere zaterdagen maandag de krant boordevol voorbeschouwingen, wedstrijdverslagen, interviews, standen, achtergrondverhalen en nog veel meer bij jou in de bus. Stuur nu de bon op, bel 088 - 013 9910 of geef je op via www.pzc.nl/abonneren Ik neem een sportabonnement op proef: ik ontvang 13 zater- en maandagen de krant voor 30,-. (zamapl3) Ik kies ingangsdatum: O zo spoedig mogelijk O per - -2012 Naam: Voorletters: Om O v Adres: Postcode: Plaats: Telefoon:(o.a. voor bezorgcontrole) Telefoon mobiel: E-mailadres: Ik verleen éénmalig/tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven van mijn Bank-/girorekening:Handtekening: Stuur deze bon naar: PZC, Afdeling lezersservice, Antwoordnummer 54050, 5004 VC Tilburg of kijk op www.pzc.nl/abonneren Deze aanbieding is geldig als u de laatste drie maanden geen proefabonnement heeft gehad. Prijswijzigingen voorbehouden. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant treft u nadere informatie aan. Geniet van de zonnige Algarve tijdens uw verblijf in het luxe 4-sterren Vitor's Village in het sfeervolle Ferragudo. De vele visrestaurants, winkeltjes, terrasjes en een door rotsen omgeven strand geven dit dorpje de typische Portugese uitstraling. Maar ook de rest van de Portugese kust en haar achterland zijn zeker een bezoek waard. Verken daarom de 60 m hoge klippen van Cabo de Sao Vicente, de haven van Faro en de middeleeuwse stad Lagos met uw huurauto, die al bij de prijs inbegrepen is. Als lezer van deze krant profiteert u van maar liefst 20 korting per persoon, bij boekingen gemaakt t/m 28 februari. Ontdek de Algarve en geniet van een heerlijke vakantie aan de Portugese kust! Dit sfeervolle 4-sterren resort (door klanten beoordeeld met een 9+) ligt aan de rand van het schilderachtige vissersdorpje Ferragudo. Rondom de appartementen vindt u een mooi aangelegde tuin. Het resort ligt 500 m van het oude centrum en 900 m van het strand (gratis shuttleservice). Het complex beschikt o.a. over een lounge, gezellige bar, restaurant, minimarkt, zwembad met zonneterras, ligbedden, parasols, jacuzzi, pool/snackbar, poolbiljart, tafeltennis en gratis parkeergelegenheid. Uw 2-kamervilla -is modern en stijlvol ingericht met o.a. een kitchenette, aparte slaapkamer en balkon/terras met zitje. Typ in de adresbalk www.kras.nl/lr-yitorsyillage Klik op de reis met luchthaven naar keuze, kies uw datum en prijs en klik op BOEK NU. Voer bij 'stap 1' de actiecode WEG40004 in en u ontvangt 20 korting per persoon. Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. het door u gekozen reisnummer en actiecode WEG40004 Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 28 februari 2013. Vertrek van 1 april t/m 25 oktober 2013. Normale prijs Lezersprijs 5 dagen vanaf £-458" nü vanaf 438 8 dagen vanaf &-&2S" nü vanaf €508 15 dagen vanaf £-784" nü vanaf 764 Ook 11- en 12-daagse reizen mogelijk. Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: vliegreis Eindhoven, Rotterdam of Amsterdam-Faro v.v. met transavia.com, luchthaven belasting, brandstofheffing, verblijf in het 4-sterren resort Vitor's Village en huurauto gedurende uw gehele verblijf. Exclusief: niet genoemde maaltijden, eventuele excursies en entreegelden, fooien, reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten 19,50 .per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking (beidé verplicht). Kijk voor alle exclusieven en voorwaarden m.b.t. autohuur op het tabblad Autohuur op de website. waarom zou je meer betalen Ga voor alle informatie naar www.kras.nl/lr-vitorsvillage

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 67