Colofon de emotie... familieberichten 0 iïlensentinq.nl Peter Willem van Seters Peter van Seters Antheunis Abraham Tissink Ton Ton Tissink Ton Tissink Antheunis Abraham Tissink 'DE BEVELANDEN' De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent 77 uitvaartzorg en overlijden ^Sjf^ Wat blijft is Q -m famUieberichtenontine. nl amiiieberichten woensdag 13 februari 2013 I 47 Na een lang en gelukkig leven delen wij u mede dat is overleden mijn lieve man, onze vader en lieve opa 24 april 1930 t 12 februari 2013 Vlissingen: Magda van Seters - van der Burgh Vlissingen: Wim en Jacqueline Joeri en Dorisa Kimberley en Kris Middelburg: Jelle en Renate Jasmijn Amber Bergen op Zoom: Eric en Marieke Boulevard Bankert 198 a 4382 AC Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 16 februari om 10.30 uur in de St. Jacobs kerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Voorafgaande aan de dienst is er in de kerk gelegenheid tot afscheid nemen van 9.45 - 10.15 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. C1J Samen hebben we het levenspad gelopen over hoogten en door diepten. Het laatste deel was zwaar. De weg werd zo onbegaanbaar dat we niet langer - zonder hulp - samen konden lopen. Willem Denk aan hem terug, niet aan de dagen van stilte en verdriet denk aan hem terug, in de stralende zon zoals hij was toen hij alles nog kon. Dr. Ir. Willem Heiko Ubbink Landbouwkundig ingenieur Uithuizermeeden, Dronten, 1 februari 1920 11 februari 2013 Henny Ubbink-Wormgoor Hermie en Willem Willemijn, Pieter, Woutine Joost Josephine, Heiko Berber en Tienus Heiko en Suzette Anne-Marryn, Roosje*, Jan-Willem Heiko Jacobien en Ad Lea, Marijn, Kim, Jikke Willem is op zijn kamer van woonzorgcentrum "de Regen boog" afd. Coelhorst kamer 111 aan de Regenboog 100 in Dronten, waar gelegenheid is om afscheid te nemen op donderdag 14 februari van 15.00 uur tot 16.30 uur. Wij herdenken zijn leven tijdens een samenkomst op vrijdag 15 februari om 14.30 uur in de aula bij de begraaf plaats aan de Wissel in Dronten. Daarna begeleiden wij hem naar zijn laatste rustplaats. Er is gelegenheid ons te condoleren nadien in de koffiekamer. Correspondentieadres: Jacobien Ubbink, Hollandse Hout 336,8244 GP Lelystad Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Peter was tot hij ziek werd samen met Magda elke woensdagmiddag op de club te vinden en speelde er met enthousiasme zijn partijen. Wij wensen Magda, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden Club Jeu de Boules Middelburg En nu nog maar alleen het lichaam los te laten de liefste en de kinderen te laten gaan alleen nog maar het sterke licht het rodezuivere van de late zon te zien, te volgen - en de eigen weg te gaan. Het werd, het was, het is gedaan. M. Vasalis Omringd door allen die hij zo lief had, is thuis overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en onze trotse opa Oost en West Souburg Zaamslag 19 mei 1953 11 februari 2013 We missen hem heel erg. ZaamslagLoes Tissink-Schinkel Eric Tissink en Annika Lansen-Tissink, Julia René Tissink en Elisabeth van der Zee, Teun Tommy Tissink en Michelle Warrens Ton is thuis. Afscheid nemen is alleen mogelijk na een telefonische afspraak. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 16 februari om 10:30 uur in de Protestantse kerk aan het Plein te Zaamslag. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het Stropievat in zorgcentrum De Molenhof, Molenstraat 14 te Zaamslag. Gerard van de Nissestraat 31, 4543 AD Zaamslag. Een speciaal woord van dank aan onze huisarts dr. P.J.M. de Keijser voor de zorg en de begeleiding in de afgelopen jaren. Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Sarien en Nico Wilma en Willem Zaamslag, 11 februari 2013 Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Vol bewondering hebben wij toegezien hoe jij je strijd hebt gestreden. Verdrietig zijn wij nu onze zwager en oom deze ongelijke strijd heeft verloren Rob en Linda Schinkel Rodney Nancy en Martin Amy Lisa De mensen van voorbij zijn in het licht, zijn vrij. Met veel respect voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, hebben wij met veel verdriet afscheid genomen van mijn zoon, onze broer en oom. Oost-Souburg M.C. Tissink-Baljeu L.F. Tissink t Ter Aar Helene Tissink Ton en Astrid Floris-Jan Maarten Thijmen Middelburg Joke Tissink en Marco Otten Onze gedachten gaan uit naar Loes, kinderen en kleinkinderen. Middelburg, 12 februari 2013 Uitvaartverzorging Johcuvx/Hovkmcuvv t VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING Uitvaarten in geheel Midden-Zeeland Geldeloozepad 20 4463 AJ Goes (0113) 311 444 uitvaartzorgcentrum. n UITVAART VERZORGING Peter Butler Voor een perioonlijLe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl info@scu.nu f www.scu.nu Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 47