L OvsrJa dsn 40 Ifamilieberichten (Hensenlinq.nl Elisabeth Sara Ekkebus Magda Kampwart Rust zacht lieve Oma, we houden van u. woensdag 13 februari 2013 Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Rust nu maar uit..... Met droefheid geven wij u kennis dat rustig in haar slaap is overleden mijn moeder, schoonmoeder, onze oma, tante en besan Betsy sinds 7 april 1994 weduwe van Kees Bogaerd Breskens, 19 april 1936 Oost-Souburg, 11 februari 2013 Oost-Souburg: Bennie en Sissy Bogaerd-Dewi Marlon Ryan Surabaya: Siska Herawan Elisa Cheppy Correspondentieadres: Zeewijksingel 3, 4388 EN Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 18 februari van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 4382 NA Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 4330 LA Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit E.J. Douma Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J.J.M. van Berlo, voorzitter P.M.G. Anfray, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter J.W.M. Siewe, secretaris Vlissingen, 12 februari 2013 Verdrietig, maar dankbaar voor de fijne tijd die we samen met hem hebben mogen doorbrengen, geven wij u kennis dat na een dappere strijd, rustig is ingeslapen mijn lieve zorgzame man, mijn lieve sterke vader, schoonvader en onze trotse lieve opa Dominicus Izaak Hoffius Niek echtgenoot van Johanna Maria Jeannette Mulder Tilburg, 23 oktober 1935 f Terneuzen, 6 februari 2013 Hanny Hoffius-Mulder Jeanine en Paul Geertman-Hoffius Charlotte Fréderique Terneuzen, Stuvesande412 Correspondentieadres: Nassaustraat 3 4532 AH Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 16 februari om 10.30 uür in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4 in Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats, Bellamystraat 28b in Terneuzen. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in de Goede Herderkerk. Onze speciale dank gaat uit naardr. R.J.T. Taverne en dr. J.A.P.A. Warringa voorde goede medische zorg en naar de vrijwilligers van het Hospice Zeeuws-Vlaanderen voor de liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij vinden geen woorden om te zeggen hoe wij haar zullen missen, allemaal het diepste gevoel is moeilijk uit te leggen, het hart spreekt een niet te spreken taal dit sterven is zo moeilijk te verwerken, haar leven was ons zoveel waard het liefste wat wij hadden blijft in ons hart bewaard. Met veel verdriet laten wij u weten dat, geheel onverwacht uit ons midden is weggenomen, mijn lieve vrouw, onze innig geliefde, zorgzame mama en oma Neeltje Dina Hoogesteger-Polderman -Nel- 9 januari 1947 t 9 februari 2013 Marius Hoogesteger Angelina en Jan Willem Julienne, Céline Charlotte-Cédric en -W Peter en Coby Charly 3 Vroon weg 76 4356 EV Oostkapelle Nel is thuis in haar geliefde omgeving, alwaar u afscheid van haar kunt nemen woensdag 13 februari en donderdag 14 februari van 14.00 tot 15.00 uur. De afscheidsdienst ter nagedachtenis aan Nel zal plaats vinden in de Hervormde Kerk, Kerkplein 2 te Kapelle, zaterdag 16 februari om 11.00 uur. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren van 10.15 uur tot 10.45 uur. Op verzoek van Nel zal de crematie in besloten familie kring plaatsvinden. Ons bereikte de droevige mededeling dat onverwachts is overleden Rinus de Kam Wij herinneren ons Rinus als een fijne collega die altijd klaar stond voor zijn klanten. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen sterkte toe met de verwerking van dit verlies. Directie en medewerkers De Jager-Tolhoek Ik zal geen afscheid van jullie nemen maar kijk naar mij uit hoog in de blauwe lucht als de zon weer gaat schijnen en hou van mij zoals ik van jullie heb gehouden Lieve mensen, Bedankt voor jullie liefde, vriendschap en steun. Het ga jullie goed. Liefs, Magda Verdrietig om wat niet meer is en nooit meer zal zijn. Dankbaar voor wat was en altijd zal blijven... Na een langdurige, moedig gedragen ziekte en vele dapper doorstane behandelingen is overleden onze lieve moeder en oma. Intens verdrietig hebben we afscheid van haar moeten nemen. Haar leven werd gekenmerkt door liefde, zorgzaamheid en hartelijkheid voor allen die haar omringden. Rotterdam, 24 september 1942 Vlissingen, 11 februari 2013 Miranda en Theo Isabelle, Dimitri Nathalie en Mark Manuëla, Quint Vredehoflaan 708, Vlissingen Correspondentieadres: Lunet 14,4388 WD Oost-Souburg De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. You Are My S.unshine My only sunshine. You make me happy When skies are grey. You" 11 never know, dear, How much we love you. Please don" t take our sunshine away.. Isabelle, Dimitri, Manuëla, Quint Geboorte is geen begin en evenmin de dood een einde. Slechts veranderingen in het zijnde. Omringd door de liefde van haar kinderen en kleinkinderen is rustig overgegaan onze allerliefste, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Adriana Sara Toussaint-de Booij Addy Poerworedjo, Indonesië, 17 februari 1923 Veere, 11 februari 2013 Herenigd met haar innig geliefde man DickToussaint 124 augustus 2011 Vlissingen: AnkToussaint 's-Hertogenbosch: Cathelijne& Guido Middelburg: Inge Grijpskerke Irene Jack Boon-Toussaint Leiden: Sabine Noah Middelburg: Lotti Manuel Jonathan Phaedra Middelburg: Eva Jerrel Guillaume Olivia Onze dank gaat uit naar het personeel van afdeling Rozenhof, Nieuw-Sandenburgh te Veere, voor hun verzorging en begeleiding. Zij was daar in zeer liefdevolle handen. Addy heeft haar lichaam ter beschikking gesteld van de wetenschap. Correspondentieadres: Irene Boon-Toussaint, Zwagermanweg 14364 SK Grijpskerke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 46