IHensenlinq.nl Hendrik Frans Laroes Henk Lein van Wallenburg Bertha Sophia de Grave 26 Ifamilieberichten maandag 11 februari 2013 Na een rijk en gelukkig leven is rustig van ons heengegaan mijn lieve man en onze lieve vader Amemuiden, t Middelburg, 17 januari 1921 8 februari 2013 Middelburg Bets Laroes - Labruyère Utrecht Els Laroes Harrie van Kerkvoort Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum Buitenrust, afdeling Zeester, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Eerste Achterstraat 8 3512 VL Utrecht De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie wordt gehouden op dinsdag 12 februari om 11.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum, H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Een zorgzaam en wilskrachtig mens is van ons heengegaan Jacob Traas Jaap is zijn naam 18 september 1919 Krabbendijke 9 februari 2013 Uit aller naam: Chris en Riks Lobbezoo-Klaassen Correspondentieadres: Dauwendaelsestraat 8 4337 LB Middelburg De herdenkingsdienst, geleid door Ds. A. van de Beid, wordt vrijdag 15 februari om 11.00 uur gehouden in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren en gebruik te maken van de broodmaaltijd. De laatste 1Z2 jaar van zijn leven is Jaap op voortreffelijke wijze liefdevol verzorgd in zorgcentrum Nieulande te Krabbendijke, waarvoor wij de medewerkenden zeer dankbaar zijn. Hé jij daar! Wil je even naar me luisteren? Ik wil je iets in je oortje fluisteren. Het gaat over mij en het gaat over jou. Je weet toch dat ik heel veel van je hou... Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn vriend, onze pa, broer, oom en neef Leo Pieters in liefde verbonden met Tineke van de Voort West- en Oost-Souburg, t Vlissingen, 13 augustus 1963 8 februari 2013 Tineke Jennifer Daniël, Danny f, Davey Ad en Lia Michel en Shelley Tante Mia Neven en nichten Correspondentieadres: Anjelierenlaan 112,4382 VJ Vlissingen U kunt afscheid nemen van Leo in het uitvaartcentrum, Industrieweg 20 te Vlissingen, op woensdag 13 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 14 februari om 13.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop bent u welkom in de koffiekamer. Leo zou het fijn vinden als u een witte roos mee zou nemen. Plotseling werd uit ons midden weggenomen onze oudste broer en zwager gehuwd met J. van Wallenburg-Verlinde Veere: J. Vermeulen-van Wallenburg t A. Vermeulen t H.l. Ambacht: W. van Wallenburg-v/d Wulp t J. v/d Wulp t Kapelle: J. van Wallenburg J. van Wallenburg-de Jager Veere: J. Touw-van Wallenburg P. Touw t Middelburg: C. van Wallenburg t E. van Wallenburg-Zwigtman Waarde: C. Schrier-van Wallenburg J. Schrier Yerseke: I. van Wallenburg J. van Wallenburg-Hollestelle Veere, 8 februari 2013 Met je ogen en met gebaren sprak jij met ons de laatste jaren. Wij begrepen jou toch o zo graag, maar of dat lukte bleef steeds de vraag. Langzaam vervaagden herinneringen, gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen we afscheid van jou. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat is overleden mijn lieve moeder Maria Theresia Emma Tacq-Meij Marie weduwe van André Maurice Tacq Zij overleed in de leeftijd van 89 jaar. Hulst: Tilly Tacq familie Meij familie Tacq Een woord van dank aan alle medewerkers van 'Elzenboom'en 'Geslechtendijk2' van Curamus voor hun goede en liefdevolle verzorging. 8 februari 2013 Correspondentieadres: Liniestraat 137,4561 ZT Hulst U kunt afscheid nemen van mijn moeder in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 13 februari van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 14 fe bruari om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst er gelegenheid voor persoonlijke condoleance en een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mee dat in de leeftijd van 88 jaar is overleden Helena van 't Hoff-Otte sinds 20 september 1982 weduwe van Arie van 't Hoff A Nieuwdorp, - f Goes, 4 augustus 1924 8 februari 2013 Dordrecht: Arie van 't Hoff Arjan en Pieternel, Marith, Bernd Marco en Reineke, Kaj Broer en zussen Neven en nichten Correspondentieadres: Pr. Margrietstraat 75,4455 AW Nieuwdorp De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 14 februari om 12.15 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Vol levenslust en wilskracht heeft zij in het leven gestaan De mooie kaars is helemaal opgebrand en langzaam gedoofd Bedroefd, maar enorm dankbaar voor de vele fijne jaren die we samen mochten beleven, delen wij u mede dat is overleden weduwe van Gustaaf Eduard Joseph Modest van de Vijver 19 oktober 1914 9 februari 2013 Sluis: Ria en Tonny Bukkens-van de Vijver Pieter Peeters Hulst: Petra en Frank de Ruysscher-Bukkens Timo, Jasper en Iris Emmelshausen: Karin en Georg Schütteler-Bukkens Jorik, Thijs, Timea en Marjelle Barcelona: Sandra en Mario Giampietro-Bukkens Olga en Sofia Mierlo: Truus en Guido de Paauw-van de Vijver IJsselstein: Rob en Petra de Paauw-Romer Koen en Lars Zeist: Karla en Walter Willigenburg-de Paauw Rik, Stan en Luke Middelburg: Cecile en Piet Volker-van de Vijver Pijnakker: Maaike en Bas Kalle-Volker Olin en Jonas Utrecht: Aafke Volker en Ewout van Battum Simon Correspondentieadres: Knippekamp 4, 5731 CD Mierlo Wij nodigen u uit voor de uitvaartdienst die zal plaatsvinden op vrijdag 15 februari om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper, Oude Kerkstraat te Sluis. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. De crematie zal plaatsvinden in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man. Geheel onverwachts is zacht en kalm overleden onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa in de leeftijd van honderd jaar René Boon weduwnaar van Martha Gillis Nieuw-Namen, 3 januari 1913 t Axel, 7 februari 2013 Oud-strijder 1940-1945 Dit melden u: Leona en Toon t Verbist - Boon, Omère Volleman, kinderen en kleinkinderen Raymond Boon en Ludwina De Bock, kinderen en kleinkinderen Benny t Boon Tonny en Resy Boon - van Regenmortel, kinderen en kleinkinderen zijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen De families Boon, Gillis, Apers en De Witte Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van René tijdens de uitvaartdienst, die zal opgedragen worden in de parochiekerk van de H.Joseph te Nieuw- Namen, op woensdag 13 februari 2013 om 10.30 uur, waarna wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het R.K.kerkhof aldaar. Samenkomst in bovengenoemde kerk vanaf 10.15 uur. Vader ligt opgebaard in rouwcentrum Waem, gelegen aan de Hulsterloostraat 12 te Nieuw-Namen. Familieleden, vrienden en kennissen die wensen hem een laatste groet te brengen, zullen door ons ontvangen worden op dinsdag 12 februari 2013 van 18.30 tot 19.00 uur. Onze dank en waardering gaan uit naar directie en personeel van de Vurssche, voor hun toegewijde en liefdevolle verzorging en steun. Corr. adres: Reynaertstraat 4a, 4568 BA Nieuw-Namen Blijf met ons aan hem denken. Rouwcentrum J. Waem, Nieuw-Namen, 0114 345 695

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 26