t 38 I familieberichten fllensenlinq.nl Johannes Eduard Albert Maria Brouwers Johan Claudia Riemens Lieve Claudia, Pieter Abraham Witte Piet- Izaak Hamelink zaterdag 9 februari 2013 Een goede naam Vee sterft verwanten sterven zelf sterf je ook; maar een goede naam sterft nooit, als je je die hebt verdiend uit spreuken van de vikingen Volop in het leven staand is onverwacht overleden mijn lieve man, onze lieve vader en schoonzoon Johan echtgenoot van Ina Brouwers-de Vuijst *16 maart 1357, üzendijke 7 februari 2013, Terneuzen Breskens: Ina Ragnar Rüna J. de Vuijst, liiti Correspondentieadres: Scheepvaartstraat 14 4511 BB Breskens Het afscheid van Johan zal plaatsvinden op 14 februari om 14.00 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Na afloop van het afscheid bent u in de gelegenheid om de familie te condoleren in het Maurrtshof, Mauritsweg 5 te Üzendijke. liever geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Familie en vriendschap wordt nooit meer hetzelfde. Op 7 februari moesten we onverwacht afscheid nemen van onze schoonbroer, oom en oud-oom Elly Driessen-de Vuijst Kees van Haveren Ton Driessen in herinnering 2002 Liselot en Duncan Piet en Anneke - Ryen "Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat, maar ook de sporen die je achterlaat. Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker Johan Brouwers Johan was sinds 1988 werkzaam als kok in de keuken van Woonzorgcentrum de Blide. Hij was een zeer gewaardeerde collega die met veel passie zijn werk uitvoerde. Zijn vertellingen, spreuken en poëtische uitspraken zullen we nooit vergeten. We gaan Johan erg missen. Wij wensen zijn vrouw Ina, kinderen Ragnar en Runa en familie veel sterkte toe. Raad van Bestuur en Management van SOKA, Medewerkers, bewoners en vrijwilligers van Woonzorgcentra de Blide, 't Verlaet en de Redoute Zeg me dat het niet zo is zeg me dat het niet waar is Ons kind, ons meisje, ons kostbaarste bezit is niet meer. Nooit zullen we haar vrolijke lach meer horen Vergeefs was onze zorg en onze strijd om haar hier bij ons te houden We moesten haar laten gaan onze lieve, dappere dochter, zus en tante in de leeftijd van 42 jaar. Adri en Lilian Riemens-Verhelst Sonja en Ad Haak-Riemens Lisa Daniël Michel 7 februari 2013 Aagje Dekenstraat 1 4532 CT Terneuzen Dinsdag 12 februari is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot condoleren in de Emmauskerk, Alb. Thijmstraat 2 te Terneuzen,waarna om 10.30 uur de uitvaartdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Bellamystraat. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in Restaurant 't Vijverhof, Fred, van Eedenstraat 2 te Terneuzen. Claudia is thuis. Heel veel dank zijn we verschuldigd aan allen die - op welke manier dan ook - zorg hebben verleend tijdens Claudia haar leven. Je kon niet meer lekker eten en lekker snoepen. Je hebt nu geen pijn meer, maar wij hebben wel pijn. Want wij moeten onze enigste zus en tante missen. Ad Sonja, Lisa, Daniël en Michel Lieve "lieve" Claudia, Één plek blijft leeg Een geweldige lach blijft zwijgen Maar in ons hart zal jij altijd bij ons blijven Cliënten en medewerkers Zeepsjop Tragel Zorg Zijn handen hebben voor ons gewerkt zijn hart heeft voor ons geklopt. Wij nemen afscheid van mijn zorgzame man, onze vader en mijn opa echtgenoot van Annie Jansen Axel, 29-12-1946 Terneuzen, 7-2-2013 Zuiddorpe Annie Witte- Jansen AxelMoniek Damiën AxelJan St. Marcusstraat 9 4574 NR Zuiddorpe Woensdag 13 februari is er van 13.15 -13.50 uur gelegen heid de familie te condoleren in de Protestantse kerk, Koestraat te Axel, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het Torenlokaal van de kerk. Onze dank gaat uit naar de Thuiszorg, team Axel, voor hun inzet en goede zorg. Elk afscheid is de geboorte van een herinnering. Intens bedroefd om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij mede dat van ons is heengegaan onze zorgzame moeder en oma Ursula Durinck weduwe van Rob Seghers A: 16-6- 1923 17-2-2013 Hulst: Theo en Marianne Seghers-Lockefeer Marjolein Heieen en Hassan Hulst: Frank en Marga Seghers-Tuenter Anne en Frank JolineenSjors Laurens Vogelwaarde: Fred t en Marlies Seghers-Buijsse Robbert en Charlotte Koen en Cécile Joris Hulst, 7 februari 2013 Correspondentieadres: Van Ossstraat 5,4561MJ Hulst De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 14 februari 2013 om 10.30 uur in de kerk van de H. Martinus, Groenendijk 40 te Kloosterzande, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K.-kerkhof aldaar. Afscheid nemen van ma is mogelijk woensdag 13 februari van 19.00 - 19.30 uur in familiekamer 1, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Uw medeleven na het plotseling overlijden van mijn man, onze vader en opa Kees Oosterom heeft ons erg goed gedaan. Uw aanwezigheid bij de afscheidsdienst, de vele kaarten, brieven en andere blijken van uw belangstelling waren hartverwarmend. Namens ons allen hartelijk dank. Th.C. Oosterom-Bertijn Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa -Sjaak- Hiervoor onze welgemeende dank. G.C. Hamelink-Goedhart Kinderen en Kleinkinderen Middelburg, februari 2013 De vele kaarten, de persoonlijke aandacht na het overlijden, en de grote belangstelling tijdens de uitvaartplechtigheid van mijn lieve partner en onze vader Maarten Nieuwdorp hebben ons ontroerd en veel steun gegeven. Langs deze weg bedanken wij iedereen die ons in deze moeilijke periode heeft bijgestaan. Hannie Dimara, Anno en Mariska Ellewoutsdijk, februari 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38