3 6 I familieberichten Ijl d1ensenlinq.nl Lein van Wallenburg Maria Victoria Duysserinck-de Decker Marinus Pieter de Kam Rinus Ton van Rennes Hermy de Windt zaterdag 9 februari 2013 De Heere is mijn Herder. Na een lang en arbeidzaam leven is vredig van ons heengegaan, in de gezegende leeftijd van 89 jaar, mijn lieve, zorgzame man en onze lieve vader en opa 20 november 1923 t 8 februari 2013 Veere J. S. van Wallenburg-Verlinde Nieuwerkerk Leo' en Thea Leon Middelburg Leen en Ernie Joeri René en Jady VoorhoutAnja en Henk Sterre Silke Vrouwenpolder Ineke en Peter Anne Marjolein Corina Wagenaarstraat 13, 4351 BA Veere Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 12 februari van 19.00 tot 19.30 uur in het Rouwcentrum, Sandenburghlaan 2 te Veere. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. woensdag 13 februari om 13.15 uur in de Kleine Kerk, Kapellestraat 27 te Veere. Aansluitend zal de begrafenis om 14.30 uur plaats vinden op de begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Korenmaat" te Veere. Geen bloemen Enige en algemene kennisgeving Moeders gaan, maar sterven niet Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbaar gevoel dat haar lijden nu voorbij is, is temidden van haar kinderen rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Bemardus Petrus Duysserinck Biervliet 12 maart 1926 Terneuzen 7 februari 2013 Biervliet: Eddie en Bettie Duysserinck-Moes Biervliet: Theo en Maria Duysserinck-Langendoen Terneuzen: Willy t en Monica Duysserinck-van Hulle Biervliet: Erwin en Anke Duysserinck-de Kraker Biervliet: Walter en Christine Duysserinck-De Sutter Terneuzen: Henry en Marianne Duysserinck - Vandenfonteyne Raamsdonkveer: Karin Duysserinck Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Stadsweide 58 4521 BB Biervliet De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 13 februari om 14.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren in het crematorium na de dienst. We zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging, die zij in verpleeghuis "Ter Schorre mocht ontvangen. Churchilllaan te Terneuzen. Na een energiek leven vol aandacht en zorg voor ons en anderen, geven wij u kennis van het geheel onverwacht overlijden van mijn lieve man en maatje, onze lieve pa, opa en over-opa 21 september 1939 Kamperland 7 februari 2013 Goes Thea de Kam-de Bokx Anita en Ben Tamarah en John, Indy Ramon, Björn Eric Richard en Nicole Beukenstraat 172, 4462 CB Goes Er is gelegenheid om afscheid van Rinus te nemen op woensdag 13 februari om 16.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen we hem met woorden en muziek herdenken, waarna er gelegenheid zal zijn tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Kom zoals je bent. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken. Geschokt en verslagen zijn wij door het overlijden van onze goede vriend Rinus de Kam Hij stond altijd voor ons en iedereen klaar. Wij wensen Thea en de kinderen heel veel sterkte toe. Noordwelle: Toonenjannie Jonker Franeker: Gerard en Tini Harmelink en kinderen Verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed voor ons nog onverwacht is overleden mijn geliefde man, onze pa en opa Anthony Johannes Marinus van Rennes -Ton- ABussum, 18 januari 1941 f Goes, 7 februari 2013 Ineke van Rennes-Beuns Jeanet en Leen Inge Stephan en Tina Patrick en Hennie Daphne Dennis en Nicolaas Met dank aan dokter Schmeitz, dokter Tirion en het team van Allévo voor de goede zorg en begeleiding. Kastanjestraat 50 4462 VG Goes Woensdag 13 februari is er van 13.30 tot 14.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Ton in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de afscheidsbijeenkomst worden gehouden om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 14.50 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn we over het verlies van onze lieve vriendin Coby Goudzwaard-de Rijke Ook wij zullen haar missen Mieneke en Jan van der Have Marie van der Maas Martina van der Hulle Bedankt voor alle mooie en leuke momenten in het oogstseizoen. Trouw als je was mochten we jaren lang genieten van jou in de pluk. We zullen je zeker missen. Niels Miranda Buijsrogge Jeplukploeg Hierbij breng ik u in kennis dat na een kortstondig zeer heftig ziekzijn is overleden mijn lieve vrouw Hendrika Teuntje Hohmann-Krijger- Vrij Henny eerder gehuwd met Johannes Krijger t Zwartewaal, Terneuzen, 5 augustus 1927 6 februari 2013 Ben Hohmann Henny is thuis, waar u afscheid van haar kunt nemen dagelijks van 14.00 tot 16.00 uur. Multatulilaan 2,4382 BZ in Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor ik u uitnodig, zal worden gehouden op dinsdag 12 februari om 14.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in 'Amadore Hotel Restaurant Arion', Boulevard Bankert 266 in Vlissingen. Correspondentieadres: Multatulilaan 2 4382 BZ Vlissingen Na een kort ziekbed overleed op 85-jarige leeftijd Henny Hohmann - Krijger - Vrij - tante Henny - Wij gedenken haar als een eigenzinnige, levenslustige en bijzondere vrouw die alles uit het leven wilde halen. Zij was de laatste van de tweede generatie van Krijger Molenaars, eerder gehuwd met Johannes Krijger die in 1998 overleed, en heeft ons vele herinneringen en verhalen uit vroegere tijden nagelaten. Wij wensen haar huidige echtgenoot Ben veel sterkte toe met dit verlies. Martin en Tieneke Krijger - van Rijn Krista en Jeff Roel enTess Lotte Ineke en Hans Verboom - Krijger Henk en José Krijger - van den Hoek Loes en Henk Aniek Marije Joanne Hans Karei en Anita Krijger - den Haan Karlijn Dieuwertje Jan Douwe Na een kort ziekbed overleed op 85-jarige leeftijd Henny Hohmann - Krijger - Vrij - tante Henny - Eerder gehuwd met Johannes Krijger, die samen met zijn broer Jan de tweede generatie Krijger vormde in ons bedrijf. Na het overlijden van Johannes hertrouwde zij met Ben Hohmann. Zij heeft een periode actief meegewerkt in de zaak en toonde gedurende haar hele leven veel belangstelling voor ons molenaarsvak. Wij wensen Ben sterkte met dit verlies. directie en personeel Krijger Molenaars Renesse Aangedaan hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-medewerker Hermy was jarenlang een trouwe chauffeur en collega in ons bedrijf. Wij wensen Marja - Danny - Lydia en familie veel sterkte toe. Pierssens Transport BV Heikant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 36