ITIens6nlinq.nl Roger Alexander van de Putte zaterdag 9 februari 2013 s Hoera Onze mama Evelien wordt vandaag 40 jaar Gefeliciteerd Jesse, Cas Indy Simonse V j DANKBETUIGING Hierbij willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele attenties die wij mochten ontvangen bij ons 60-jarig huwelijk op 27 december 2012. Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Piet en Lies Ivens Kloosterzande Zo jong, zo plotseling, we zullen je erg missen lieve Ellen. Neeltje Schonis -Ellen- 6 augustus 1966 Ik hou van jou lieve Ellen Ik hou van je lieve mama t 7 februari 2013 Roland Elve Finsha Je bent er altijd voor mij geweest Malcolm 'jiê Ik hou van je R. Elve De Walestraat 51 4371 CE Koudekerke Ellen is overgebracht naar de rouwkamer van Uitvaartzorg Memoriam Walcheren, Fagotweg 2 a te Middelburg, alwaar gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen, maandag 11 februari van 19.30 tot 20.45 uur. De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden in de aula van de Algemene Begraafplaats Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, vrijdag 15 februari om 13.00 uur waarna wij haar aansluitend zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ellen hield van bloemen. Achter de tranen van verdriet, schuilt de glimlach van herinneringen. Verdrietig, maar dankbaar en liefdevol terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij na een periode van afnemende gezondheid afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder en trotse oma Neeltje Prina Griep-Bosdijk -Nel- Middelburg t Middelburg 1 maart 1943 8 februari 2013 Ton Griep Aletta en Eduard Marcel en Angelique Daan Lotte Correspondentieadres: Boulevard Banckert 836 4382 AC Vlissingen Nel is opgebaard in de rouwkamer van Uitvaartzorg Memoriam Walcheren, Fagotweg 2 a te Middelburg. U kunt afscheid van haar nemen op donderdag 14 februari van 13.30 tot 14.30 uur. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren en herinneringen op te halen aan Nel. Dag lieve oma. Bedankt voor alles. Daan Lotte Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar hebben gekend moeten wij afscheid nemen van onze zorgzame Nel Hannie Ton Geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mevrouw Renée Proost Zij bood samen met haar man vele jaren een thuis aan diverse pleegkinderen. Wij wensen haar man en de (pleeg)kinderen veel sterkte. Namens alle medewerkers van Juvent en in het bijzonder van de afdeling Pleegzorg, Hein Abbing Raad van Bestuur Je bent wel van ons weggenomen, maar een stuk van jou, blijft altijd heel dichtbij. Met heel veel verdriet en pijn moeten wij plotseling afscheid nemen van mijn lieve dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante Ellen Ma Reijnierse Jacqueline Schonis Roderick Angelique Charlotte Dyan Laurens Lulia Sjaak Ina Schonis-Wagenaar Delonda Justin Tamara Demian Jessy Veel te-jong, veel te snel, zo onwerkelijk. Ellen Wij zullen je missen. Wij wensen Roland, Finsha en Malcolm heel veel sterkte! A.A. Elve-Meijer Nel Kuper Sjaak van Kleven Martin Kees Cadzand Conny Elve Michael Klijnstra Mirjam Elve Marco, Silvia Shannon, Niels Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze lieve nicht Ellen Schonis Wij wensen Roland, Finsha, Malcolm, onze zus/tante Matty, Cobi, Sjaak, Ina, neefjes en nichtjes heel veel sterkte toe. Jan en Pie Reijnierse-Caljè Wim t en Carla Reijnierse-Evers Rie en Ko t Polderman-Reijnierse Lau-en Riet Reijnierse-Brasser Adrie en Cobi Reijnierse-de Grauw neven en nichten Lieve ELLEN rust zacht Eline en Jan Krijn Richard en Evi Rachelle Marianne en Lamin chtei I 35 Onverwachts is van ons heengegaan mijn lieve Broer, onze lieve Oom, Opa en Oyang. Harmanus Latupeirissa Manus Koetaradja- Sumatra t Goes 10-02-1932 06-02-2013 Wed. WTomasowa-Latupeirissa Oost-Souburg: Kinderen, Kleinkinderen, Achterkleinkinderen Tomasowa Vught: Kinderen, Kleinkinderen Achterkleinkinderen Van M D Latupeirissa Maluku; Atha Mada Correspondentieadres Pr. Hendrikstraat 90 te Oost-Souburg De vertroostingsdienst is op zondag 10 februari om 20.00 uur in de Molukse kerk Beth Cherem aan de Burg. Stemerdinglaan 123/125 te Oost-Souburg. De uitvaartdienst zal gehouden worden op maandag 11 februari Om 10.00 uur. De begrafenis zal plaats vinden te Oost-Soubrg om 12.30 uur. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, maar bedroefd om zijn heengaan geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame vader en trotse opa in de leeftijd van 84 jaar Eindhoven: Gaby van de Putte Eindhoven: Ronald van de Putte Ellen Dirkx Jasper Ouwerkerk, 5 februari 2013 Correspondentieadres: Urkhovenseweg 41, 5641 KB Eindhoven Er is gelegenheid om afscheid van Roger te nemen op maandag 11 februari van 14.00 uur tot 16.00 uur in zijn woning te Ouwerkerk, Oostweg 2-37. Voorafgaande aan de crematie op dinsdag 12 februari is er nog gelegenheid van 12.45 uur tot 13.15 uur om afscheid te nemen in het rouwcentrum van het Crematorium Rijtackers, Anthony Fokkerweg 150 te Eindhoven. De crematieplechtigheid zal dan aansluitend om 13.45 uur plaatsvinden in bovengenoemd crematorium. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35