Colofon amilieberichten I11ensenlinq.nl familieberichten I 39 Ui Izaak Hamelink Piet Stroo Paula de Rooij-Fruijtier Sophia Dora Melse - Droogers Jan Arie Klop Ineke Leenhouts - Bosselaar Jaantje Dierx - Ie Feber Pieter Boogaard zaterdag 9 februari 2013 Uw medeleven na het plotseling overlijden van mijn man, onze vader en opa Kees Oosterom heeft ons erg goed gedaan. Uw aanwezigheid bij de afscheidsdienst, de vele kaarten, brieven en andere blijken van uw belangstelling waren hartverwarmend. Namens ons allen hartelijk dank. Th.C. Oosterom-Bertijn Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa -Sjaak- Hiervoor onze welgemeende dank. G.C. Hamelink-Goedhart Kinderen en Kleinkinderen Middelburg, februari 2013 De vele kaarten, de persoonlijke aandacht na het overlijden, en de grote belangstelling tijdens de uitvaartplechtigheid van mijn lieve partner en onze vader Maarten Nieuwdorp hebben ons ontroerd en veel steun gegeven. Langs deze weg bedanken wij iedereen die ons in deze moeilijke periode heeft bijgestaan. Hannie Dimara, Anno en Mariska Ellewoutsdijk, februari 2013 Uw aanwezigheid bij de uitvaart, uw kaartje, telefoontje en bloemen hebben ons erg goed gedaan na het overlijden van onze broer, zwager en oom Wij danken u hartelijk voor uw medeleven. Familie Stroo Vlissingen, februari 2013 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve ma en oma Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Patrick en Maguette Kevin, Terrence Terneuzen, februari 2013 Zonder onze moeder en oma is het anders.... Wij willen u laten weten dat wij dankbaar zijn zoveel kaarten, bemoedigende woorden of een handdruk te hebben ontvangen na het overlijden van onze zorgzame lieve moeder en oma Jozina Jacoba Bruijnooge-Meijaard Wij danken u hiervoor hartelijk. AdrieenEls. Rini en Meta Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Wemeldinge/Hasselt, februari 2013 De vele blijken van medeleven na het overlijden van Jan Willem van Dalen zijn ons bijzonder tot steun geweest. Dit heeft ons getroost en blijven een dankbare herinnering. Onze hartelijke dank daarvoor. Tannie en Jo Willie en Ria Kees en Addy Gaby en Janny^ Diana en Dennis Terneuzen, februari 2013 De warme steun in de vorm van kaarten, brieven, telefoon, gesprekken, gebaren, de beloften voor ons te bidden, de grote belangstelling in de kerkdienst en bij de begrafenis van mijn zeer geliefde vrouw, onze hartelijke zuster, schoonzuster en tante hebben ons erg goed gedaan. Wij zijn heel blij met de zeer vele reacties. Het waren er zoveel, dat het ons onmogelijk is ieder persoonlijk te bedanken. Wij hopen, dat u langs deze weg onze zeer grote dank wilt aanvaarden. Namens de familie, P. Melse Vrouwenpolder, februari 2013 De vele hartverwarmende blijken van medeleven, na het overlijden van mijn lieve man, vader en onze opa hebben ons steun en troost gegeven. Het is ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Langs deze weg betuigen wij onze dank aan allen die op welke manier dan ook met ons hebben meegeleefd. P. Klop - de Heere Trudi en Wim Johnny en Anneke Jolanda en Matthieu Wemeldinge, 9 februari 2013 6 juni 1958 22 december 2012 Dankbaar en gesterkt door het geloofsver trouwen van Ineke gaan we verder. We zijn ontroerd door de vele hartver warmende blijken van medeleven na haar overlijden. Ook al tijdens haar ziek zijn, mocht ze het medeleven van velen ervaren. Het was voor ons een geweldige steun dat zoveel mensen de dankdienst en de begrafe nis bijwoonden. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Bram Leenhouts en familie Goes, februari 2013 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, opa en over-opa Jacob Geense -/aap - Het verdriet en gemis blijft, maar we betuigen u langs deze weg onze hartelijke dank. A. Geense-de Meulmeester Willy Geense Joyce Verbart en Allard Hofman, Skipp Arnemuiden, februari 2013 In de afgelopen weken hebben we gemerkt dat velen met ons meevoelden toen onze lieve moeder en oma zo plotseling overleed. Voor alle blijken van medeleven wiljen wij u hartelijk danken. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van de Hoge Platen voor de liefdevolle verzorging en aan Uitvaartverzorging Quataert. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Breskens, februari 2013 Na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Was het fijn om te merken dat ook in verdrietige tijden er zo velen waren die met ons meeleefden. Graag willen wij u hartelijk danken. Het was voor ons een grote troost te merken hoe velen hem als een goed mens hebben leren kennen en waarderen. Moge hij zo in onze herinnering voortbestaan. Magda Boogaard - Bruggeman Kinderen en kleinkinderen. Breskens, februari 2013 De overweldigende belangstelling en het medeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes, na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Herman Wondergem heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Ina Wondergem-Dieleman kinderen en kleinkinderen Gapinge, februari 2013 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 103