'Zo'n project staat of valt bij een goede voorbereiding WONEN 5 HL Boudaenlaan 10, Sint Laurens 174.500 k.k. Bloemenlaan 75, Sint Maartensdijk 175.000 k.k. VRIJDAG 8 FEBRUARI 2013 Twee-onder-één-kapwo- ning met drie slaapka mers op de eerste verdie ping. De woonkamer staat in verbinding met de keuken. Zowel aan de voor- als achterzijde van het perceel zijn er goede bei onningsmogelijkhe- den. De tuin is deels voor zien van sierbestrating en heeft een vrije achter om. In 2002 gerenoveerde en gemoderniseerde tussen woning met vrijstaande berging en tuin met ach terom, voorzien van sier bestrating. Bij de renovatie zijn drie woonhuizen verbouwd tot twee. De woning heeft drie slaapkamers verdeeld over twee verdie pingen. Tonny Seij van Bouwbedrijf Risseeuw werkt aan een keukenkastje. tijd een nieuwe keuken Wat is belangrijk? Bij een project als in de Ewoutstraat in Westdorpe is een goede voorberei ding van groot belang, bedrukt Tonny Seij. „Een goede communicatie met de bewoners, zodat die precies weten wat er gaat gebeuren. Ze moeten tijdig hun tegeltjes, keukenfrontjes en keu kenblad uitkiezen. Maar goede afspra ken met de installateurs zijn zo moge lijk nog belangrijker. Alle werkzaamhe den moeten naadloos op elkaar aanslui ten. Om die termijn van vier dagen per woning te kunnen halen moet ieder een ook daadwerkelijk de gemaakte af spraken nakomen." Wat viel er tegen? „Normaal gesproken kun je de tegels zo van de muur schieten en blijft het stucwerk zitten. In een aantal gevallen valt het stucwerk er af en moet de muur opnieuw bezet worden. Dat bete kent tijdverlies en dan moet je af en toe flink aanpoten als je wilt vasthou den aan maximaal vier werkdagen per woning. Desnoods werken we dan over tot het klaar is." De gaskraan in de nieuwe keuken wordt net boven het aanrecht gemonteerd, zodat die niet in de weg zit voor een gasfornuis. Bewoner Willie Onghenae kookt alweer zijn potje in de nieuwe keuken, foto's Mark Neelemans TH

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 49