"V fHens9niinq.nl familieberichten I 41 DvarJ^den Gerard Niemantsverdriet Renée Beatrijs Minderhout Ruurd Elzinga Suzanna Verpoorte - de Visser Adriaan Reinier Verpoorte Jan Arie Kor te weg vrijdag 8 februari 2013 We zouden samen opgaan, hebben we elkaar beloofd en als het donker wordt en we de weg kwijt raken of als onder het lopen mijn hand uit de jouwe glijdt dan wacht ik op je en als ik achter raak wacht dan op mij. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn allerliefste, onze lieve vader en opa Niem' Vlissingen, 2 februari 1956 Heinkenszand, 7 februari 2013 Heinkenszand: Anneke Niemantsverdriet Vlissingen: Sandy en Alex Layana en Senna Priscilla en Bart Rachel Vlissingen: Familie Niemantsverdriet Boomvalkstee 11 4451 CK Heinkenszand De crematieplechtigheid zal maandag 11 februari om 10.00 uur worden gehouden in de aula van Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal er gelegenheid zijn tot condoleren in Restaurant Brasserie Stelleplas, Stelleweg 5 Onze dank Je hebt deze zomer voor het laatst kunnen genieten van zee, strand, duinen; het Zeeuwse land. Tijdens je leven was je sterk, arbeidzaam en stond je altijd voor iedereen klaar. Flink en trots tot op het laatst. Toen ging het niet langer, je kracht was op en je moest ons achterlaten. Wij blijven altijd aan je denken en zijn je dankbaar voor alle liefde, zorg en vriendschap. Diep bedroefd geven wij u kennis dat na een kort ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en onze zorgzame (pleeg)moeder echtgenote van Peet Proost in de leeftijd van 56 jaar. "Haar leven stond in het teken van liefdevolle zorg voor anderen Vlissingen, Peet Proost Dennis Yasmine Marcel Melissa «3 Xena, Kobus, Rakker 4381 AH Vlissingen, 6 februari 2013 Paardenstraat 37 Zaterdag 9 februari van 19.00 tot 19.30 uur bent u in de gelegenheid afscheid te nemen van Renée in rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Maandag 11 februari om 13.00 uur wordt er een dienst gehouden in de aula'van het crematorium, Oude Westelijke Havendijk 3 te Middelburg, waarna de crematie zal plaats vinden. Na de crematie bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in rouwcentrum "Middelburg". Lichamelijke pijn ging over in de geslotenheid van gedachten. Een gouden draad liep door ons leven, de verbintenis is voor eeuwig. 28 maart 1937 6 februari 2013 Terugkijkend op een liefdevol leven Sjaan Elzinga - de Wolf Theo en Coby Michel, Den nis, Vincent Lizette en Kees Djesse, Yurrin Anita en Martin Fleur, Josja (1), Femke, Jelte Jan en Berdie Kirsten, Veerle, Morit Goes, zorgcentrum "Ter Valcke" Stationsstraat 1, 4421 AK Kapelle U kunt afscheid van Ruurd nemen op zaterdag 9 februari van 16.30-17.00 uur in rouwcentrum Peter Butler aan de Maalstede la te Kapelle. De herinneringsdienst wordt gehouden op maandag 11 februari om 13.00 uur in de Ontmoetingskerk aan de Biezelingsestraat 67 te Kapelle. Samen gaan we naar de algemene begraafplaats te Kapelle. Na het afscheid van Ruurd gaan we terug naar de kerk. I.p.v. bloemen kiezen wij vooreen gift t.b.v. Stichting Alzheimer in de collectebus bij het afscheidsboek. 'Veilig in Jezus armen Erg verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Ruurd Elzinga echtgenoot van Sjaan Elzinga-de Wolf Wij wensen Sjaan, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Coevorden: Hetty Bosgraaf-Elzinga Meindert Bosgraaf t Oostkapelle: Tamme Elzinga Janny Elzinga-de Visser Oostkapelle: Jan Elzinga Jeanny Elzinga-Lathouwers Middelburg: Jitske Wisse-Elzinga Wim Wisse Middelburg: Piet Elzinga Neven en nichten Kapelle, 6 februari 2013 Eens houd het op. Na een kort ziekbed is vredig ingeslapen weduwe van levensgezel geweest van in de leeftijd van 93 jaar. Uit allernaam: Ina Verwei Goes, 6 februari 2013 Correspondentieadres: Brederodestraat 12, 4481 AE Kloetinge U wordt uitgenodigd voor de afscheidsbijeenkomst dinsdag 12 februari om 12:00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 41