38 Ifamilieberichten IDensenlinq.nl Coraelis Meijers donderdag 7 februari 2013 Wanneer ik eenmaal ben gestorven mijn lieve kinderen, wees dan niet ontdaan. Ik mocht in 't leven zoveel goeds verwerven, Gods liefde heeft steeds om mij heen gestaan. Ik bid dat God mij 't afscheid licht zal maken, scheiden van jullie zal moeilijk zijn en dat ik op een morgen zal ontwaken in 't warme licht van 's hemels zonneschijn. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma (anna Cornelia Nijssen-van Hoeve - (annie in de leeftijd van 79 jaar. Yerseke: J.J. Nijssen Yerseke: David Nijssen en Ditta Markusse Linda en Bud, Abel, Ezra Jessica en Diederick, Noa Katinka en Danny, Boaz Yerseke: Corry en Jan Zuijdwegt-Nijssen John en Kim, Tygo, Yenthe, Levy René en Rianne Yerseke: Rien en Carolien Nijssen-Ruissen Dominique, Danique, Dion Yerseke: Anneke Nijssen (in liefdevolle herinnering) Yerseke: Janneke en André Bruijnooge-Nijssen Bart en Martine, Antoin Jeanine en Johan Johan Arno en Femke Bertus en Ewa Wemeidinge: Wim en Anita Nijssen-de Bourgraaf Anniek Davy (in liefdevolle herinnering) Jan Willem Kapelle: Anita en Martin Weststrate-Nijssen Eva, Lisa, Noah, Esmée Wemeidinge: Joke en Piet Warbout-Nijssen Freya, Senna Wemeidinge: Ina Nijssen 5 februari 2013, Akkerseweg4,4401 PH Yerseke. Moeder is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 8 februari van 16.30 tot 17.30 uur. De dankdienst, geleid door Ds. C.J.P. van der Bas, wordt D.V. zaterdag 9 februari om 13.30 uur gehouden in de Hersteld Hervormde Gemeente, Clerqswegje 12 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerksters van Buurtzorg en afdeling revalidatie van Ter Valcke te Goes voor de goede zorgen. Enige en algemene kennisgeving In de leeftijd van 77 jaar is, na een kortstondig ziekbed, overleden onze broer, zwager en oom Serooskerke: P.S. van den Broeke-Meijers S. van den Broeke (in herinnering) Kortgene: E.M. Proos-Meijers (in herinnering) A.C. Proos Neven en nichten Goes, 4 februari 2013 Correspondentieadres: Hendrik Sturmstraat 6,4353 CB Serooskerke (W). Cor is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waar er gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 8 februari 2013 van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 9 februari 2013 om 11.00 uur in "De Zandput", Zandput 5 te Serooskerke. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Vrouwenpolderseweg te Serooskerke. Na afloop is er voor de naaste familie, vrienden en kennissen gelegenheid om elkaar te ontmoeten in "De Zandput". Lieve Oma boerderij louw moed, zo sterk. Een voorbeeld voor ons allemaal. Je was altijd zo trots op ons. Altijd blij om ons te zien! Veel fijne herinneringen. We zullen je nooit vergeten! Voor altijd in ons hart Klein- en achterkleinkinderen In een leven vol geloof en wilskracht omgeven door liefde, heeft ze alles wat ze bezat teruggegeven voor het eeuwige leven. Met verdriet maar vervuld van mooie herinneringen hebben we afscheid genomen van onze zus en tante (annie Nijssen-van Hoeve Appingedam: Adrie en Matty van Hoeve en kinderen Budel-Schoot: Tannie en Balten van Ooijen en kinderen Hellevoetsluis: Hanny en Daaf Paauwe en kinderen Wij ontvingen het droevige bericht dat onze Buurvrouw Jannie Nijssen is overleden. Wij wensen Buurman Jan en de familie heel veel sterkte en kracht toe om dit verlies te verwerken. Jan en Titia Kuzee-Jobse Marina en Jan-Willem Met ontroering hebben we kennis genomen dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen ons trouw en meelevend lid Mevr. (annie Nijssen-van Hoeve in de leeftijd van 79 jaar. Wij bidden de familie Gods nabijheid toe. Bestuur en leden van de vrouwenvereniging "De Kandelaar" Kruiningen Heden overleed onze geliefde schoonzuster en nicht (annie Nijssen-van Hoeve A. Francke-Nijssen M. Francke Kinderen en (achter)kleinkinderen J. Smits-van den Bogaard en kinderen Kruiningen, 5 februari 2013 Vandaag is overleden onze lieve tante in de leeftijd van bijna 92 jaar May Quaak-Butijn Psalm 84 1 berijmd Adrie en Janny, Koosje en Arnbjorn, Dick en Atie, Annelies en Joep, Theo en Nineke, neven en nichten Ik geloof in het eeuwige leven in de liefde die sterker is dan de dood, een nieuwe hemel en een nieuwe aarde, en ik geloof dat ik hopen mag op een leven met God en met elkaar tot in alle eeuwen der eeuwen: Glorie voor God en vrede voor de mensen. Bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Adriana Cornelia Bouterse Sjaan gehuwd met Cor Quinten A Colijnsplaat, 13 april 1946 t Colijnsplaat, 6 februari 2013 Cor Quinten Ella en Gerjan Haaij-Quinten Corné Manuela Peter Quinten Rozenstraat 20 4486 CH Colijnsplaat Onze dank gaat uit naar de doktoren G.P.J. M. van Delft, M.C. Jansen en het verplegend personeel van Allévo voor alle goede zorgen. Er is gelegenheid om afscheid van Sjaan te nemen, vrijdag 8 februari van 19.30 uur tot 20.00 uur in "De Ontmoeting", achter de Dorpskerk aan de Havelaarstraat 30 te Colijns plaat. De dienst van Woord en Gebed, waarvoor wij u uitnodi gen, zal gehouden worden zaterdag 9 februari om 11.00 uur in de Dorpskerk te Colijnsplaat. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Colijnsplaat. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de "De Ontmoeting". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve Oma We weten dat jij uit de hemel naar ons lacht. Corné Manuela Hierbij geven wij kennis van het overlijden van onze zus en schoonzus Sjaan Wim Bouterse Adri en Joke Bouterse-Jongeneele Kees Bouterse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38