Colofon Wat blijft is de emotie •C3—CO familieberichten fam i li eberi chtenonline.nl amilieberichteo <1 mensenlinq.nl woensdag 6 februari 2013 familieberichten I 39 Willy van Broeck Willy van Broeck Johanna Lensen-Kunst Rudi area VERZORGING Peter Butler Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant i Gisteren bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer De heer van Broeck was in de periode van 1974 tot 1993 werkzaam bij de afdeling Gemeentewerken van de gemeente Hulst. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij voor onze gemeente heeft betekend. Onze gedachten gaan uit naar zijn naaste familie. Wij wensen hen kracht toe om dit verlies te dragen. Burgemeester en Wethouders van Hulst, De burgemeester, J.F.Mulder De secretaris, S. ter Wal Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze erevoorzitter van Dansclub Flamingo. Willy was een voorzitter van het eerste uur, en heeft zich meer dan 30 jaar ingezet voor de Dansclub. Wij wensen zijn vrouw Zus, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en leden, Dansclub Flamingo, Clinge. Uit onze familiekring is weggenomen onze lieve zuster schoonzuster en tante L.G. Duiser-Kunst (in herinnering) G. Duiser (in herinnering) M. v.d. Berge-Kunst A. v.d. Berge (in herinnering) A.M. Kunst M. Kunst-Scheele Neven en nichten We zullen je missen langs de lijn. We wensen de familie heel veel sterkte toe. Eric, Peter, Eddy en Wim Voor een peróoonfijbe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl JJ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 67