38 Ifamilieberichten [11ens6nlinq.nl Frans de Later-Goedbloed Niko Markanovic Paul Karei Maria Verschoore Paul Verschoore woensdag 6 februari 2013 Iedere dag werd de wereld kleiner De mogelijkheden minder De levenswil bleef Wij zijn verdrietig maar tegelijk ook blij voor moeder dat zij het leven heeft kunnen loslaten weduwe van Cees de Later in de leeftijd van 85 jaar Oost-Souburg, 4 februari 2013 Tilburg Peter Yvonne Amsterdam Leo Ann-Inez Dirk Gijs Oss Paul Amersfoort Linda Dennis Santiago de Chili Lisette Mario Correspondentieadres: Linnaeusparkweg 112-1 1098 EK Amsterdam De crematieplechtigheid is op zaterdag 9 februari 2013 van 11.30 uur tot 12.30 uur. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Crematorium Middelburg Westelijke Oude Havendijk 3 4337 PB Middelburg Moeder houdt van bloemen Bedroefd geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten door de HEERE op Zijn tijd uit ons midden is weggenomen, onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Willemina Adriana Labruyère-de Ruyter Sinds 2 oktober 1982 weduwe van Adriaan Labruyère St. Philipsland, 9 september 1919 - Goes, 4 februari 2013 Zuid-Scharwoude: Nelleke Tromp-Labruyère Govert Tromp Magdalene Pieter Goes: Conny Overbeeke-Labruyère Frans Overbeeke Anne en Gijsbert Willian Niek en Mellanie Arnoud en Louise Elise en Jilco 's-Heer Hendrikskinderen: Jan Labruyère Hendriek Labruyère-de Waal Arjan en Klazina Iman en Twennie fan-Willem en Nadine en achterkleinkinderen Wij willen het verzorgend personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum 'Rehobothhartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Goes, 4 februari 2013 Zorgcentrum 'Rehoboth' Correspondentieadres: F. de Goedestraat 10,4472 BM 's-Heer Hendrikskinderen Gelegenheid tot condoleren D.V. vrijdag 8 februari is er van 20.15 tot 20.45 uur in de zaal van Zorgcentrum 'Rehoboth', Bergweg 1 te Goes. De rouwdienst wordt gehouden D.V. zaterdag 9 februari om 13.30 uur in de zaal van de kerk van de Oud Gerefor meerde Gemeente in Ned., Voorstraat 36 te St. Philipsland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de rouwdienst is er vanaf 13.00 uur in de zaal van voornoemd kerkgebouw eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Doodslaap wacht ons niet voor immer Eens wekt ons des Heeren stem Kort na het overlijden van haar innig geliefde man, is in vertrouwen op haar Heer en Heiland, rustig ontslapen, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Neeltje Frederika van Strien-Barendse in de leeftijd van 99 jaar Varsseveld: Elisabeth (Henk in herinnering) Aardenburg: Steven en Trees (Lien in herinnering) (feannet in herinnering) Sint Laurens: Wim en Marijke Kapelle: Mare en Anke Dinxperlo: Bram en Willeke klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van S. V. R.Z. in centrum De Zwake, voor de goede en liefdevolle verzorging. 3 februari 2013 Correspondentieadres: Noordweg418,4333 KL Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 7 februari 2013 om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Voorafgaande aan de dienst is er om 12.15-12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Nadien is er in bovengenoemd rouwcentrum ook nog gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Umoran sam od borbe Moegestreden, Posljednji atom snage je nestao het laatste beetje energie op. Moj zadatak je ispunjen, Mijn taak hier volbracht, I ja biram mir koji me ceka kies ik voor de rust die op mij wacht. Nikola Nikola Mijn lief, onze pa en opa Nikola Markanovic echtgenoot van Ine Verstraeten Hij overleed in de leeftijd van 70 jaar. Hulst: Ine Markanovic-Verstraeten Utrecht: Aldwin Rijsbergen: Ankica en Richard Bram, Suze, Mara Amersfoort: Niko en Ingrit Familie Markanovic Familie Verstraeten 4 februari 2013 Absdaalseweg 43 a, 4561 GE Hulst U kunt afscheid nemen van Nikola in familiekamer 1 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op donderdag 7 februari van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 8 februari om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraaf 2 te Hulst, waarna de crematieplechtigheid in besloten kring volgt. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schrif telijk condoleren. Nikola wilde geen bloemen, maar in plaats daarvan graag een gift aan het Instituut Asbestslachtoffers op rekening nummer 357 111 702. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Je was een rots in de branding en koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde vrijwilliger Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Vluchtelingenwerk Zeeland Locaties Hulst en Terneuzen We namen afscheid van Moeder en beloofden daar, samen, om niet te vergeten wie zij is geweest, wat zij heeft gegeven, vooral dan ons leven en dan nooit te vergeten. Na een werkzaam leven en een gelukkige en goed verzorgde oude dag is van ons heengegaan, onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en grootoma Emma Irma Scherbeijn Weduwe van de heer Cyriel Valère GIJS Geboren te Groede op 19 september 1914 en overleden in Terneuzen op 4 februari 2013. Dit melden U; Haar kinderen; Valère en Jeannine Gijs-Vandenbon Benny en Rita Gijs-de Vlieger Kleinkinderen; Aart en Els Gijs-Vermeulen Wouter en Kalaya Gijs-Simachai - Ingeborg en Patrick Gijs-de Beule Jan en Sabine Gijs-Vannevel Achterkleinkinderen; Thomas, Jeroen en Filien Janwit en Amber Esmeralda, Fabian en Rebecca Jasmine En de families; Scherbeijn-de Caluwé en Gijs-Verschelde Met dank aan directie en verzorgend personeel van het Woonzorgcentrum Coensdike. De avondwake, waartoe U hierbij wordt uitgenodigd, zal worden gehouden in de gemeenschapszaal van het WZC Coensdike te Aardenburg op vrijdag 8 februari 2013 om 19.00 uur. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden in het crematorium te Brugge. Rouwadressen Veltemweg 34, B-8310 Sint Kruis Brugge Scheidingsstraat 7a, NL-4529 GK Eede Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze als zodanig te beschouwen. Het is zo stil in mij, ik heb nergens woorden voor. Het is stil in mij, en de wereld draait maar door. Stil zal het zijn, nu wij verder moeten, zonder onze lieve A 25 maart 1952 13 februari 2013 Louise Verschoore-Bonnewel Martinique en Danny Bastiaan, Yuna Christy en Martin Isa, Fabienne Doornlaan 33 4334 BT Middelburg Paul is overgebracht naar de rouwkamer van Uitvaartzorg Memoriam Walcheren, Fagotweg 2a te Middelburg, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in crema torium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, vrijdag 8 februari om 16.00 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in de condoleance ruimte van het crematorium. Paul hield van witte bloemen. illustratie uit eigen werk Paul Verschoore In het land waar mensen wonen, is er blijdschap en verdriet. Maar mensen moeten het leven leven, een andere weg is er niet. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze schoonzoon, schoonbroer en oom echtgenoot van Louise Bonnewei A.A. Bon newel-Eversd ijk D.L. Focke-Bonnewel A.J. Focke Martin, llonka en kinderén AndréenTanja Ivo, Ingeborg en kinderen A.L. Bonnewei M.C. Bonnewel-van der Wege

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 66