Frans de Later-Goedbloed Wilhelmina Maria Knijff PHILIP HERMAN HEUSE Hanneke IJsselstijn - den Bok Paul Karei Maria Verschoore Iedere dag werd de wereld kleiner De mogelijkheden minder De levenswil bleef Wij zijn verdrietig maar tegelijk ook blij voor moeder dat zij het leven heeft kunnen loslaten weduwe van Cees de Later in de leeftijd van 85 jaar Oost-Souburg, 4 februari 2013 Tilburg Amsterdam Oss Amersfoort Santiago de Chili Correspondentieadres: Peter Yvonne Leo Ann-Inez Dirk Gijs Paul Linda Dennis Lisette Mario Linnaeusparkweg 112-1 1098 EK Amsterdam De crematieplechtigheid is op zaterdag 9 februari 2013 van 11.30 uur tot 12.30 uur. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Crematorium Middelburg Westelijke Oude Havendijk 3 4337 PB Middelburg Moeder houdt van bloemen Alles van waarde is weerloos. Dankbaar dat zij voor verder lijden gespaard is gebleven geven wij kennis van het overlijden van onze moeder en oma - Willy - weduwe van Jan But sinds 9 januari 1996 Vlissingen, Brugge, 5 augustus 1931 2 februari 2013 Middelburg: Cees en Silvia Jet en Frank Lot en Dennis Middelburg: Peter en Nicole Thijs en Mindy Jesse Lars Oost-Souburg: Addy en Anita Esmee Vera Correspondentieadres: Robert Johnsonstraat 23 4337 WJ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 8 februari van 13.00 tot 13.10 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diep bedroefd en verslagen om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons heeft gedaan en betekend, delen wij u mede dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve man, mijn vader, mijn schoonvader en mijn opa 9 juni 1953 3 februari 2013 Vlissingen Middelburg Elizabeth Heijse-van Schagen Sarah en Rogier Thurlings-Heijse Valentijn Vismarkt 1 4331 JW Middelburg De begrafenis vindt plaats op maandag 11 februari om 14.00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er tijd om samen te komen in de ontvangkamer van de begraafplaats. f "N Altijd, altijd hebt U aan mij gedacht. U hebt mij liefgehad voor ik bestond. U hebt mij zo liefgehad dat ik begon te bestaan. U hebt mij zo lief dat ik eeuwig zal zijn. J.C. van 't Veer Na een intens leven is in de glorie van haar Heer en Heiland opgenomen, mijn gelovige en creatieve vrouw, onze lieve moeder en oma, Johanna Utrecht 29 mei 1937 Middelburg 5 februari 2013 Oostkapelle: Cor IJsselstijn Almere: Evert Jan en Marina IJsselstijn - Solovyova Jacques, Jelle en A line, Christiaan en Karen, Matthijs, Violetta en Eran Rosmalen: Christiane en Rob Haenen - IJsselstijn Evelyn, Stijn, Niels Vlaardingen: Elisabeth en Bart van der Vlies - IJsselstijn Rosalinde en Levi, Hannah Veenendaal: Jan-Joris en Maritha IJsselstijn - Delhaas Cor en Yvonne, Anne, Willem Groene Specht 12, 4356 DB Oostkapelle We willen D.V. zaterdag 9 februari om 10:30 uur samenkomen in de Zionskerk om God te danken voor haar leven en zijn troost te ontvangen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordweg te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. Hanneke hield van bloemen Dank gaat uit naar verplegend personeel van Sint Jans Hospice De Casembroot v God had haar zo lief dat zij eeuwig zal zijn. Met grote bewondering en respect voor de kracht en waardigheid waarmee zij met haar ziekte omging, hebben wij afscheid genomen van onze vriendin en buurvrouw Hanneke IJsselstijn Bemoedigend en inspirerend was haar geloof en levens kracht. JaapenGer Francois en Kirsten Claire en Didier Edwin en Diane Peter en Margot Tonny en Ingrid Arnold en Trudie Jan en Jannie Arco en Maaike Adrie en Jeanine Coen en Carolie Twan en Monique Paul en Anita Bas en Monique en kinderen Vrienden en buren Groene Specht Oostkapelle Het is zo stil in mij, ik heb nergens woorden voor. Het is stil in mij, en de wereld draait maar door. Stil zal het zijn, nu wij verder moeten, zonder onze lieve A 25 maart 1952 f 3 februari 2013 Louise Verschoore-Bonnewel Martinique en Danny Bastiaan, Yuna Christy en Martin Isa, Fabienne Doornlaan 33 4334 BT Middelburg Paul is overgebracht naar de rouwkamer van Uitvaartzorg Memoriam Walcheren, Fagotweg 2a te Middelburg, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in crema torium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, vrijdag 8 februari om 16.00 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in de condoleance ruimte van het crematorium. Paul hield van witte bloemen. illustratie uit eigen werk Paul Verschoore Dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven geven wij U kennis van het op bijna 92-jarige leeftijd overlijden van onze zus en schoonzus Dina Jannetje de Jonge-de Leeuw weduwe van Jacobus de Jonge Lieven H. de Leeuw Bregtje W. de Leeuw-Walrave Hubrecht de Leeuw (in herinnering) Janny de Leeuw (in herinnering) Wouter G. de Leeuw Corrie de Leeuw-Wiskerke Els Blaas-de Leeuw Joost Blaas Albert A. de Leeuw (in herinnering) Addie de Leeuw-Wondergem Kinderen en kleinkinderen Goes, 5 februari 2013 Rudi We zullen je missen langs de lijn. We wensen de familie heel veel sterkte toe. Eric, Peter, Eddy en Wim 2012 2013 Wim Boonman 6 februari is het al een jaar geleden dat wij afscheid moesten nemen van mijn lieve man en onze onvergetelijk pa. M. Boonman-Stokx Frank en Manon Carmen en Harold VERZORGING Peter Butler Voor een peróoonfijbe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39