ÖysrlsüJsiJ Cornelia Catharina Dekker-Brandes 38 I familieberichten O H1ensenlinq.nl Corry Jan Spruit Niko Markanovic woensdag 6 februari 2013 Rustig is ingeslapen onze onvergetelijke moeder, schoonmoeder, oma en "oud-omaatje" weduwe van Kees Dekker Middelburg, 25 november 1920 Middelburg, 4 februari 2013 Haar onvergetelijke liefde voor haar kinderen, klein kinderen en allen die haar zo dierbaar waren, maakt dat ze een onuitwisbare kerf in onze ziel achterlaat. Ze hield zo intens van het leven, ze stond er in elke fase midden in. Overal zag en ontving ze de warmte en de schoonheid ervan, overal gaf ze dat met dezelfde gulheid terug. Wat zo diep in je hart zit, kan je met de dood niet verliezen" Maaike (in herinnering) Ingrid en Will Tiny en Marcel Edwin en Ingrid Richard en Monique Mystelle Wim en Christy Tom Noor Ina en John Evy Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Thuiszorg Walcheren voor hun uiterst liefdevolle verzorging en naar dr. Van de Peppel voor zijn deskundige begeleiding. 4333 BM Middelburg Gerbrandylaan 148. Mama is thuis. Een ieder die persoonlijk afscheid van haar wil nemen is van harte welkom op woensdag van 16.30 tot 18.00 uur en op donderdag van 19.00 tot 20.30 uur. Zaterdag 9 februari om 13.00 uur wordt er een dienst gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aldaar. Na afloop kunnen we onze herinneringen aan haar met elkaar delen in de koffiekamer. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten door de HEERE op Zijn tijd uit ons midden is weggenomen, onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Willemina Adriana Labruyère-de Ruyter Sinds 2 oktober 1982 weduwe van Adriaan Labruyère St. Philipsland, 9 september 1919 - Goes, 4 februari 2013 Zuid-Scharwoude: Nelleke Tromp-Labruyère Govert Tromp Magdalene Pieter Goes: Conny Overbeeke-Labruyère Frans Overbeeke Anne en Gijsbert Willian Niek en Mellanie Arnoud en Louise Elise en Jilco 's-Heer Hendrikskinderen: Jan Labruyère Hendriek Labruyère-de Waal Arjan en Klazina Iman en Twennie Jan-Willem en Nadine en achterkleinkinderen Wij willen het verzorgend personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum 'Rehobothhartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Goes, 4 februari 2013 Zorgcentrum 'Rehoboth' Correspondentieadres F. de Goedestraat 10,4472 BM 's-Heer Hendrikskinderen Gelegenheid tot condoleren D.V. vrijdag 8 februari is er van 20.15 tot 20.45 uur in de zaal van Zorgcentrum 'Rehoboth', Bergweg 1 te Goes. De rouwdienst wordt gehouden D.V. zaterdag 9 februari om 13.30 uur in de zaal van de kerk van de Oud Gerefor meerde Gemeente in Ned., Voorstraat 36 te St. Philipsland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de rouwdienst is er vanaf 13.00 uur in de zaal van voornoemd kerkgebouw eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Na een moedige strijd, vol wilskracht, is mijn lieve man, onze geweldige en zeer zorgzame vader, trotse opa en opi waardig heengegaan. Jouw leven moesten wij loslaten, in ons leven houden wij jou altijd vast. echtgenoot van Catharina Meulmeester In de leeftijd van 90 jaar Oost-Souburg: Catharina Spruit-Meulmeester Vlissingen: Joke en Adri de Muynck-Spruit Elwin en Daniëlle Deshny, Damian Stefan Michel en Didi llada, Nes Kyra Erik, Nikki Berghem: Rob en Elizabeth Spruit-van Zanten André Mieke Oost-Souburg, 31 januari 2013 Roerstraat 29 4388RV Overeenkomstig de wens van de familie heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Alleen schriftelijke condoleances Onze dank gaat uit naar Dr. Wattel, Dr Meulmeester medewerkers van Werkt voor Ouderen, de Zoute Viever, de nachtverpleegkundigen, en de Ambulancedienst, voor de liefdevolle begeleiding en verzorging. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij in haar leven voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, oma en overgrootoma Leuntje Vader sinds 18 december 2004 weduwe van Johannes Verbrugge in de leeftijd van 86 jaar. Middelburg, Henk en Thea Verbrugge Vlissingen, Tessa en Jacco Marit, Tirza, Björn Middelburg, Robin en Stephanie Dimara, Roman Middelburg, 4 februari 2013 correspondentieadres; H. Verbrugge Gruttostraat 13 4332 CH Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 7 februari a.s. van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 8 februari om 11.00 uur in de Ned. Hervormde Kerk aan de Van Cittersstraat 69 te St. Laurens. Voorafgaand aan de dienst is er aldaar van 10.30 tot 11.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te St. Laurens. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in wijkcentrum "Van Cittershoff" aan de Van Citters straat 64 te St. Laurens. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Zorgstroom" en in het bijzonder het verplegend personeel van Kranesteyn voor de liefdevolle verzorging die zij ..aan moeder hebben gegeven. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Doodslaap wacht ons niet voor immer Eens wekt ons des Heeren stem Kort na het overlijden van haar innig geliefde man, is in vertrouwen op haar Heer en Heiland, rustig ontslapen, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Nee/tfe Frederika van Strien-Barendse in de leeftijd van 99 jaar Varsseveld: Elisabeth Aardenburg: Steven en Trees Sint Laurens: Wim en Marijke Kapelle: Mare en Anke Dinxperlo: Bram en Willeke (Henk in herinnering) (Lien in herinnering) (Jeannet in herinnering) klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van S. V.R.Z., in centrum DeZwake, voor de goede en liefdevolle verzorging. 3 februari 2013 Correspondentieadres: Noordweg 418,4333 KL Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 7 februari 2013 om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Voorafgaande aan de dienst is er om 12.15-12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Nadien is er in bovengenoemd rouwcentrum ook nog gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Je was een rots in de branding en koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde vrijwilliger Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Vluchtelingenwerk Zeeland Locaties Hulst en Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38