Colofon De Uitvaart Informatie Hulplijn amilieberichten fllensen ifiq.nl dinsdag 5 februari 2013 familieberichten I 35 Dina Jannetje de Jonge - de Leeuw - Dien Johanna Lensen-Kunst Jo Lensen-Kunst Leo de Ridder Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, maar verdrietig om haar heengaan, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder sinds 1984 weduwe van Jacobus de Jonge in de leeftijd van bijna 92 jaar. Goes: Ceesenjenni Jorrijn Salie en Julia Goes: Adrie en Corrie Goes: Hans en Tosca Goes: Rob en Rina Martijn Ezra en Azdine, Yasmine Schoten (B): Janneke en Ad Jochem en Sanne Nikki en Henderik 4 februari 2013 Wilgenstraat 36, Goes Correspondentieadres: Blanckstraat 4,4461 KS Goes De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Veilig in Jezus 'armen God heeft thuisgehaald Zijn kind, onze lieve moeder, oma en omi weduwe van Jannis Johannes Lensen sinds 24 juni 1992 IJzendijke, 5 november 1929 f Goes, 2 februari 2013 We zijn verdrietig omdat we4iaar moeten missen, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend. Oost-Souburg Dignus en Nel Lensen-van den Dries Martin Joyce, Yannick, Kayleigh Claudia en Romano Serooskerke (W.) Nel en Simon van den Broeke-Lensen Jolien en Jeroen Simon J. Middelburg Joke en Aamout Jan Jeras-Lensen Gertjan en Anne Martijn Correspondentieadres: Maasstraat 35a, 4335 KR Middelburg De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op donderdag 7 februari om 13.00 uur in kerkcentrum 'De Morgenster', Adriaen Lauwereyszstraat 6 in Middelburg. De dienst zal worden geleid door ds. J. Nauta. Omstreeks 14.30 uur vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats van Oost-Souburg aan de M.A. van de Puttestraat. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren in 'De Morgenster'. Wij zorgen zelf voor bloemen oil Geborgen bij God Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Breskens Nellie Lensen Wolphaartsdijk Kees Smallegange neven en nichten Wij zijn diep geschokt door het bericht van het plotse linge overlijden van de heer in de leeftijd van 55 jaar. In de functie van Betontechnoloog maakte Leo vele jaren deel uit van het VTO team. Wij hebben hem leren kennen en waarderen als een goede collega, die met optimisme in het leven stond, ook toen d& eerste tekenen van zijn ziekte zich aandienden. Zijn doorzettingsvermogen en zijn positieve houding, gedenken wij met respect en grote bewondering. Hij zal door ons allen zeer gemist worden. Onze oprechte gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn echtgenote, zijn kinderen en de verdere familieleden. Directie en collega's VlissingseTransportbeton Onderneming B.V. 'Hoe lieflijk zijn uw woningen, o Here der heerscharen Mijn ziel verlangt, ja smacht naar de voorhoven des Heren Psalm 84:2-3 Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de Here tot Zich heeft genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Anthonie Schrier - Anthon - in de leeftijd van 89 jaar. Krabbendijke: Kloetinge: 's-Hertogenbosch: Krabbendijke: Krabbendijke: Goes: A.J. Schrier-van Felius Peter Schrier Ron en Nancy Schrier-Gielis Gino Luca Andréen Edith Schrier-de Rijke Dick Schrier Arnold en Karin Schrier-Wessels Andrea León Cher Kelly 3 februari 2013 Parallelweg 6 4413 NJ Krabbendijke Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van zorgcentrum Nieulande te Krabbendijke. Gelegenheid tot afscheidnemen aldaar woensdag 6 februari van 19.30 tot 20.00 uur. Ingang mortuarium via de Nieu- landestraat. De dankdienst voor zijn leven, geleid door Ds. J. Wouters, wordt donderdag 7 februari om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde Kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in genoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Doodslaap wacht ons niet voor immer Eens wekt ons des Heeren stem Kort na het overlijden van haar innig geliefde man, is in vertrouwen op haar Heer en Heiland, rustig ontslapen, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Nee/tje Frederika van Strien-Barendse in de leeftijd van 99 jaar (Henk in herinnering) Lien in herinnering) (Jeannet in herinnering) Varsseveld: Elisabeth Aardenburg: Steven en Trees Sint Laurens: Wim en Marijke Kapelle: Mare en Anke Dinxperlo: Bram en Willeke klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van S. V.R.Z., in centrum De Zwake, voor de goede en liefdevolle verzorging. 3 februari 2013 De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 7 februari 2013 om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Voorafgaande aan de dienst is er om 12.15-12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Nadien is er in bovengenoemd rouwcentrum ook nog gelegenheid tot condoleren en samenzijn. 1 r Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze collega Ramon Wondergem Ramon was vanaf oktober 2012 bij ons in dienst als planner voor de Regiotaxi Oosterschelde. Wij verliezen in hem een vakkundige en betrokken collega. Wij wensen zijn familie en vrienden heel veel sterke toe. Bestuur en medewerkers Gemeentelijke Vervoercentrale Zeeland B.V. Taxi Zeeuws-Vlaanderen Regiotaxi Oosterschelde r Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-0139990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 67