34 I familieberichten mensenlinq.nl Nicole Faas-Weyn tante Jo Rudi den Dunnen Rudi den Dunnen Rudi den Dunnen Rudi den Dunnen dinsdag 5 februari 2013 Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Waarom al dat vechten? Waarom al die pijn? Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde nog graag verder, maar verloor dit gevecht. In zijn vertrouwde omgeving is rustig van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa, schoonvader en opa Willy van Broeck Lid in de Orde van Oranje-Nassau A Clinge, 25 - 10 - 1933 Clinge, 3 - 2 - 2013 echtgenoot van Zus Schout Clinge: Zus van Broeck-Schout Clinge: Ronald en Anique Kim en Thomas Bart Clinge: Evert en Claudia Joost en Nikki Annemijn De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 7 februari 2013 om 10.30 uur in kerk van de H. Henricus, 's-Gravenstraat 169 te Clinge, waarna we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Clinge. Afscheid nemen van Willy is mogelijk woensdag 6 februari van 18.00-18.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Van der Maelstedeweg 102B te Hulst. Gelegenheid tot condoleren bij het verlaten van de begraafplaats. Lieve Nicole, Dankjewel voor je warmte, je gezelligheid en je babbeltjes. Je was er altijd voor ons, wat zullen we je missen... Wij wensen Jan, Valerie, Frank, Louise en Jules heel veel sterkte met het verlies van deze bijzondere vrouw! Robert Annelies, Robert Annelies Het is goed zo. Ik heb een mooi leven gehad. Jo Na nog een paar mooie liefdevolle maanden te hebben doorgebracht in "Clara's Hofje" is rustig ingeslapen onze moeder, oma en overgrootmoeder Johanna Francke- Walraven weduwe van Jacob Francke (t 1979) later partner van Antoinne Duijm (t 2007) in de mooie leeftijd van 93 jaar. Krabbendijke: Max Francke t Roosendaal: Marijn Francke Ellie Heijmans Borssele: Jaap Francke Annemiek Francke-Nout Kleinkinderen en achterkleinkind Swabisch Gmünd: Familie Duijm Goes, 4 februari 2013 Correspondentieadres: Jurjaneweg 214454 PS Borssele De afscheidsdienst voorafgaand aan de crematie zal worden gehouden vrijdag 8 februari om 12.00 uur in crematorium "Zoomstede", Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffie kamer van het crematorium. In het bijzonder willen we de medewerkers en Dr. Huisman van Hospice "Clara's Hofje" bedanken voor hun goede zorgen verleend aan onze moeder. Het einde van een tijdperk... Krabbendijke: Henk-Jan Henriëtte Hubrecht Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van Rudi den Dunnen Wij wensen Ria, Roy en Margriet, Angelo en Elvira, Sacha en Veronique, kleinkinderen en familie veel sterkte toe met dit verlies MevrrE. de Rechter-Maas Joop en Marianne de Rechter Erik en Helmie Amber en Jelmer Svën en Olga Veel te vroeg mocht voor jou het leven niet meer verder gaan. Rudi den Dunnen Een groot verdriet, een gemis, een leegte die niet op te vullen is. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Familie Dingemanse Familie de Nooijer De bomen komen uit de grond en uit hun stam de twijgen en iedereen vindt het heel gewoon dat zij weer bladeren krijgen We zien ze vallen naar de grond en dan Opnieuw weer groeien Zo heeft de aarde ons geleerd dat al wat sterft zal bloeien Na een leven van zorg en aandacht voor allen die hem dierbaar waren, is tot ons groot verdriet geheel onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame pa, trotse opa, schoonzoon, broer, schoonbroer en oom echtgenoot van Ria Pieters MÉÉ s 1 -m£ in de leeftijd van 54 jaar Hij deed alles voor ons! Breskens: Ria den Dunnen-Pieters Roy en Margriet Fay, Gio t Angelo en Elvira Lisa, Aron, Lars, Evan Sacha en Veronique Thijs, Kiara, Yenthe Oma Pieters Fam den Dunnen I Fam Pieters Breskens, 2 februa: Correspondentieadres: Ringlaan 5 4511HD Breskens U bent in de gelegenheid om afscheid te nemen van Rudi op woensdagavond 6 februari van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 8 februari om 14.00 uur in de SOW-kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend is de begrafenis in besloten kring. Voorafgaand aan de bijeenkomst kunt u de familie condoleren van 13.00 tot 13.45 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Nooit meer samen naar de bootjes Nooit meer naar langs de lijn bij de voetbal Lieve opa we gaan je zo missen Fay en Gio Lisa, Aron, Lars en Evan Thijs, Kiara en Yenthe Wij zijn heel verdrietig dat wij sneller dan verwacht afscheid moeten nemen van onze geliefde medebewoner Paul Heynninck Wij zullen zijn hulpvaardigheid en sociale aanwezigheid erg missen. Paul, we zullen je niet vergeten. Bedankt voor alles. Bewoners en medewerkers Kastanjelaan en Inghelosenberghe Tragel Zorg Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen.. Wij wensen Ria, Roy, Margriet, Fay, Gio en verdere familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. We zijn er voor jullie. Mike, Roxane Loïs Johnny, Imke Dani Marnix Nienke Robin, Susanne Aline Ned, Lian Liz Joyce Mayckel Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Rudi den Dunnen Wij hebben Rudi ervaren als een rustige vakkundige collega waar we op konden bouwen, een man met een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Door zijn manier van samenwerken zal Rudi altijd in onze herinnering zijn. Wij zijn in gedachten bij zijn vrouw, kinderen en klein kinderen. Namens alle collega's district Zeeland R. Weydema, wnd. districtschef Zeeland Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Rudi den Dunnen Rudi werkte als brigadier in het basisteam Zeeuws- Vlaanderen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn naaste familie en vrienden. Namens alle collega's van Politie Zeeland-West-Brabant J.A.J.T. Vissers, politiechef eenheid Zeeland-West-Brabant Ons trof het verschrikkelijke bericht dat plotseling overleden is. Rudi, vader van le elftal keeper Roy, was jarenlang een trouw supporter van W Breskens en tevens was hij lid van de technische commissie. Rudi was met zijn visie een grote aanwinst voor deze commissie. Hij zal gemist worden binnen de vereniging. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Ria, kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Bestuur, leden en vrijwilligers Voetbal Vereniging Breskens Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van Wij wensen zijn vrouw en kinderen alle kracht toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Spelers en technische staf le selectie VV Breskens

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 66