Colofon 0 H1ensenlinq.nl amiiieberichten dinsdag 5 februari 2013 Leo de Ridder Leo de Ridder Leo de Ridder De Ui tvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? 36 Ifamilieberichten Met veel verdriet moesten wij afscheid nemen van mijn schoonzoon, onze zwager en oom Wij wensen Beppie, Jascha en Elyze, Dionne, Larissa en Henk, Nadja en Andrew Gods nabijheid toe. Moeder Bultman Gerda en Andries Marien en Marian Henk en Nicky Jeanet en Peter Hettie en Andy neven en nichten IJsselmuiden, 2 februari 2013 Na een kort ziekbed nam de Heere uit onze familie kring weg onze lieve neef W. Meulmeester W. Meulmeester-Schroevers M. Meulmeester H. Meulmeester D.G. Meulmeester-Schroevers L. Meulmeester N. Meulmeester-Schroevers J van Dalen-Meulmeester K. van Dalen Neven en Nichten Arnemuiden, 2 februari 2013 Wij zijn diep geschokt door het bericht van het plotse linge overlijden van de heer in de leeftijd van 55 jaar. In de functie van Betontechnoloog maakte Leo vele jaren deel uit van het VTO team. Wij hebben hem Ieren kennen en waarderen als een goede collega, die met optimisme in het leven stond, ook toen de eerste tekenen van zijn ziekte zich aandienden. Zijn doorzettingsvermogen en zijn positieve houding, gedenken wij met respect en grote bewondering. Hij zal door ons allen zeer gemist worden. Onze oprechte gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn echtgenote, zijn kinderen en de verdere familieleden. Directie en collega's Vlissingse Transportbeton Onderneming B.V. 'Hoe lieflijk zijn uw woningen, o Here der heerscharen Mijn ziel verlangt, ja smacht naar de voorhoven des Heren Psalm 84:2-3 Bedroefd om-zijn heengaan, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de Here tot Zich heeft genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Anthonie Schrier Anthon in de leeftijd van 89 jaar. Krabbendijke: Kloetinge: 's-Hertogenbosch: Krabbendijke: Krabbendijke: Goes: A.J. Schrier-van Felius Peter Schrier Ron en Nancy Schrier-Gielis Gino Luca André en Edith Schrier-de Rijke Dick Schrier Arnold en Karin Schrier-Wessels Andrea León Cher Kelly 3 februari 2013 Parallelweg 6 4413 NI Krabbendijke Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van zorgcentrum Nieulande te Krabbendijke. Gelegenheid tot afscheidnemen aldaar woensdag 6 februari van 19.30 tot 20.00 uur. Ingang mortuarium via de Nieu- landestraat. De dankdienst voor zijn leven, geleid door Ds. J. Wouters, wordt donderdag 7 februari om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde Kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in genoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een lang en welbesteed leven is overleden onze dierbare zwager en oom Anthon Schrier echtgenoot van onze oudste zus Andrien van Felius Krabbendijke 19 oktober 1923 Goes 3 februari 2013 Barendrecht: Wim van Felius (in herinnering) Janny van Felius-Boer Krabbendijke: Jo Wolfert-van Felius (in herinnering) Kees Wolfert (in herinnering) Scharendijke: Betsy de Jonge-van Felius Adri de Jonge Schuddebeurs: loost van Felius Regina Op de Beek Zierikzee: Nel de Graag-van Felius Jan de Graaf Zierikzee: Kees van Felius Dieneke van Felius-van Dijke Neven en nichten Zierikzee, 5 februari 2013 t t 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 36