M IIl9nsenlinq.nl familieberichten I 35 Dina Jannetje de Jonge - de Leeuw Dien Jan Cornelis van Langeraad Johanna Lensen-Kunst Jo Lensen-Kunst Jacomina de Nooijer - Tramper Jacoba Jacomina Mersie-Moelaart buurman Kees dinsdag 5 februari 2013 Dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, maar verdrietig om haar heengaan, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder sinds 1984 weduwe van Jacobus de Jonge in de leeftijd van bijna 92 jaar. Goes: Ceés en Jenni Jorrijn Salie en Julia Goes Goes Goes Adrie en Corrie Hans en Tosca Rob en Rina Martijn Ezra en Azdine, Yasmine Schoten (B): Janneke en Ad Jochem en Sanne Nikki en Henderik 4 februari 2013 Wilgenstraat 36, Goes Correspondentieadres: Blanckstraat 4, 4461 KS Goes De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. In plaats van kaarten de avond valt Jan is veilig thuis 22-2-1940 t 2-2-2013 Neven en nichten achterneven en achternichten uit aller naam Hans en Maria Klompe exc. test. "Groot Middenhof' Middenhofweg 1 4493 MS Kamperland Onze dank gaat uit naar dr. v.d. Veen en dr. Bruynzeel Wissenkerke en het team van Allévo thuiszorg De crematie zal plaatsvinden op donderdag 7 februari om 16.00 uur in het crematorium te Middelburg, West Oude Havendijk 3. Condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Veilig in Jezus 'armen God heeft thuisgehaald Zijn kind, onze lieve moeder, oma en omi weduwe van Jannis Johannes Lensen sinds 24 juni 1992 IJzendijke, 5 november 1929 t Goes, 2 februari 2013 We zijn verdrietig omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend. Oost-Souburg Dignus en Nel Lensen-van den Dries Martin Joyce, Yannick, Kayleigh Claudia en Romano Serooskerke (W.) Nel en Simon van den Broeke-Lensen Jolien en Jeroen Simon J. Middelburg Joke en Aarnout Jan Jeras-Lensen Gertjan en Anne Martijn Correspondentieadres Maasstraat 35a, 4335 KR Middelburg De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op donderdag 7 februari om 13.00 uur in kerkcentrum 'De Morgenster', Adriaen Lauwereyszstraat 6 in Middelburg. De dienst zal worden geleid door ds. J. Nauta. Omstreeks 14.30 uur vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats van Oost-Souburg aan de M.A. van de Puttestraat. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren in 'De Morgenster'. Wij zorgen zelf voor bloemen oir. Geborgen bij God Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Breskens Wolphaartsdijk Nellie Lensen Kees Smallegange neven en nichten Plotseling is overleden onze zwager Kees de Vos Wij wensen de familie veel sterkte toe. In het huis van de Vader zijn vele woningen Dankbaar voor haar leven geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Sinds 29 juni 1998 weduwe van Jacobus de Nooijer in de gezegende leeftijd van 92 jaar. Jaap en Corrie de Nooijer-Verstraate Jos en Nicolette de Nooijer-Siljée Nellie de Nooijer Thieme en Liesanne Michiel en Marijke Peter en Marieke Mattijs en Marloes Jesse Steven en Lisette Elise en Thomas Harm Jan en achterkleinkinderen 3 februari 2013 Buitenruststraat 221 4337 EP Middelburg Tot en met donderdagavond is er gelegenheid tot afscheid nemen op haar kamer in Buitenrust en vrijdag, voorafgaande aan de afscheidsdienst van 12.15 -12.45 uur, in het uitvaartcentrum H. Jobse. De dienst, waarin wij danken voor haar leven, wordt gehouden op vrijdag 8 februari om 13.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2,4337 XD Middelburg. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum H. Jobse. Het team van de afdeling Oesterschelp van Buitenrust danken wij voor de liefdevolle zorg. Correspondentieadres Zusterstraat 49, 4331 KH Middelburg Veere: J.F. van den Bosse-Wisse C. van den Bosse Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze laatste tante Cornelia Oosthoek-van de Pas (Kee) 's-Heer Hendrikskinderen: Lau t Cees Maatje Jan Dennis Heinkenszand: Jan en Nellie De Heer is mijn Herder Psalm 23 Onze moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Jan Mersie is op zaterdag 2 februari plotseling overleden op de gezegende leeftijd van 92 jaar. Lourus en Jacqueline Mersie-Willeboordse Ronald en Annemarie Marco en Judith Veerle Fleur Pieter Jan en Dineke Mersie-du Cloo Chesron Michaël Correspondentieadres: L.J. Mersie Keizer Karelhof 14 4386 BE Vlissingen De herdenkingsdienst zal gehouden worden op woensdag 6 februari 2013 om 15.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze altijd meelevende We wensen bure Jo en familie veel sterkte toe. fam. Geschiere fam. Louws fam. Francke fam. de Visser fam. Vos fam. Willemse fam. v.Keulen Mevr. L.Ovaa-Verhulst Fam. de Witte Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze collega Ramon Wondergem Ramon was vanaf oktober 2012 bij ons in dienst als planner voor de Regiotaxi Oosterschelde. Wij verliezen in hem een vakkundige en betrokken collega. Wij wensen zijn familie en vrienden heel veel sterke toe. Bestuur en medewerkers Gemeentelijke Vervoercentrale Zeeland B.V. Taxi Zeeuws-Vlaanderen Regiotaxi Oosterschelde Doodslaap wacht ons niet voor immer Eens wekt ons des Heer en stem Kort na het overlijden van haar innig geliefde man, is in vertrouwen op haar Heer en Heiland, rustig ontslapen, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Necltje Frederika van Strien-Barendse in de leeftijd van 99 jaar Varsser>eld: Elisabeth (Henk in herinnering) Aardenburg: Steven en Trees (Lien in herinnering) (feannet in herinnering) Sint Laurens: Wim en Marijke Kapelle: Mare en Anke Dinxperlo: Bram en Willeke klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van S. V. R.Z. in centrum De Zwake, voor de goede en liefdevolle verzorging. 3 februari 2013 De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 7 februari 2013 om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Voorafgaande aan de dienst is er om 12.15-12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Nadien is er in bovengenoemd rouwcentrum ook nog gelegenheid tot condoleren en samenzijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35