t Catharina Boonman ITIensenlinq.nl Rudi den Dunnen tante Jo 34 I familieberichten dinsdag 5 februari 2013 Wij willen iedereen bedanken voor de vele kaarten, telefoontjes en verdere attenties ter gelegenheid van ons 65 jarig huwelijk. Met name willen wij Ons Boe ren goed bedanken voor het optreden. Het is een pracht dag geworden. Allen hartelijk dank. Lein en Neeltje Dieleman Kinderen en kleinkinderen Enige en algemene kennisgeving Als leven lijden wordt, is de dood een verlossing. Na jaren van langzaam afnemende gezondheid is, in zorgcentrum 'Poelwijck', rustig ingeslapen mijn schoonzus, onze tante en oud-tante Borssele, 21 juli 1926 t 's-Heer Arendskerke, 3 februari 2013 J. Boon man-Rijk en familie Correspondentieadres: Willibrordusstraat 9 4453 AS 's-Heerenhoek De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 8 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Voorafgaand aan deze dienst is er vanaf 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K.-Kerkhof te 's-Heerenhoek. Condoleances uitsluitend schriftelijk. Alles van waarde is weerloos. Dankbaar dat zij voor verder lijden gespaard is gebleven geven wij kennis van het overlijden van onze moeder en oma Wilhelmina Maria Knijf f Willy weduwe van Jan But sinds 9 januari 1996 Vlissingen, Brugge, 5 augustus 1935 2 februari 2013 Middelburg: Cees en Silvia Jet en Frank Lot en Dennis Middelburg: Peter en Nicole Thijs enMindy Jesse Lars Oost-Souburg: Addy en Anita Esmee Vera Correspondentieadres: Robert Johnsonstraat 23 4337 WJ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 8 februari van 13.00 tot 13.10 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koff iekamer van het crematorium. Heden bereikte ons het droevige bericht van overlijden van onze oud-medewerker, de heer P. Kole Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Limagrain Nederland B.V. Rilland De bomen komen uit de grond en uit hun stam de twijgen en iedereen vindt het heel gewoon dat zij weer bladeren krijgen We zien ze vallen naar de grond en dan opnieuw weer groeien Zo heeft de aarde ons geleerd dat al wat sterft zal bloeien Na een leven van zorg en aandacht voor allen die hem dierbaar waren, is tot ons groot verdriet geheel onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame pa, trotse opa, schoonzoon, broer, schoonbroer en oom echtgenoot van Ria Pieters in de leeftijd van 54 jaar Hij deed alles voor ons! Breskens: Ria den Dunnen-Pieters Roy en Margriet Fay, Gio Angelo en Elvira Lisa, Aron, Lars, Evan Sacha en Veronique Thijs, Kiara, Yenthe Oma Pieters Fam den Dunnen Fam Pieters U bent in de gelegenheid om afscheid te nemen- van Rudi op woensdagavond 6 februari van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 8 februari om 14.00 uur in de SOW-kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend is de begrafenis in besloten kring. Voorafgaand aan de bijeenkomst kunt u de familie condoleren van 13.00 tot 13.45 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Veel te vroeg mocht voor jou het leven niet meer verder gaan. Rudi den Dunnen Een groot verdriet, een gemis, een leegte die niet op te vullen is. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Familie Dingemanse Familie de Nooijer Het is goed zo. Ik heb een mooi leven gehad. Jo Na nog een paar mooie liefdevolle maanden te hebben doorgebracht in "Clara's Hofje" is rustig ingeslapen onze moeder, oma en overgrootmoeder Johanna Francke- Walraven weduwe van Jacob Francke (t 1979) later partner van Antoinne Duijm (t 2007) in de mooie leeftijd van 93 jaar. Krabbendijke: Max Francke f Roosendaal: Marijn Francke Ellie Heijmans Borssele: Jaap Francke Annemiek Francke-Nout Kleinkinderen en achterkleinkind Swabisch Gmünd: Familie Duijm Goes, 4 februari 2013 Correspondentieadres: Jurjaneweg 214454 PS Borssele De afscheidsdienst voorafgaand aan de crematie zal worden gehouden vrijdag 8 februari om 12.00 uur in crematorium "Zoomstede", Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffie kamer van het crematorium. In het bijzonder willen we de medewerkers en Dr. Huisman van Hospice "Clara's Hofje" bedanken voor hun goede zorgen verleend aan onze moeder. Het einde van een tijdperk... Krabbendijke: Henk-Jan Henriëtte Hubrecht

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 34