TELEVISIE 19
RTL 7///
Veronica
I CANVAS
TIPS
De gouden eeuw
Unsafe sex in the city
Het uur van de wolf:
Milos Forman - outsider in
Hollywood
DINSDAG 5 FEBRUARI 2013
09:00 RTL Z Nieuws 09:20
RTL Z Beursspel 09:40 RTL Z
Nieuws 13:20 Business-Chan
nel.nl 13:40 RTL Z Nieuws
15:20 Wekelijks gesprek met
de minister van Financiën 15:30
RTL Z opening Wallstreet 15:35
RTL Z Nieuws 15:50 RTL Z ope
ning Wallstreet 16:00 RTL Z
Nieuws
06:00 Dit is mijn toekomst
06:31 RTL Telekids 10:00 Tel
sell 15:01 RTL Telekids 17:00
The Voice Kids 17:11 Wee
tje hooi hooi 17:15 The nanny
17:45 The bold and the beau
tiful
07:00 Move that body 07:25
Born2Cook 08:00 Tommy Te
leshopping 11:00 Astro TV
13:00 Tommy Teleshopping
14:00 Move that body 14:30
Born2Cook 15:05 Master-
Chef 16:15 Smaken verschillen
16:45 Every day gourmet with
Justine Schofield 17:15 Road to
Avon lea
06:00 Just kidding 06:20 Dis
ney XD: Amazing spiez, Het
Speelplein, Pair of kings, Het
hotelleven van Zack Cody,
Phineas Ferb, Ranger dieren-
journaal vanuit Emmen, Het
Speelplein, Amazing spiez, Da-
vincibles, Casper's griezel-
school, Rekkit Rabbit, Quack
Pack, De Vervangers, Phine
as Ferb, Zeke Luther, Ran
ger dierenjournaal vanuit Em-
men, Het hotelleven van Zack
Cody, Phineas Si Ferb, Kickin'
it, Amazing spiez, Davincibles,
Kick Buttowski, Phineas St Ferb,
Sidekick, Het Speelplein, Kic
kin' it, Lab Rats, The suite life on
deck, Pair of kings, Just kidding
09:00 Radio 2 op één 12:00
Winterbedden 12:20 Dagelijk
se kost 12:35 Blokken 13:00
Het journaal 13:30 Het Weer
13:35 ledereen beroemd 13:55
Thuis 14:20 KaatSi Co 14:50
Wild at Heart 15:35 Kingdom
16:25 Meesterchef 16:55 Clips
17:05 De topcollectie van...
17:35 Buren
06:00 De Ochtend 09:00 Ter-
Zake 09:35 Reyers Laat 10:15
Winterbeelden 12:30 Zender
uit de ether 13:05 Login 13:30
Extra Time 14:20 100" 14:22
Villa Politica Europa 16:07 100"
16:10 Moonlighting 16:58
100" 17:01 Striptease
18:00 Stop! Politie, Reality
18:10 The Ellen DeGeneres
18:10 MasterChef, Kookwed-
18:00 According to Jim
18:00 Het journaal
18:00100"
O
18:30 Politie Op Je Hielen, Serie
Show, Talkshow
strijd
18:25 According to Jim
18:12 Het Weer
18:02 Cheers
O
reportages
19:05 Judge Hatchett, Reality
19:05 Achter gesloten deuren,
18:50 According to Jim
18:15 Dagelijkse kost
18:35 100"
00
19:30 Helden Van 7: Deadliest
19:35 Judge Maria Lopez, Re
Scripted reality
19:10 The big bang theory
18:30 Blokken
18:37 How Earth Made Us
roads, Realityprogramma
ality
19:35 Rules of engagement
19:00 Het journaal
19:30100"
19:40 ledereen beroemd
19:32 Login
20:30 Revenge of the nerds,
Komedie
20:00 Sex and the city, Komi
sche dramaserie
20:30 The runaways, Dramafilm
20:00 Bondi rescue, Reality
20:30 Sex and the city - The
movie, Romantische ko
medie
20:00 Two and a half men, Co
medy
20:30 Old dogs, Komediefilm
20:05 Het Weer
20:10 Thuis
20:40 Wolven
21:30 Het spiegelpaleis
20:00 TerZake
20:40 Dockland: Het verzet in
Europa 1939-1945
21:35 Beeldgeheimen
22:15 RTL Sneak preview: Mo
vie 43, Vooruitblik
22:20 Porky's, Filmkomedie
22:40 Sex and the city, Komi
sche dramaserie
23:10 The Ellen DeGeneres
Show, Talkshow
23:25 Say yes to the dress, Re
ality
22:10 The naked gun 2 1/2:
The smell of fear, Actie-
komedie
23:55 The big bang theory (h),
Comedy
22:15 Het journaal laat
22:30 Koppen XL
23:01 Keno
23:02 Euromillions
23:05 Het Weer (h)
23:10 Airline USA: On the Fly
23:30 Dagelijkse kost (h)
23:45 ledereen beroemd (h)
22:00 Comedian vindt werk
22:30 Reyers Laat
23:10 Memotv
00:25 Darklight, Fantasyfilm
02:05 Teleshop 7, Homeshop-
ping
02:06 Stoute meiden TV
actualiteiten sport film
00:05 Dr. Phil, Talkshow
00:55 Stoute meiden TV
01:55 Dollhouse, Sciencefic-
tionserie
02:50 Tommy Teleshopping
00:20 Achter gesloten deuren
(h), Scripted reality
01:05 Bondi rescue (h), Reality
01:35 Road to Avonlea (h), Dra
maserie
02:25 Astro TV, Interactieve
show
02:55 Say yes to the dress (h),
Reality
00:20 Rules of engagement
(h), Comedy
00:45 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
03:45 Hart van Nederland (late
editie)
00:05 Journaallus (h)
00:00 Villa Politica Europa (h)
01:45 Canvaslus(h)
n
Tijdens de zeventiende eeuw wer
den ontelbare olieverfschilderijen
geproduceerd. In de serie De gou
den eeuw wordt in de aflevering
van vandaag (De prijs van de kunst
de rol van de kunsthandelaar in
dat proces belicht, toen en nu.
Nederland 2, 20.25 uur
Een Britse realityserie, geschoten
in een kliniek in Manchester. Daar
zit de wachtkamer dagelijks vol
met allerlei lieden die last hebben
van seksueel overdraagbare aan
doeningen (soa's).
RTL 5, 21.30 uur
Een portret van de Tsjechisch-
Amerikaanse filmregisseur Milos
Forman (bekend van Onejlew over
the cuckoo's nest en Amadeus). Met
onder meer aandacht voor zijn rol
in de Tsjechische new wave en
zijn vertrek, via Frankrijk, naar de
Verenigde Staten aan het eind van
de jaren zestig.
Nederland 2, 23.00 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland Nu 07:20 Het Weer
07:23 Editie 2013 07:33 Regioned
07:42 Trugkieke 07:51 Verzeeu-
wigd 07:55 Zeeland in vogelvlucht
08:00 Zeeland Nu 08:20 Herhaling
programmering 07:20-07:55 09:00
Zeeland NU 09:20 Het Weer 09:23
Editie 2013 09:33 Regioned 09:42
Trugkieke 09:51 Verzeeuwigd 09:55
Zeeland in vogelvlucht 10:00 Herhal
ing programmering 09:00-09:55
11:00 Omroep Zeeland Tekst-tv
18:00 Zeeland NU 18:23 Het Weer
18:26 Boven water 18:50 Regioned
18:54 Verzeeuwigd 19:00 Herhal
ing programmering 18;00-18:54
20:00 Zeeland NU 20:23 Het Weer
20:26 Boven water 20:50 Regioned
20:54 Verzeeuwigd 21:00 Herhaling
programmering 20:00-20:54 22:00
Zeeland NU 22:23 Het Weer 22:26
Boven water 22:50 Regioned 22:54
Verzeeuwigd 23:00 Zeeland NU
23:23 Het Weer 23:26 Boven water
23:50 Regioned 23:54 Verzeeuwigd
00:00 Zeeland NU
07:00 Breakfast 10:15 Wanted Down
Under Revisited 11:00 Homes Under
the Hammer 12:00 The Sheriffs Are
Coming12:45 Cowboy Trap 13:15
Bargain Hunt 14:00 BBC News at One
14:30 Regional News and Weather
14:45 Doctors 15:15 Only Fools and
Horses 16:15 Perfection 17:00 Es
cape to the Country 17:30 Antiques
Road Trip 18:15 Pointless 19:00 BBC
News at Six 19:30 Regional News and
Weather 20:00 The One Show 20:30
EastEnders 21:00 Holby City 22:00
Death in Paradise 23:00 BBC News at
Ten 23:25 Regional News and Weath
er 23:35 Out of Jail and on the Streets
00:35 Rumble in the Bronx
07:05 Homes Under the Hammer
08:05 The Sheriffs Are Coming
08:50 Cowboy Trap 09:20 Show Me
the Monet 10:05 MasterChef: The
Professionals 11:05 Robbed, Raided,
Reunited 11:35 HARDtalk 12:00 BBC
News 12:30 BBC World News 13:00
Daily Politics 14:00 The One Show
14:30 The Super League Show 15:15
Classic Mastermind 15:45 Reel His
tory of Britain 16:15 Rick Stein's Far
Eastern Odyssey 17:15 Life on Earth
18:15 Vintage Antiques Roadshow
19:00 Eggheads 19:30 Great British
Railway Journeys Goes to Ireland
20:00 Railway Walks 20:30 Great
British Menu 21:00 The Mary Berry
Story 22:00 Dancing on the Edge
23:00 The Sarah Millican Television
Programme 23:30 Newsnight 00:20
Wonders of Life 01:20 Britain's Hid
den Heritage
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:45 Tages
schau 11:00 Sportschau live 12:30
ARD-Buffet - Leben geniefSen
13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00
Tagesschau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Seehund,
Puma Co. 17:00 Tagesschau 17:15
Brisant 18:00 Verbotene Liebe 18:50
Heiter bis tödlich - Hauptstadtrevier
19:45 Wissen vor 8 - Zukunft 19:50
Wetter vor acht 19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau 20:15 Urn Himmels
Willen 21:00 In aller Freundschaft
21:45 Report Mainz 22:15 Tagesthe-
men 22:45 Menschen bei Maisch-
berger 00:00 Nachtmagazin 00:20
Die Komiker 00:50 Millionenschwer
verliebt
07:00 ZDF-Morgenmagazin 09:00
Heute 09:05 Voile Kanne - Service
taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO Köln 12:00 Heute
12:10 Drehscheibe Deutschland
13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00
heute - in Deutschland 14:15 Die
Küchenschlacht 15:00 Heute 15:05
Topfgeldjager 16:00 heute - in Europa
16:10 Soko Kitzbühel 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
heute 18:05 SOKO Köln 19:00 heute
19:20 Wetter 19:25 Die Rosenheim-
Cops 20:15 Karneval Hoch Drei 22:45
heute-journal 23:12 Wetter 23:15
Markus Lanz 00:30 heute nacht
00:45 Neu im Kino 00:50 Code Name
- The Cleaner
07:20 Schooltelevisie 07:35 Tiere im
Teich - Sommer und Herbst 07:50
Schooltelevisie 08:30 hier und heute
08:45 Hart aber fair 10:00 Lokalzeit
10:30 Aktuelle Stunde 11:10 Wolf,
Bar Co. 12:00 Panda, Gorilla Co.
12:45 WDR aktuell 13:00 Servicezeit
13:30 In aller Freundschaft 14:15
Mord ist ihr Hobby -185. Verschlüs-
selte Botschaft 14:58 WDR aktuell
15:00 Planet Wissen 16:00 WDR
aktuell 16:15 daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 hier und heute
18:20 Servicezeit 18:50 Aktuelle
Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00 Tages
schau 20:15 Abenteuer Erde 21:00
Quarks Co: Unsertagliches Doping
21:45 WDR aktuell 22:00 Nikuta in
Namibia - Karneval auf afrikanisch
22:30 Helau und Alaaf! 01:10 Domian
Discovery
07:20 American hotrod 08:10 Street
customs Berlin 09:00 Fifth gear 09:50
Superhuman Showdown 10:40 Auc
tion hunters 11:30 Jungle gold 12:20
Gold rush 13:10 Scrapheap challenge
14:00 Stunt junkies 14:25 How it's
made 15:15 Extreme engineering
16:05 Treasure quest 16:55 Cafe rac
er 17:20 Ultimate car build-off 18:10
Auction hunters 19:05 Extreme
engineering 20:00 Ultimate survival
21:00 Inside West Coast Customs
22:00 How do they do it? with Joep
van Deudekom 23:00 Salvage hunters
00:00 Dirty jobs 01:00 Bomb patrol
01:55 Inside West Coast Customs
National Geographic
07:00 Breakout 08:00 The dog whis
perer 09:00 Predator CS110:00 To
catch a smuggler 11:00 Seconds from
disaster 12:00 The dog whisperer
13:00 Predator CS114:00 World's
toughest fixes 15:00 Breakout 16:00
To catch a smuggler 17:00 Seconds
from disaster 18:00 Doomsday
preppers 19:00 Alaska state troop
ers 20:00 Breakout 21:00 Scam city
22:00 To catch a smuggler 23:00
Scam city 00:00 To catch a smuggler
01:00 Breakout
Animal Planet/TLC
07:45 What not to wear 08:35 Kate
plus 8 09:30 Toddlers tiaras 10:20
Take home nanny 11:10 The amaz
ing race 12:00 Animal cops Phoenix
12:50 Bondi vet 13:15 Jeff Corwin
unleashed 13:40 Baboons with Bill
Bailey 14:05 Last chance highway
15:00 Oprah: Behind the scenes
15:50 Extreme couponing 16:15 I
didn't know I was pregnant 16:45 Say
yes to the dress 17:10 My extreme
animal phobia 18:00 Cake boss 19:00
What not to wear 20:00 Rich bride,
poor bride 21:00 Toddlers St tiaras
22:00 Secret eaters 23:00 On the
case with Paula Zahn 23:55 Most evil
00:50 Murder shift 01:45 Couples
who kill
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:25 TV5Monde, le journal 08:40
Afrik'art 09:05 Flash 09:10 Papilles
09:35 Fermier urbain 10:00 Flash
10:05 Télétourisme 10:30 Nec plus
ultra 11:00 Flash 11:05 Foudre 11:30
Plus belle la vie 12:00 Flash 12:05
Les escapades de Petitrenaud 12:30
Qallunaaliaqpallianiq, Direction Sud
13:30 Journal télévisé de la RTBF
14:00 Des soucis et des hommes
15:40 Flash 16:00 TV5Monde, le
journal 16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash 17:05 Temps
présent 18:00 TV5Monde, le journal
18:20 L'invité 18:35 La brindille
19:55 La France qui se léve tot 20:20
La carte 20:30 Journal de France 2
21:00 Le piège afghan 22:35 Acoustic
23:00 TV5Monde, le journal 23:10
Journal de la RTS 23:40 TV5Monde, le
journal Afrique 00:00 Thalassa 01:50
Le point
18:20 Futurama 18:45 South Park
19:10 Psych 19:55 Family guy 20:20
Futurama 20:45 South Park 21:05
Community 21:55 Off centre 22:15
Dharma Greg 23:05 Seinfeld 23:55
Spin city 00:45 South Park 01:05 Off
centre 01:30 Spin city
Eurosport
08:30 Eurogoals 09:00 Skispringen:
World Cup 09:30 WATTS 10:30 Ski
Pass 10:45 Alpineskiën: WK 12:15
Biatlon: World Cup 15:00 Voetbal:
Afrika Cup 16:15 Skispringen: World
Cup 17:00 Darten: Dutch Open
18:00 Alpineskiën: WK 19:00 Ski
Pass 19:15 Skispringen: World Cup
20:15 WATTS 21:00 Boksen: IBF
titelgevecht 23:00 Auto/motorsport:
GTA Race to Dubai 23:15 Inside ERC
23:45 Skispringen: World Cup 00:45
Langlaufen: World Cup 01:30 Zender
uit de ether
07:00 World Report 09:00 World
Sport 09:30 Talk Asia 10:00 World
Business Today 11:00 Amanpour
11:30 Prince Harry in Afghanistan
12:00 World One 13:00 Piers Mor
gan Tonight 14:00 News Stream
15:00 World Business Today 16:00
International Desk 17:00 Global
Exchange 18:00 World Sport 18:30
Prince Harry in Afghanistan 19:00 In
ternational Desk 20:00 Quest Means
Business 21:00 Amanpour 21:30
CNN NewsCenter 22:00 Connect the
World with Becky Anderson 23:00
Amanpour 23:30 World Sport 00:00
Piers Morgan Tonight 01:00 World
Report 01:30 World Sport
Comedy Central
07:05 Seabert 07:25 Kuifje 07:50
Snorkels 08:10 My little pony 08:35
Heidi 09:00 Seinfeld 09:50 Spin city
10:35 Off centre 12:30 Seinfeld
13:20 Spin city 14:05 Off centre
15:40 Psych 16:25 Community 17:05
Dharma Greg 17:55 Family guy