0909-5010105 voor 32,50* 1 t kleintjes 115 DEAL VAN DE DAG rfantiO Luxe fly-drive ALGARVE 12,50 euro korting korting 54% op=op Kan jouw huid wel een oppeppertje gebruiken? Ga voor een huidverstevigende en ontspannende gezichtsbehandeling met de Dermashaper van Bentlon bij Schoonheidssalon Allure in Vlissingen. Volg Sweetdeal op IWitter en Facebook fe @SWEETDEALZEELND f /SWEETDEAL.ZEELAND Bel naar: Maak 23x kans op 4 entreevouchers voor Elysium Hét unieke wellness centre voor totale ontspanning van 45,- QUAFFEE KOFFIEBONEN Online bestellen kan via WWW.fantLnl Voor vragen kunt u contact opnemen met ons via 0900 123 33 33 15 cent per minuut. Telefonisch bestellen niet mogelijk. i dinsdag 5 februari 2013 Deze deal koop je alleen op ww^sweetdeal.nl! BEL&WIN €0,60 per gesprek t.w.v. 123,80 Gelegen in een prachtig natuurgebied, vlakbij Rotterdam, bevindt zich Elysium, hét unieke wellness centre voor totale ontspanning. Elysium beschikt onder andere over meer dan vijfentwintig verschillende sauna's, waaronder een kruidensauna, Russische banja en een Marakesh sauna. In diverse sauna's kunt u unieke I opgietsessies ondergaan. Ontdek de lagune met heuse waterval. Verder beschikt Elysium over negentien binnen- en buitenzwem baden waaronder een uniek Spiritueel Bad, een openlucht zout- waterbad, jacuzzi's en een authentieke Turkse hammam waar u een badritueel kunt ondergaan! Ook de innerlijke mens komt in Elysium aan zijn trekken.met vier culinaire restaurants voor verschil lende wensen en smaken. Elysium staat garant voor een compleet gevoel van welzijn! Winnaars krijgen vier losse entreevouchers. U mag zelf beslissen of u vier keer in alle rust alleen komt genieten, of twee keer met zijn tweeën of gezellig in één keer met zijn vieren. Voor meer informatie ga naar www.elysium.nl Het enige wat u hoeft te doen is bellen naar 0909-5010105 o,óo per gesprek» U hoort meteen of u heeft gewonnen. Bellen kan tot en met 6 februari 2013. Winnaars ontvangen uiterlijk 3 weken na afloop van de actie bericht over hun prijs. De prijzen kunnen niet in geld worden uitgekeerd... Succes! Realisatie: RVG Communicatie en OrcaGroup Inlichtingen: 088-77665951 Spel voorwaarden: http://rvgcommunicatie.nl/spelvoorwaarden 5- t/m 15-daagse fly-drive Portugal incl. vliegreis, taxen, verblijf én huurauto nü v.a. 438,- Geniet van de zonnige Algarve tijdens uw verblijf in het luxe 4-sterren Vitor's Village in het sfeervolle Ferragudo. De vele visrestaurants, winkeltjes, terrasjes en een door rotsen omgeven strand geven dit dorpje de typische Portugese uitstraling. Maar ook de rest van de Portugese kust en haar achterland zijn zeker een bezoek waard. Verken daarom de 60 m hoge klippen van Cabo de Sao Vicente, de haven van Faro en de middeleeuwse stad Lagos met uw huurauto, die al bij de prijs inbegrepen is. Als lezer van deze krant profiteert u van maar liefst 20 korting p.p., bij boekingen gemaakt t/m 28 feb. Ontdek de Algarve en geniet van een heerlijke vakantie aan de Portugese kust! Vitor's Village"" Dit sfeervolle 4-sterren resort (door klanten beoordeeld met een 9+) ligt aan de rand van het schilderachtige vissersdorpje Ferragudo. Rondom de appartementen vindt u een mooi aangelegde tuin. Het resort ligt 500 m van het oude centrum en 900 m van het strand (gratis shuttleservice). Het complex beschikt o.a. over een lounge, gezellige bar, restaurant minimarkt, zwembad met zonneterras, ligbedden, parasols, jacuzzi, pool/snackbar, poolbiljart, tafeltennis en gratis parkeergelegenheid. Uw 2-kamervilla is modern en stijlvol ingericht met o.a. een kitchenette, aparte slaapkamer en balkon/terras met zitje. Vertrekdata en prijzen Lezersprijs nü vanaf 438 nü vanaf 508 nü vanaf 764 Vertrek van 1 april t/m 25 oktober 2013. Normale prijs 5 dagen vanaf.&458" 8 dagen vanaf.C-&2S" 15 dagen vanaf Ook 11- en 12-daagse reizen mogelijk. Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 pers. Inclusief; vliegreis Eindhoven. Rotterdam of Amsterdam-Faro v.v. met transavia.com. luchthavenbelasting, brandstof heffing. verblijf in het 4-sterren resort Vitor's Village en huurauto gedurende uw gehele verblijf. Exclusief; niet genoemde maaltijden, eventuele excursies en entreegelden, fooien, reis- en annuleringsverzekering, reserverlngskosten 19,50 per boeking en bijdrage Calamlteitenfonds 2,50 per boeking (belde verplicht). Kijk voor alle exclusieven en voorwaarden m.b.t. autohuur op het tabblad Autohuur op de website. Ga voor alle informatie naar www.kras.nl/lr-vitprsyillage Voor meer informatie en boekingen: Typ in de adresbalk www.kras.nl/lr-vitorsvillaoe Klik op de reis met luchthaven naar keuze, kies uw datum en prijs en klik op BOEK NU. Voer bij 'stap 1' de actiecode WEG40004 in en u ontvangt 20 korting per persoon. Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. het door u gekozen relsnummer en actiecode WEG40004 Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 28 februari 2013. KRAS waarom zou je meer betalen bemiddelaar tussen leverancier en consument Inhoud per zak: 1000 gram Per set van 2 zakken. Exclusief 6,75 verzendkosten per adres. Insturen t/m do 7 feb 2013, Online bestellen t/m ma 11 feb 2013 Exclusive Coffee for Exclusive People Deze donker gebrande en exclusieve melanges zijn samengesteld met de beste en duurste koffiebonen ter wereld uit de landen Jamaica bekend van de Blue Mountain koffiebonen, Puerto Rico, Indonesië en Panama. Doordat wij deze 2 melanges op Itali aanse wijze hebben laten branden, hebben deze elk een zeer exclusief karakter gekregen. De Quaffee "Black" label melange geeft een uitgebalanceerde Italiaanse espresso, die rijkelijk van smaak is met een aroma dat hartig en tegelijk fluwelig aandoet. De Quaffee "Silver" label melange geeft een zeer smaakvolle en stevig geurende koffie, die zich in alle situaties en op elk moment van de dag laat smaken, en je gedachte laat verplaatsen naar dat kleine ter rasje in Italië. Ja, ik bestel graag: Quaffee "Black" label melange. Aantal sets: Quaffee "Süver" label melange Aantal sets: 1 set bestaat uit 2 zakken a 32,50 per set exclusief 6,75 verzendkosten per adres.) Naam: Voornaam: M Q] V Geboortedatum: Adres: Postcode Plaats: E-mail: Telefoon: Ja, ik machtig Fanti éénmalig om het betreffende bedrag af te schrijven van mijn bankrekeningnummer: Datum: Handtekening: Stuur de ingevulde coupon in een enveloppe naar: FANTI Antwoordnummmer 12044 2300 VC Leiden Geen postzegel nodig

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 15