40 I familieberichten H1ensenlinq.nl Jan van Eenennaam Jan van Eenennaam Omer Alphons Jonckheere Marguerite Christina Camilla Stubbe Adriana Anna Aalbregtse Rian zaterdag 2 februari 2013 Ik staar omhoog en zoek naar jou in het donker van de nacht. Ik stel me voor dat jij daar bent en dat je naar me lacht. Ik sluit mijn ogen en beleef een intens moment Ik weet gewoon, ik voel gewoon dat je dicht bij me bent. Diep ontroerd door de moed en kracht waarmee hij tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven en dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, is rustig ingeslapen Jan van Eenennaam echtgenoot van Connie van Eenennaam-Henrij t 31 januari 2013 11 januari 1944 Aardenburg: Connie van Eenennaam-Henrij Hulst: Markenlngrid Maxime, Yannick en Florian Aardenburg: Frank en Esther Liesl en Peer Bart in liefdevolle herinnering Terneuzen: C. van Eenennaam-Pladdet Wachtebeke: A. van Eenennaam 's Hertogenbosch: L. van Eenennaam en Dave Ednie Vermerestraat 23 4527 BC Aardenburg Bijzondere dank aan dokter A. Bols en zijn medisch team van het A.Z. Sint fan Brugge. De uitvaartplechtigheid, waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden in de Sint Baafskerk te Aardenburg op 6 februari 2013 om 11.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de kerk waarna de crematie in besloten kring zal plaats vinden. Heden overleed mijn lieve broer en zwager Jan van Eenennaam Een bijzonder mens heeft ons verlaten maar zijn sterke geest blijft ons nabij. Als je van iemand houdt en je verliest hem door het sterven, kan niets de leegte van zijn afwezigheid vullen. Loes van Eenennaam en Dave Ednie 's-Hertogenbosch, 31 januari 2013 Zijn laatste project voltooid, Zijn laatste schilderij gemaakt, Zijn laatste ace geslagen, Zijn laatste slem gespeeld, Zijn laatste groet gedeeld. Blij dat hij deel heeft uitgemaakt van onze familie, zijn wij stil en verdrietig na het, veel te vroeg overlijden van toegewijd echtgenoot van onze zus, schoonzus en tante, Connie van Eenennaam-Henrij. Hans en Jetty Rik Rita Bert en Corry Cees en Thérèse Tom en Katinka kinderen en kleinkinderen Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van een goede vriend Wij wensen Connie, kinderen, kleinkinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Tot op het laatste moment genoot hij van een goed leven en deelde dat met ons allen. Paul en Beppie Coen en Ans Piet en Marie Hans en Marleen Ton en Liesbeth Harry en Gerda Herman en Greta Aardenburg, 31 januari 2013 Bram en Rosan Flor en Ineke Terry en Francine Steven en Trees Johan en Cock Joop en Kitty Cees en Marlies Na een ongelijke strijd moeten wij afscheid nemen van Jan van Eenennaam Jan was een actief en zeer gewaardeerd lid van onze club. Wij zullen hem missen bij onze maandelijkse uitstappen. Wij wensen Connie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Bestuur en leden Koperen Passer club NI 't Zwin Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze 'bridge' vriend Jan van Eenennaam Wij zullen jouw positiviteit en enthousiasme missen. Wij wensen Connie, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe met dit grote verlies Aardenburg: Dian, Johan, Lydie en Dan Ons bereikte het tragische bericht dat van ons is heengegaan Jan van Eenennaam Jan was vanaf de oprichting van onze bridgeclub bestuurslid. Bridgen was zijn passie. We zullen hem missen. Bestuur en leden van Aardenburgse Bridge Club 'De Kaaipoort' Aardenburg, februari 2013 Je was een man van weinig woorden, maar je warmte zei zoveel meer. Bedroefd, maar zeer dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze pa, schoonvader, opa, opabeer en vriend weduwnaar van Hilda Roman Eede, 13 januari 1926 Oostburg, 31 januari 2013 IJzendijke: Bert en Addy Jonckheere-de Blaey Martin en Inge Mariska en Mare Oostburg: Margo en Adri Versluijs-Jonckheere Ronny en Frédérique Daisy en Edwin Hedy en Marco en achterkleinkinderen Oostburg: Sophia de Hoogd Correspondentieadres: Van Ostadestraat 61 4501 KS Oostburg De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 5 februari om 10.30 uur in het crematorium van Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. - Met dankbaarheid omdat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, maar bedroefd omdat zij zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat is overleden onze geliefde moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en zus sinds 11 april 2004 weduwe van Frits Augustinus Petrus Marie de Milliano Zuienkerke (B), 25-01-1924 tTerneuzen, 31-01-2013 Hulst: Danny en Ad Isabelle en Job Kiki Katwijk: Luc en Elly Philippe De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 6 februari om 11.00 uur in de aula van het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waarna de begrafenis volgt op de Zuiderbegraafplaats. Onze dank gaat uit naar de goede verzorging in Woonzorgcentrum "De Blide". Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wat is liefde... Niets is meer hetzelfde nu onze dierbare dochter, onze lieve, zorgzame zus, schoonzus en trotse tante regis teraccoun tan t 1 maart 1963 f 30 januari 2013 haar eigen weg is gegaan. We zijn erg verdrietig maar ook dankbaar voor haar liefde en zorg. J.D. Aalbregtse A.A. Aalbregtse-Hagesteijn Marijke en Elsa Anita en Sander Willeke en Jan Maurice, Justin Correspondentieadres: Lindelaan 23c 4325 ED Renesse Dinsdag 5 februari gedenken we het leven van Rian in een samenkomst die om 13.30 uur begint in het MFC, De Huijbertstraat 35 te Zierikzee. Aansluitend leggen we haar te ruste op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in het MFC. Lieve nicht Rian We zijn stil en verslagen, omdat je niet meer bij ons bent. Je had een speciaal plekje in ons hart. En dat zal altijd zo blijven! Scharendijke: A. van de Velde-Hagesteijn C.M. van de Velde (in herinnering) Hellevoetssluis: J.J. Hagesteijn M. Hagesteijn-Blaas De Wijk: J. Hagesteijn N. Willemstein Kerkwerve: A. Kristalijn-Hagesteijn G.A. Kristalijn Zierikzee: A.E. Berrevoets-van Ysseldijk en neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 40