CU IDensenlinq.nl Ramon Wondergem Ramon Wondergem Ramon we zullen je missen.. Anna van de Laar - Houterman Lieve oma Tanni de Voogd "Lieve Oma" zaterdag 2 februari 2013 I 39 - In plaats van kaarten - Het biljart zal een speler missen. In de vroege vrijdagochtend is overleden John Hatzmann in de leeftijd van 68 jaar. Familie Hatzmann Zierikzee, 1 februari 2013 Correspondentieadres: Familie Vrieze Swikstellen 29 9697 PW Blijham De familie nodigt u uit om samen met hen afscheid van lohn te nemen op dinsdag 5 februari om 13.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude havendijk 3. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstruimte van dit crematorium. Met heel veel verdriet en pijn moeten wij u meedelen, dat we afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, vader, broer en oom 24 september 1976 30 januari 2013 Corry en Willy Luitwieler Ruud en Els Wondergem Laura Iwan en Els Lilith,Tristan Kimberly en Jeroen Jorge Vincent Patrick en Nataschja en kinderen Dorothy en Carlo en kinderen Correspondentieadres: Daniëlsland 17, 4337 BV Middelburg Op donderdag 7 februari om 13.00 uur zullen we met woorden en muziek afscheid van Ramon nemen in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen we hem samen begraven, waarna er de mogelijkheid is om te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Zo jong overleden onze geliefde kleinzoon en neef wij zullen jou missen... Oma Luitwieler- Roeleven ooms tantes neven nichten De hemel een engel rijker, Wij op aarde een vriend armer Wij wensen iedereen heel veel kracht en sterkte toe deze aankomende tijd. Hans en Esther Elia en Tamara Bastiaan en Helena Evita Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze oud-collega Ramon Wondergem In de vier jaar dat Ramon bij ons werkzaam was hebben wij hem leren kennen als een bevlogen, toegewijd en in nemend persoon. Ons medeleven gaat uit naar de familie. Directie, medewerkers en OR Taxicentrale Renesse Ik heb de vaste grond gevonden, waarin mijn anker eeuwig hecht: Gezang 440 In vol vertrouwen in haar Heer en Heiland is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en de oma van mama -Annie- weduwe van Henk van de Laar ti998 18 april 1919 t 30 januari 2013 Niek en Jansje Ruud Heieen en Jörgen, Dagmar Martijn Lia Liesbeth en Malcolm t Anne en Piet Correspondentieadres: Weidezicht 71, 4462 VM Goes Er is gelegenheid om afscheid te nemen van onze moeder op maandag 4 februari van 11.45 uur tot 12.15 uur in uitvaartcentrum Monuta "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend vertrekken we naar de Christelijk Gereformeerde Kerk, Kasteelstraat 109-111 te Vlissingen, waar de dienst om 13.00 uur zal plaatsvinden. Na de dienst zal de begrafenis worden voortgezet op de algemene begraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het voornoemde Monuta uitvaartcentrum. -Zij is nu voor altijd Thuis- Ik ben de weg, de waarheid en het leven, wie in mij gelooft zal eeuwig leven, ook al is hij gestorven Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve moeder en oma Mevr. M. Heijdens-Willemse Weduwe van Charles Louis Heijdens Zij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Vlissingen, 30 januari 2013 Correspondentieadres: Vredehoflaan 182, 4382 CH Vlissingen De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 5 februari om 11.00 uur in de Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen, gevolgd door de begrafenis op de algemene Noorder begraafplaats te Vlissingen. Alles kon Alles mocht Niets was je te veel Je stond altijd voor ons klaar jouw liefde en aandacht zullen wij nooit vergeten Joost Roel en Christel, Esmee Sjoerd Anouk Onze lieve Tante Marie heeft nu rust, ze was ons zeer dierbaar. We bewonderen haar kinderen en kleinkinderen die haar vele jaren hebben bijgestaan. Riet Piet Arend Magda Zonder jou wordt alles anders... Dankbaar, maar met verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze lieve moeder, oma en ouwe oma in de leeftijd van 83 jaar Lid in de orde van Oranje-Nassau Zij bleef zorgzaam voor iedereen tot de laatste dag. Tanny en Jan Pascal en Saskia Ivo, Isa Manfred en Katinka Claudia, Jasper, Lars Marijke en Piet Dennis en Daniëlle Elise, Lukas Adriëtta en Edwin Demi, Dani 31 januari 2013 Correspondentieadres: Langevieleweg 10, 4335 GV Middelburg Op dinsdag 5 februari vindt om 10.30 uur de bijeenkomst voorafgaand aan de crematie plaats in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar haar huisarts Dr. C.A. Greeven en alle medewerkers van het Sint Jans Hospice De Casembroot in Middelburg. Wanneer u geen rouwkaart ontvangen heeft, mag u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. ut Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze Alles watje voor ons gedaan en betekend hebt, zullen wij nooit vergeten Dennis en Daniëlle Elise, Lukas Adriëtta en Edwin Demi, Dani Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde vrijwillig medewerkster Tanni de Voogd Tanni heeft zich gedurende 42 jaar met veel toewijding ingezet voor ons orkest de Zeeuwse Muzikanten. Zij is daarvoor onderscheiden als Lid in de Orde van Oranje-Nassau. We wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Raad van Bestuur en management Stichting Arduin Muzikanten, vrijwilligers en medewerkers van orkest de Zeeuwse Muzikanten Het bestuur van de Gemeente Middelburg heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van de heer J.I. (Jan) Louwerse in de leeftijd van 80 jaar. De heer Louwerse was vanaf 1 januari 1968 tot zijn pensionering per 1 december 1991 werkzaam als chauffeur/voorman bij de Reinigingsdienst van de gemeente Middelburg. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg Mr. H.M. Bergmann, burgemeester Mr. A. van den Brink, secretaris

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39