C0l0f0ïlam!,ieberichten I11ensenlinq.nl familieberichten I 33^ Maria Rosalia Hamelink-Pieters Gelina Rewijk-van Rooijen W.L. Fraanje Karei Lockefeer Liza Amelia Louiza Picavet-du Bois Maarten Hoogvliet Pieter Wassenaar echtgenoot van Jo Wassenaar-de Buck Francisca Martine van Herk-van Rhoon Charl Jansen Juist dan.. Rik Minnaar Van der Hooft Uitvaartzorg vrijdag 1 februari 2013 Lieve ma en oma, kinderen, klein- en achterkleinkinderen, een warme deken om je heen betekenis van grote waarde, de inhoud kende jij alleen zoveel liefde, voelbaar van groot naar klein dank je wel dat jij onze ma en oma mocht zijn... liefs, je kinderen, klein- en achterkleinkinderen Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve ma, oma en over-oma sinds 20 november 2012 weduwe van Cornelis Hamelink Zij overleed in de leeftijd van 87 jaar. Sas van Gent: Ria en Joop Ivens-Hamelink Wendy en Marco, Marta Cecilia, Brigite, Sara Erwin en Monique Sandra en Jimi, Fleur, Lotte Sas van Gent: Henk en Mireille Hamelink-De Mol Sven en Frederique, Niels Cindy en Jeroen, Lisa 30 januari 2013 Correspondentieadres Kennedystraat 4,4551 TW Sas van Gent U kunt afscheid nemen van ma in familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt te Sas van Gent, op zondag 3 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienstwordt gehouden op maandag 4 februari om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na deze dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in de aula. Daarna zal de begrafenis volgen op begraafplaats St. Jans Schorre, Schapersweg 2 te Sas van Gent. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten en een kopje koffie drinken in de koffiekamer van familiehuis De Geslootene Boom. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Nog onverwachts is heengegaan onze geliefde zus, schoonzus en tante weduwe van Willem Rewijk Westkapelle: J. Roelse A. Roelse-van Rooijen (in herinnering) Jos en Betty Huib en Jolanda en kinderen Op 29 januari j.l. is overleden onze laatste tante moe Line We wensen de familie sterkte toe. Jo en Mien Theune Westkapelle Tot onze spijt vernamen wij het overlijden van tot aan zijn pensionering huisarts te Zaamslag De heer Fraanje was nauw betrokken bij het oprichten van de huisartsenpost in Terneuzen en heeft zich altijd ingezet voor de kwaliteitsaspecten van de organisatie. Wij bedanken de heer Fraanje voor zijn inzet en wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verlies. Namens de Medische Staf Huisartsen Directie en medewerkers Nucleus Zorg B.V. Wij treuren om het verlies van onze vriend en buurman Wij wensen Agnes en de kinderen veel sterkte toe Familie van Sisseren Arie van Mourik Willem en Ineke Rinsema Kees en Ria van Liere Heieen Verweij Ingrid van de Linde Familie Rijnders Familie Hijman Kees Hage Hans Dekker Adrie en Wil Beuns Wout en Wil Schipper Frits en Janny Duijnhouwer Rob Spelier en Bram en Betty Dierkx Marjo van Klooster Lenie van Nes Familie Goeree Familie van Dissel Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Frans Picavet Hontenisse, 9 januari 1923 Overijse (B): Oostburg: Sluis, 30 januari 2013 Frans en Marijke Picavet-Tas Pascale en Rob, Quinten, Britt Nicole en Rob, Benthe en Marius Guus en Rianne Picavet-Cappon Tanja Isabel, Daan Anouk en Kevin Nordin Bonita Correspondentieadres: Kreeft 4, 4501 FIV Oostburg Wij zijn de medewerkers van Woonzorgcentrum Rozenoord dankbaar voor hun goede zorgen. U kunt afscheid nemen van ma op zondag 3 februari van 16.30 tot 17.00 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 4 februari om 12.00 uur in Crematorium Brugge, Zeelaan 2 te Brugge. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie aldaar te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heden bereikte ons het bericht dat overleden is onze oud collega Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens directie en medewerkers van het Scheldemond College H.J. van Arenthals, bestuurder - rector Mondia Scholengroep E.J.A. Fagg, locatiedirecteur Scheldemond College Wanneer ik wandel te midden van benauwdheid, behoudt Gij mij in het leven. Psalm 138:7 Met ontroering laten wij u weten, dat na een leven met hoogte- en dieptepunten is overleden onze lieve zwager en oom Amsterdam, 25-01-1933 Amstelveen, 30-01 -2013 Zwager en oom van: Aart en Aly de Buck-de Jong Claudia en Theo Wigman-de Buck David de Buck f Jan en Leny t de Buck-Aarnoutse Deborah de Buck en Jaap Verstraten Bram en Carry de Buck-van den Berg Dave en Ingrid de Buck-Rensenbrink Neven en nichten Wij wensen Jo, Marlies en Henk, Bart, Hanna, Eefje en Julia, veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Correspondentieadres: Camera Obscuralaan 200 1183 KD Amstelveen Toch nog onverwacht bereikte ons het droevige bericht dat onze medebewoonster is overleden. Wij wensen Marien, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens medebewoners "Residence Plaza" Zo stil, hoewel ik je nog iedere dag mis, en waar je nu ook zijn mag, echt het is, me helder, dat stilte nu jouw vriend geworden is "Zo stil" -Blof Via deze weg, willen wij alle mensen die met ons hebben meegeleefd na het overlijden op nieuwjaarsdag, van onze geliefde man en vader hartelijk bedanken voor alle steun. Jullie medeleven heeft ons gesterkt en gedragen. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. Rianne Jansen-Lansen Deirdre Desta-Jansen Toby Desta Roald Jansen Debbie Jansen-Hariot 92 f I WIJ Z'JN ER OM U TE HELPEN Juist bij een overlijden heeft u een uitvaart verzorger nodig die met een enkel woord begrijpt wat de wensen zijn. Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland ^r!\ telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl 1 februari 2009 1 februari 2013 "Nobody said it is easy Vol heimwee en verlangen Papa en Mama, Ton, Joost, Oma C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: VAVw.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 0884)13 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 33