üysriüdü/i 32 I familieberichten 0 fllensenlinq.nl Frieda Catharina Sies-Anker Gonnie Filius-Corthals Lieve Oma Gon Hillegonda Filius - Corthals Gonnie Katharina Johanna Wondergem - de Witte Katrien Katrien Wondergem vrijdag 1 februari 2013 Na een goed leven moeten wij helaas afscheid nemen van onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Christiaan Bakker Chris Weduwnaar van Jannie van der Klooster Hoek, 15 juni 1931 f Terneuzen, 30 januari 2013 Wij herinneren hem als een positieve, opgewekte, zorgzame en respectvolle man. Wij missen hem ontzettend. Jan en Ingrid Bakker-van den Berge Nic en Jolanda Laura en Christiaan Jeanny Hans en Virginia Bakker-Polon Cindy en Emir I lay da Agelya Dilay Chris Kira Correspondentieadres: Koninginnelaan 8 4532 BR Terneuzen Onze vader en opa is opgebaard in het uitvaartcentrum aan de Bellamystraat 28c in Terneuzen, waar u nog afscheid van hem kunt nemen op dinsdag 5 februari van 12.30 tot 12.50 uur. Aansluitend begint om 13.00 uur de afscheidsdienst in de aula naast het uitvaartcentrum, waarna de begrafenis volgt op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop is er gelegenheid de familie persoonlijk te condo leren in de koffiekamer van de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging -- als zodanig beschouwen. Opa Voor mij was u net zo'n goede Opa als voor uw "echte" kleinkinderen. Weer die fiets maken. Schilderen in mijn flatje. Zo leg je een fatsoenlijke stropdasknoop. Een leuk gesprek of een mooi verhaal, en een hele hoop humor. Het was nooit teveel. Bedankt voor alles, behouden vaart Kapitein. Nic Lieve Opa Je was de allerbeste Opa die ik maar kon wensen. Ik zal je heel erg missen, dat doe ik nu al. Dag Opa "mattenkloppertje" Ik hou van je, Jeanny Allerliefste Opa Afscheid nemen van de knapste vent van Terneuzen. Ja Opa, ik bedoel jou Weet dat ik zielsveel van je hou Geen twinkelende oogjes meer, jeetje wat doet dat zeer! Ji j hebt op wonderbaarlijke wijze, sterk en met humor, 13 jaar tegen kanker gevochten tot je laatste adem. Diep respect Opa!!!! Opa bedankt voor jouw zorg, liefde, warm onthaal, humor en jouw sterkte waardoor wij nog zo lang van jou hebben mogen genieten Ik ga jou verschrikkelijk missen!!!! Je bent voor altijd in mijn hart Ik hou van jou, Aye aye Kapitein Chris en Laura Verdrietig geven wij u kennis dat na een korte ziekte toch nog onverwacht is overleden mijn lieve zus, onze schoonzus en tante sinds 19 september 2002 weduwe van Dirk Jan Sies in de leeftijd van 77 jaar. Zierikzee, J.G. Jongschaap-Anker Velsen, W.A. den Haan-Sies Dirksland, J. Witvliet-Sies M.J. Witvliet neven en nichten Zierikzee, 30 januari 2013 Zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Venkelstraat 30 4301 DB Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatshebben maandag 4 februari om 15.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. - Wij zijn heel verdrietig dat we nu ook afscheid moeten nemen van mijn lieve zus en onze tante Dankbaar zijn wij voor alles wat zij voor ons betekend heeft. We zullen haar vreselijk missen. Koos Corthals Joop en Annemarie Leo "V Ze zeggen dat het er mooi is Ze zeggen het is er fijn Wij weten zeker dat jullie er samen zullen zijn Leo t en Riet t Corthals Chantal Loïs V Lieve mam en pap we zullen jullie zo missen Jullie zijn nu weer samen Vol ongeloof en intens verdrietig moeten we nu ook afscheid nemen van onze liefste mam en trotse oma weduwe van Cornelis Filius sinds 21 november 2012 31 oktober 1935 30 januari 2013 Lidia Filius Ted Ellen Lorier - Filius Jan Lorier Alex, Tom Correspondentieadres Koperwiekkade 1 4332 CT Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 5 februari om 13.00 uur in de aula van het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 12.30 tot 12.50 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten. De crematie zal in stilte plaatsvinden, v Bedroefd om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en onze lieve oma en mijn schoonzus 8 oktober 1955 Westkapelle f 30 januari 2013 Rob Wondergem Monique en Gerard Sylvie Anouk Martin Jenny de Kam - Wondergem D'Arke 21 4361 AW Westkapelle Overeenkomstig de wens van de familie, zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis Na jarenlange vriendschap hebben we afscheid moeten nemen van 08-10-1955 30-01-2013 Wij wensen Rob, Monique en Gerard, Martin, Silvie en Anouk, veel Kracht en Sterkte toe met het verlies van hun zo geliefde vrouw, moeder en oma Westkapelle: Jan en Zoet Francke Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn zeer zorgzame man, onze lieve, meelevende vader, opa en overopa Jacob Machiel Mol Jaap - in de leeftijd van 92 jaar. Yerseke: J.A. Mol-Remijn Middelburg: Nelie en Ary Geelhoed-Mol Lydia Tabitha en Jelco Johannes Manasse Yerseke: Thijs en Carla Mol-van den Hoven Robin en Marina Mathijs en Rinske, fason Lindy en Jory Kapelle: Adrie en Kees Bezemer-Mol Johanneke en Theo, Jonathan Jan en Jannie, Jesse Loes en Willem, Deborah Jaap en Linda, Corné, Helen Elise Mitjam Sommelsdijk: Machiel en Rika Mol-Rozendaal Japco Eysbrand Yerseke, 30 januari 2013 Zorgcentrum Moerzicht Correspondentieadres: Dhr. M. Mol Langeville 56 4401 GP Yerseke Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in"zijn kamer 1047 van Moerzicht, Moerplein 73 te Yerseke. Gelegenheid tot condoleren aldaar zaterdag 2 februari van 15.00 tot 16.00 uur. De rouwdienst wordt D.V. maandag 4 februari om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw, Molenlaan 1 a te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Moerzicht voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 32