Colofon lï)ensenlinq.nl familieberichten I 37 Jacoba Pieternella van Houte Willy Meijs Koos de Pooter-van Houte Cathrina Janna Borns Anna Janna Scheele-Dees Karei (A.M.) Lockefeer Karei Lockefeer, Karei Lockefeer Theo van Belleghem Jan Peters amilieberichten donderdag 31 januari 2013 Niets zal ons scheiden van de liefde van God, welke is in Christus Jezus, onze Here. Rom. 8: 39 Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat door de Here is Thuis gehaald, onze lieve zorgzame moeder en oma weduwe van Abraham Jacobus de Pooter 13-12-1926 130-1-2013 Vlissingen Ria en Anton van Wilgenburg-de Pooter Marcel Coby en Karin Peter Zuiddorpe Toon en Wytske de Pooter-Bootsma Didi en Wouter Koosje en Justin Axel Els en Rob van Dijk-de Pooter Leonie correspondentieadres: Oudeweg 90 4571 LP Axel De samenkomst van Woord en Gebed wordt gehouden D.V. dinsdag 5 februari om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Kerkdreef 19 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Voorafgaand aan de samenkomst is er van 13.15 tot 13.50 uur gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. In het bijzonder willen wij het personeel en de vrijwilligers van De Vursschebedanken voor de goede zorgen. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde gekomen is, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die hij op een bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa, schoonvader en opa echtgenoot van Riet Schalkwijk Hij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Sint Jansteen: Riet Meijs-Schalkwijk Waddinxveen: Jackie en Elly Robbert, Martijn, Alexander Hulst: Ingrid en Paolo Thierry, Christian 29 januari 2013 Correspondentieadres: Visserijstraat 14,4564 BL Sint Jansteen Pa is thuis, alwaar geen bezoek. De Woord- en Communiedienst wordt gehouden op zater dag 2 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van H. Johannes de Doper, Hoofdstraat te Sint Jansteen, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schrifte lijk condoleren. Heden nam de Here tot zich onze lieve schoonzuster en tante, Axel Jo de Pooter-Koekkoek Axel Catrien Hoogstraate-de Pooter Axel Adrie en Truus de Pooter-Bakker Axel Kees en Joke de Pooter-Jansen Zaamslag Tonnie en Joris Wisse-de Pooter Axel Trudy en Jan van Langevelde-de Pooter Neven en nichten. Axel, 30 januari 2013. Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve tante Zuster Borns in de ouderdom van 104 jaar. Namens alle neven en nichten: Cees Borns Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij in zorgcentrum 'Cederhof te Kapelle heeft mogen ontvangen. Kapelle, 29 januari 2013 Correspondentieadres: Magnolialaan 42 1834 KD Sint-Pancras De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal D.V. worden gehouden op zaterdag 2 februari om 11.00 uur in een zaal van de 'Petrakerk', Goesestraatweg 18 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bloemen. De warmte en gulheid van jullie aandacht heeft op laten zien, dat veel mensen Henk gewaardeerd hebben. Dank daarvoor. Wij hebben veel van Henk gehouden. Susan Heeren: Mirella en Ruud Simons. "Zij is verlost, God heeft haar en ons welgedaan" Het heeft ons goed gedaan uw medeleven te hebben ontvangen voor en na het overlijden van mijn schoonzus, onze tante en oud-tante 7-9-1923 121-11-2012 Onze hartelijke dank hiervoor. Mevrouw C.M. Dees-van Cadsand Familie Dees Familie Scheele Temeuzen, januari 2013 Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze golfvriend Wij wensen zijn familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. Directie en medewerkers van De Goese Golf Bestuur van de Goese Golf Club Aldus stijgt men naar de sterren* Sicitur adastra. Vergilius Gisteren werden we opgeschrikt door het bericht dat na een kort en heftig ziekbed is overleden oud-docent Nederlands yan het St. Willibrordcollege. Karei was een bevlogen mens, had een fijnzinnig gevoel voor taal en poëzie en bracht bekwaam en gedreven veel leerlingen de liefde voor de Nederlandse taal en literatuur bij. Hij heeft veel betekend voor het toneel en cabaret op het St. Willibrordcollege. Hij was gearticuleerd in zijn meningen en stellingname en stimuleerde anderen die eigenschap bij zichzelf te ontwikkelen. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie en wij wensen hun Gods steun en troost toe in deze moeilijke dagen Namens bestuur, directie, medewerkers en leerlingen van het Ostrea Lyceum drs. Jos A. Brand rector Diep bedroefd zijn wij door het toch nog plotseling over lijden van onze grote vriend Zijn vriendschap, gulle lach en altijd rake humoristische opmerkingen binnen onze Club zullen we missen. Agnes en de kinderen wensen we heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de leden van Lions Club Borsele Alexander Edomskis, President "Er is niets dat voorgoed verdwijnt, als men de herinnering bewaart Met droefheid hebben wij kennis genomen van het over lijden van Theo was de levenspartner van onze zeer gewaardeerde medewerkster Teresa. Wij wensen Teresa en de naaste familie veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Namens Raad van Bestuur, management, medewerkers en vrijwilligers van Stichting Ouderenzorg Kanaalzone, locatie 't-Verlaet In ons verdriet om het heengaan van mijn dierbare man, onze lieve vader en trotse opa mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Fenna Peters kinderen en kleinkinderen. Temeuzen, februari 2013 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 79