(11ensenlinq.nl Cornelia Martina Gillissen Ghislain Gerard Marie van Waes Lieve Opa van Waes 36 I - donderdag 31 januari 2013 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden onze lieve moeder en oma Middelburg, 31 maart 1926 t Oost-Souburg, 29 januari 2013 Zwanenburg: Yvonne en Willem Arjen en Linda Anouk en Michiel Breda: Ron en Babs Mikel f Kelly f Sas van Gent: Erik en Margot Pascal Rick Wessel Huijbergen: Martinique en Peter Lennard Brice Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van "Ambachtsveld, huisje 31" voor de goede zorgen. Indentieadres: aat 57 EE Sas van Gent s op ma 4 februari om 13.30 uur in uitvaartcentrum H. Bachweg 2 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematieplechtigheid zal in stilte plaatsvinden. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Corrie Gillissen Kees Gillissen t Addie Gillissen-van Hoeve Tiny van den Boomgaard-Gillissen f Leen van den Boomgaard Nel van Beek Neven en Nichten Wan het concert des levens krijgt niemand een program. Na een leven met zorg en aandacht voor hen die haar lief en dierbaar waren is, na een periode van afnemende krachten, van ons heengegaan onze lieve tante Mathea de Jonge-Gelok sinds 25 maart 2000 weduwe van Pieter de Jonge 9 juli 1928 t 30 januari 2013 Neven en nichten familie Gelok Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij in zorgcentrum 'Gasthuis'te Goes heeft ontvangen. Correspondentieadres: Cort van der Lindenstraat 97,4463 VE Goes De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op maandag 4 februari om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Naar de wens van onze tante is er voorafgaand aan de plechtigheid van 12.30 tot 12.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen in genoemde aula. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Algemene kennisgeving Leven is dankbaar zijn Voor het licht en de liefde Voor de warmte en de tederheid In mensen ons omgeven Leven is mensen en dingen omhelzen En weer loslaten. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij ons in het leven heeft meegegeven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve echtgenoot, onze vader, schoonvader echtgenoot van Agnès Eugenie Ongenae Onderscheiden met het Verzetsherdenkingskruis Watervliet 04-01-1920 t Oóstburg 30-01-2013 Oostburg Agnès van Waes - Ongenae Biervliet Ria en Cyriel (in herinnering) Buijsse - van Waes IJzendijke Amand van Waes (in herinnering) Alphen Ton en Agnès van Waes - Bonte Schoondijke Trees en Herman Cammaert - van Waes Axel Anny en Hans Jongepier - van Waes Biervliet Bernadette en Theo Buijck - van Waes Canada Martien en Annette van Waes - Hermans Oostburg Jeannette en Jan de Jonge - van Waes Ledelplein 8 - 22 4501 BM Oostburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 4 februari om 10.30 uur in de parochiekerk Heilig Eligius, Eligiusplein 1 in Oostburg. De begrafenis zal aansluitend in besloten kring te IJzendijke plaatsvinden. Condoleances graag schriftelijk Onze dank gaat uit naar het team van PrivaZorg en Dokter Veirman voor hun goede inzet en zorg. Een warme deken om je heen. Betekenis van grote waarde. De inhoud kende jij alleen. Zoveel liefde, Voelbaar van groot naar klein. Denk je wel Dat jij onze Opa mocht zijn. Liefs je klein- en achterkleinkinderen Nicolien en Koen van Bezu - Buijsse Arjan, Sofie Reggie en Marieke Buijsse - Steyaert Menno, Michelle Anne-Marie en Martin Thomaes - Buijsse Maarten, Reinier Luc van Waes en Corine Lecluyze Paul en Marjolein van Waes - van Noort Olivier, Christoph Dominique en Nathalie van Waes - van den Broek Sylvain, Thierry Jean-Marc en Myranda van Waes - de Graaf Ma non, Luc, Iris Angéljque en Harry van den Broek - van Waes Ashley, Mike, Emily, Marly, Amy Didier van Waes en Suzanne Dirven Brigit en Dennis Kerckhaert - Cammaert Daphne en Oscar, Romy, Jochem Pierre en Sigrid Cammaert - Buijsse Laura, Marijn, Simone Chantal Cammaert en Arjen Boidin Féline, Sophia Ester en Thijs Koopman - Jongepier Indy, IP Saskia en Marcel Stitzinger - Jongepier Tijmen, Lars Marcel en Alieke Jongepier - de Mul Jesse, Job Charel Jongepier en Manon Coppieters Michel en Angela Buijck - Mes Robin, Sam, Mats Philip en Evelien Buijck - Mak Julia, Thomas Linda van Waes en Adam Vossepoel Giel van Waes Kim de Jonge en Duncan Willemsen Anouk de Jonge Tessa de Jonge en Ruben de Vriese fa, heil en goedertierenheid zullen mij volgen al de dagen van mijn leven ik zal in het huis des Heren verblijven tot in lengte van dagen. Psalm 23 vers 6 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Elizabeth Zuidweg-Joosen sinds 1995 weduwe van Jacob Zuidweg 4 oktober 1921 t 29 januari 2013 Sjaak en Anita Patty, Thuur Correspondentieadres: Sjaak en Anita Kroevenlaan 196 4707 BM Roosendaal De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 2 februari om 11.00 uur in de Dorpskerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Vooraf is er van 10.15 tot 10.40 uur in "de Rancke" gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in "de Rancke" gelegenheid tot condoleren en samenzijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 78