uit in alles Middelburg Dautzenberg vertelt over zijn nieuwste roman Hoeveel schouwen op schaal bieden de dames? e www.pzc.nl/uit donderdag 31 januari 2013 etalage Grote Markt GOES pen porceleinen en kunststof pop petjes van Duitse en Engelse make lij. „Alles handgemaakt", zegt Pri- na en ze laat een kruipend babytje zien met gebreide sokjes en een ge breid luierhemdje. Een peutert je draagt een gebreide jurk met mail lot. De Kleine Wereld is op dinsdag, woensdag en zaterdag open van 11.00 tot 16.00 uur. Zustersvaat y^fhp De Kleine Wereld Keizersdijk32 Schrijver A.H.J. Dautzenberg geeft dinsdag 5 februari om 20.00 uur een SLAZ-lezing (Stichting Literaire Activiteiten Zeeland) in de Zeeuwse Biblio theek in Middelburg. Zijn laatste boek Extra tijd is zowel een voet balroman als een psychologisch portret van een arbeidersfamilie in nood. A.H.J. Dautzenberg (Heerlen, 1967) studeerde Economie en Ne derlandse taal- en letterkunde. Hij woont en werkt in Tilburg-Noord. Vogels met zwarte poten kun je niet vreten (2010) is zijn prozadebuut. Over zijn boek Extra tijd: De zeven tigjarige Gustaaf Meulenberg heeft nog maar enkele weken te leven. Schouwen zijn er in uiteenlopende stijlen. Wie een poppenhuis hele maal zelf wil opbou wen en inrichten, kan voor alle onderdelen terecht bij de dames Pronk, die verschillende stij len bieden. Ook w^t betreft een schouw, of dat nu voor de keuken is, voor de bibliotheek of voor de huiskamer, kun je uit verschilende stijlperioden kiezen. De vraag luidt: hoeveel schouwen hebben Anke en Prina Pronk in de winkel. Alle schouwen tellen mee, met open haarden, kacheltjes en fornuizen. Onder de goede ant woorden verloten de dames een waardebon van 25 euro, te beste den in hun winkel. Oplossing naar: info@dekleinewereldgoed.nl. De lezersvraag van vorige week van de alternatieve kledingwinkel Het Zwaai licht in Domburg luidde: van wel ke beroemde beeldend kunstenaar is een kunstwerk afgedrukt op het te winnen t-shirt? Het antwoord is: Gustave Klimt. 29 lezers leverden het goede ant woord in. Van hen is mevrouw A. Dominicus uit Wemeldinge bij lo ting aangewezen als winnares van het t-shirt. Het ligt voor haar klaar in de winkel. 7*1 ft MTl M Fornuisje in een van de poppenhuizen. Met dat lot heeft hij zich ver zoend. Wat hij daarentegen niet kan verkroppen is dat zijn favorie te voetbalclub dreigt te degrade ren. Om Roda JC te kunnen steu nen in de degradatiestrijd pro beert hij zijn sterven dan ook zo lang mogelijk uit te stellen. Zijn zoon Marcel heeft zijn eigen redenen om het leven van zijn va der te rekken. Hij gaat daartoe niet alleen de strijd aan met de werke lijkheid, ook stuit hij op een myste rieuze, in zwart geklede cowboy. Bovendien ontdekt Marcel een bi zar familiegeheim, waardoor de jeugd van zijn vader - en daardoor die van hem en zijn tweelingbroer - in een nieuw licht komt te staan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 51